• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
mám obavu o kotito...kde se ta holka toulá? říkala, že jde na 11:00 k doktorovi a je čtvrt na 4 a ona nikde :-/ snad je s Jůlinkou vše v pořádku....
14. led 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Já to nikdy nepočítala :grinning: Ale vidím jak se penízky kutálejí, myslím, že utratíme víc :grinning: Myslím si, že 4000 za dva je v pohodě! Schválně to jen pro zajímavost spočítám příští měsíc, jestli si vzpomenu. :wink: Teď už začínám trochu šetřit-míň vyhazovat. Vždycky máme velké oči a pak se to vyhodí.. :unamused: Ale jsme taky gurmáni :grinning:
@kotito už psala jak dopadla? Ještě néé, viď?
14. led 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Teď nevím jestli se nepletu, ale nejsi původně zdravotní sestřička? Na začátku to tu někdo psal, Ty, žeo? :grinning:
14. led 2013 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko my prááávě taky :-/ vůbec nám není zatěžko koupit si kilo slávek k večeři 2x do týdne :-/ já právě to taky začala znovu počítat :slight_smile:)
@kaijko jo jsem zdravotní sestřička, ale od maturity jsem to nedělala...nastoupila jsem na vyšší odbornou, nicméně mě nebavilo se znovu učit převlékat postele, tak jsem šla na ekonomku a dostala super nabídku práce v Praze. Takže vše šlo do kopru :slight_smile:)) (rodiče mě málem zabili :grinning:), pak jsem se vrátila do Brna, kde jsem dělala u jiné společnosti :slight_smile: skoro totéž, Finsko a teď u té úklidové společnosti :slight_smile:
14. led 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: takhle jsi zběhla ze zdravotnictví? :grinning:
My neumíme ani udělat velký nákupy, vždy o tom jen mluvíme a pak jdeme nakoupit i 3x denně, blázni :grinning:
A v Praze Tě to nebavilo?
14. led 2013 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko jo jsem zběh a už mě nikdo tam nedostane :grinning: my zas chodíme s lístečkem :grinning:
14. led 2013 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky máte pocit, že žijete od jídla k jídlu? Jak mám hlad, tak je mi šoufl. A tak když dojím, už přemýšlím, co budu jíst dál. Došla jsem si teď do vedlejšího městečka pro ovoce a zeleninu, měla jsem si vzít baťoh, blbka jsem to táhla v tašce. Ale prochajda super, tipla bych cca 5 kiláčků. A v místním krámku jsem (v akci :grinning: ) koupila švestkovej kompot, doufám, že mě trošku protáhne. Jdu na něj!
14. led 2013 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Kde je ta kotito!?? Doufám, že se jen zasekla někde u dětských věciček a nakupuje pro Julču :slight_smile: A nebo se vlastně ještě chtěla stavit v práci za holkama psala...
14. led 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko
@m_d Holky kotito, je určitě v poho, jak říkáte, byla u dr, stavila se v práci a třeba se zajeli ještě s Vojtíkem podívat na nějaké věcičky:slight_smile:
14. led 2013 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko snad ano :slight_smile:
@marcelka287 no snad jo...měla by se ale ozývat pravidelně :slight_smile: anebo znásilnuje Vojtíka :grinning:
14. led 2013 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d Tak to si teda na tom nechá záležet :grinning:
14. led 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko taky myslííím :slight_smile:))
14. led 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Jj to je asi ještě lepší varianta než oblečky pro julinku:grinning:
14. led 2013 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d jo nakupuji v akcich třeba mliko my mame velkou spotřebu mlika a když je někde levnějši tak tam zajedem a koupime vic baleni podivame se dokdy se ma spotřebovat a jinak proč ne už vime že jednou za 3 měsice je akce na toaletak tak si koupime vice baleni a mame klid
14. led 2013 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
no jinak s ditětem bych chtěla zustat 3 roky popřipadě kdyby to šlo šla bych do prace dřiv třeba o pul roku a pracovala bych při rodičovce no pokud budu mit hlidani dneska jsem byla v drogerce tak jsem se teda jedne maminky ptala jestli fakt budu potřebovat ty jednorazovy kalhotky do porodnice jsem si myslela že bych si vzala svoje ale přesvědčila mě že je to fakt dobry
14. led 2013 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My moc v akcích nenakupujeme. Jednou za čas jedeme do makra na velký nákup - rýže, těstoviny, mléko a podobné věci v mnohakilových baleních. Drogerku, prací prášky a toaleťáky mám od táty z práce za nákupku a kolikrát nám to koupí rodiče v rámci "podpory nás dětí". Na maso je u nás v Líšni vyhlášený obchoďáček - všechno maso i uzeniny si tam zpracovávají sami, žádná chemie. A ten zbytek buď nkoupím tam, nebo zaskočím o pár set metrů dál do alberta.
14. led 2013 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Rodičovskou plánuju na 2 roky s tím, že se stejně po mateřské vrátím na cca 2 dny v týdnu do práce a budeme se s manželem střídat přes týden v péči. On mívá 2-3 dny v týdnu volno a prázdniny :slight_smile:
14. led 2013 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z dneska jsem tam volala, ale vzala to asi nějaká asistentka a prý se mi ozvou, tak doufám, že brzo, ale je mi jasný, že toho mají asi hodně.
Já nakupuju drogerii v Evě, to je takový obchod na Mělníku s fakt super cenama. Jinak v akci kupuju balenou vodu. Abych jezdila vyložně po akcích to ne. Třeba toho vezmu víc, když je fakt dobrá cena, ale jen když na to narazím. S tím mlíkem jsme na tom teď podobně, Mišák ho má rád.
14. led 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse Pokud připravují přezkum přihlášek, tak toho mají určitě hodně. Oni se ozvou, nebo to můžeš zkusit třeba za týden znovu.
Kupujete balenou vodu?
14. led 2013 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě tu máte prdelky moje :grinning:
14. led 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
mám zánět pipi a podezření na zánět močáku, tak tam ráno musím znova s čůránkama :slight_smile:
Jinak jsme pak jeli na obídek...měla jsem bramboračku a kuskus se zeleninkou....pak jsme mrkli do špáru a kiku, pak na ožrání rybičkama, pak na luxusní turecké kafíčko s hliníkovou lžičkou do kantýny v nějaký fabrice, kde jsem překecala pána co tam fabrice vydával papu , aby mi prodal rajskou co tam tak voněla...takže jsem dostala celou knedlu, zavařovačku rajské a flákotu masa za 50kč :sunglasses: a honzovskou povidlovou buchtu ..... to jsem si teď pěkně s Jůlinkou pošmákla :grinning: ... ještě trošku zbylo :slight_smile:
Pak jsme jeli ke kámošce pro věci po jejím malém co jí doma zavazelo...tam jsme se trošku zdželi..
Jsem šťastná jak blecha....pak vám všechno nafotím :sunglasses:
14. led 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
ztracená mamina se nám vrátila :slight_smile:)
14. led 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kajalka mělo by to být nějaké vyšetření jak pracuje placenta...myslím, že ultrazvukové...
14. led 2013 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Já vím, že průtoky jak pupečníkem, tak většíma cévama a srdíčkem miminu měřili na tom NT screeningu ve 12. týdnu. Zatím o ničem dalším nevím. Jen, že půjdu na to echo někdy kolem 20. týdne.
14. led 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no zanět močaku jsem měla taky tak před 10 dni začalo mě to dole u břiška pichat tak jsem mu to řekla doktorovy a řikal že mam zanět a že malo piju no ale už je to dobry
14. led 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito
@kajalka Dobrý den pani, tak jste se nám vrátila:slight_smile:
Jinak minule jak jsem byla na ultrazvuku tak pan dr zkoušel ten svůj nový, něco tam zmáčkl a říkal ať se koukám na ty barvičky co tam blikají, že tam je vidět jak je hezky zásobená placenta a děloha.. Tak jestli to bylo ono:slight_smile: Ale spíš se na to koukal aby zjistil jak pracuje to jeho nové dělo:slight_smile:
Tak Ti dají na ten zánět nějaký mastičky nebo globulky a bude dobře:slight_smile:
14. led 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcelka287 Jojo, problikávaly tam červený a modrý puntíky, okysličená a neokysličená krev. Dr. taky říkala, že to vypadá dobře. Nechápu, jak to může ten stroj poznat. Možná podle hustoty krve?
14. led 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajalka Jj přesně tak, já měla pocit že tam vidím i zelenou, ale tak asi ne:grinning: ta okysličená taky možná teče rychleji..
14. led 2013 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky myslím, že dost důležité info...doktorka říkala, že při jakémkoli pocitu na zánět hned propláchnout pipku rosalginem...kdysi se to jmenovalo tantrum rosa.
Dostala jsem mastičku do vnitř a ráno mám pipku vyplachovat tím rosalginem.
Nedoporučuje canesten...říkala, že při nejhorším jo, ale zkusit se mu vyhnout

já mám právě napsané v té zprávě NT, že mám jít na dopllera ve 20tt . zapoměla jsem se na to zeptat doktorky :unamused:
14. led 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek