• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d já přepírám a čistím ty věcičky od kámošky.... a vymejšlím...Vojtík mě chce zaškrtit :grinning:
vybrala jsem 2 kočárky které je potřeba koupit, přeházet z nich korbičky abych byla spokojená...ale to Vojtíšek trošku nedává :sunglasses:
15. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito 2 kočárky? :grinning: já se mu nedivím :slight_smile:)))) ale jen vymýšlej, to je potřeba :sunglasses:
15. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak zkus pak tu druhou "kombinaci" kočárku, který nechceš, někde prodat :grinning:
15. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka tak to mám namyšlené, ale nějak mi to neprochází....
Prej vymejším a dokonce sprostý slovo :sunglasses:
15. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď za mnou přišel a mám domluvit omrknutí obou kočárků :sunglasses:
15. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no toto! I sprosté slovo? :astonished:
:grinning:

Chudáci chlapi s náma... :grinning:
15. led 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já mám už kočárek taky doma. Od soboty. Je parádní, doufám že bude pěkně jezdit.

@kotito jaký kočárek vybíráš?
15. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska Copak máte za kočárek vy?
nakonec jsme se rozhodly pro Cam Cortina trojkolku. Našla jsem použitou úplně v bezva stavu,za skvělou cenu- jenže šedozelenou. Naštěstí Cam a Neonato jsou totožné co se týče korbiček, tak jsem našla od neonato nádherný růžový kočárek.Dokonce má úplně novou korbičku.
15. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tady jsem mamko :grinning: Jak je Jirik doma, tak s nim spim sdouho jak mimino :grinning: Jeste jsem zase v postylce. :astonished: :grinning:
Jinak kraaasne ranicko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My byli vcera v jednom mensim obchode a meli tam jen Alpiron co by se nam libil..Jirikovi moc. A je vse nove za 10tis..Jinak nic moc, nezname znacky, neho tezke a nebo drahe..A Cam samozrejme nemeli. U toho Alpironu me jen trocgu vadi jak se nacvakava korbicka. Je to takova malinka packa-tak, aby se neurvala casem. Ale to musi byt nejak kvalitnejsi, ne?! No, nevim..
Dnes pojedeme do vetsiho kramu. Tak se tesim. Jirik nic jeste nerika, ale mozna uz tacne byt alergicky na slovo kocar :grinning: Na sproste slovo taky mozna dojde :grinning: Casem :grinning:
Noo, a foto briska snad dneska. I kdyz se mi zda, ze je o dost mensi nez minule a uz se nemuzu dockat patku az uvidim mimi, zase uz je to dlouho co jsem prdolku nevidela a panikarim jestli je ok! :frowning2:
15. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jo tak ty Cortiny tady taky jezdí, celkem dost. Nejsou špatný, ale já bych asi s tou trojkolkou za chvilku vykvetla. :grinning: nešlo mi to.

Máme doma TFK twinner. Ono neni moc z čeho vybírat. Chtěla jsem x-landera pro dvojky, ale nejdou tam nacvaknout korbičky. Jenom vložný tašky pro novorozence. Tak jsem to odpískala. Na internetu jsem taky našla použitej právě ten TFK, korbičky jsou jako nový, pěkný. S tim že v tomhle kočárku odjezdim ty mrňousky a pak bych si koupila novej x-lander sporťák. Doma mám po Vendulce x-lander X1, a byla jsem max. spokojená. Fakt perfektní kočárek. Měla jsem ho schovanej na druhý mimčo a ono to dopadlo jinak. Tak ho nechám Vendě na ježdění po zahradě, dám jí tam vždycky jednoho prcka aby to neměla moc těžký.
15. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kratoska neuraž se, ale já si myslela, že si z náš děláš srandu s těma dvojčatkama a ono fakt :grinning: gratuluji mamino :slight_smile:))
15. led 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kratoska pěkný...a jakou barvičku?
15. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no to se chrupká hnedka jinak, to je jasné :slight_smile:

Jinak na zelenošedý kočárek už se jede někdo mrknout :unamused:
15. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já se neurazila :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt nekecám, holt se nám zadařilo.
15. led 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito máme oranžovou barvičku, takovou spíš tmavou.

neboj, třeba se jenom podívaj a kočárek zbude na vás.
15. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska noo máte štěstí :slight_smile: to tak bývá :slight_smile:)
15. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d nojo, ale víš jak se bojim? Pořád myslim jak to zvládnu, budu na tři děti sama, manžel jezdí z práce až večer. Tohle jsem nečekala ani omylem. U nás ani u manžela nejsou žádný dvojčata, takže jsem ani na chvilku neuvažovala že by se mohlo takhle zadařit nám.
15. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Priroda je mocna carodejka :grinning:
15. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska Jednovajky pry nejsou dedicne :wink:
15. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska to zvládneš...ale chápu tvůj strach, obavy...ale každý říká, že je rozdíl mít jedno...nebo dvě děti...ale dvě nebo tři, že to prý už moc rozdíl není...(ale já jim stejně nevěřím :grinning:) malá ti bude pomáhat :slight_smile:
15. led 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak to jsem nevěděla že jednovajky nejsou dědičný, myslela jsem že dvojčata jako dvojčata :slight_smile: ale co, hlavně abych donosila co nejdýl a mimča byla v pořádku. Nic si nepřeju jinýho.
15. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d právě že dceři bude už 5 a pořád říká jak ona vychová jedno a já to druhý, je šikovná.
15. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kratoska no vidííš mamko, určitě to bude v pohodě :slight_smile: myslím, že když je takhle velká, že bude opravdovou pomocnicí :slight_smile: moje známa nemohla otěhotnět, byly na všech možných i nemožných umělých oplodněních. Tolik peněz do toho dali, že by snad postavili barák :grinning: a nic...pak se s tím smířila, koupili si psa a do dvou měsíců byla v tom...taky jednovaječní kluci. Jsou to raubíři a nedávno to Mira (její manžel kvůli nám počítal) a říkal, že první rok je stál cca 100.000,- ale vy už určitě máte nějaké věci po malé a nemusíte mít všechno super nový, takže se vlezete určitě do menšího rozpočtu :slight_smile: mamko neboj. Taťka tě určitě bude ještě víc milovat a obdivovat za to, jak to všechno zvládneš a ty se s tím popereš. Jsme ženský a ženský v sobě mají neuvěřitelnou sílu.
15. led 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska Psala mi to nedavno jedna holcina co ceka taky jednovajecny. Ted me napadlo, ze staci, aby se ukazalo jedno co ma mezi nozickama a je to jasne i u toho druheho :wink: Bude to ok! Dneska je ta pece uplne nekde jinde. Ja u dvojcat nejsem tak skepticka jako jini..Uz jsem to tu psala, moje mamka normalne dala dvoje dvojcata pred 36lety a pak 26 lety a zdravotnictvi se neda srovnat..A prirozenou cestou..Budete vsichni 3 v poradku :wink:
15. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kratoska uvidíš, že to bude úplně suprové!!! Hlavně se musíš šetřit. Jsi na PN, ne?
15. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Kamoska mi ted rikala, ze do maleho 1rok a 2m uz ted vrazili pres 100000 a to docela setri si myslim :wink:
15. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no je pravda že Daneček a Davídek mají 8 roků :slight_smile:))) to jsem blbec nenapsala :-/
15. led 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d já vim že jsou páry který prostě nemůžou otěhotnět, taky se za ty řeči stydim, ale holky fakt jsem ráda.

@kaijko tak to před mamkou smekám, je fakt že si to nedovedu představit , dneska už je to všechno super, Vendy ležela chvilku na neonatologii a je fakt že tam těch maličkých miminek bylo. Tak já ani u dcery nepočítala kolik peněz jsme dali. Ale to víš, taky to byla určitě pálka.

@kotito nejsem na PN, doktor ani nec neříkal, jenom na genetice říkal doktor že jsem vysoce riziková.

Po Vendulce máme úplně všechno. Nic jsem nedala pryč, tak doufám že to budou holčičky. Manžel si je taky moc přeje. V pátek jdu na ultrazvuk a doktor nám je doufám potvrdí. Ve 13tým týdnu to naznačil že to na holky vypadá. Tak a tajemství je to venku.
15. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kratoska tak další dvě holčičky ...super! Máš nenáročnou práci, že nejsi na PN?
15. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Chi..A tajemstvi je venku :grinning: Takze 4holky doma :grinning: Tatka se bude mit :wink:
15. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek