• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
holky když mám nosičku na miminko která je z venku černá a ze vnitř bílá...praní jen v ruce a ma bílém jsou skvrny asi od spocené hlavičky čím to mám dostat dolů? mám strach, že to ocet zabarví dohromady
15. led 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito pracuju pro manžela, takže když je třeba dojít na úřad, něco vyřídit, nějakou kancelářskou práci udělat nebo tak. Je to časově nenáročný, je to fajn.

@kaijko jj, taťka je moc rád. Už je vidět jak naše holka s nim mává teď, to je ňuňuňu, ťuťuťu a máte vidět taˇku. :grinning: Jinak jako tajemství to mělo zůstat do pátku.
Holky jestli se tam v pátek objeví pindík tak to bude něco. Já se už těšim zase na to čančání, na šatičky, jéje.
15. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Nemyslím, ocet naopak působí jako ustalovač barev, vždyť se dává do barev na vejce. Ale možná bych zkusila tu jedlou sodu nebo sůl a citronovou šťávu. Při nízký teplotě by ti to pustit nemělo.
15. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska jé to je bezva. Aspoň si odpočineš když je potřeba pokud vaše pětiletá dovolí :slight_smile: ale co píšeš je asi zlatíčko :slight_smile:
15. led 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka zkusím prvně sodu :slight_smile:
15. led 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak jsem vás tak nějak dočetla..už jsem měla v práci holku na zaučení,tak před chvilkou odešla a mam zas čas na vás :grinning:
15. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky ted porodila znama a cely tehu jim dr rikal, ze je to na 100% kluk a Jirik dnes dostal sms, ze se jim narodila holcicka :grinning: Poradny sok :wink: A doma milion veci pro chlapecka :grinning: Ale jsou oba v poradku a zdravoucky, tak to je hlavni :grinning:
15. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko Jó toho se bojím taky, tak kupuju co nejvíc neutrálních věcí.
A všimly jste si, kolik se teď rodí holek? U nás z 10 nových občánků je 9 holek. A tak mě to nutí k myšlence, není tohle ten přerod světa? :slight_smile: Že by se konečně začal svět točit podle ženskejch, bez válek a násilí?
15. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko tak to je mazec :slight_smile: maji tedy hezký překvápko..asi by mě to dost dostalo..
15. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tyjo...no mě by kleplo, ale hlavně že jsou zdraví :slight_smile:
15. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi došel email, že je kočárek prodaný....no tak jindy...času dost :sunglasses:
15. led 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ještě pořád máme před sebou skoro 6 měsíců..tak se něco objeví a třeba i hezčí,neboj :slight_smile:
15. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky těhulky no a my pravě vubec nevime co to bude a prozatim to ještě nechceme vědět to si pravě taky řikam že my řekne že to bude chlapeček a pak to bude holčička sice nevim jak to vydržim a taky nevim jak to bude na 3d ultrazvuku když mu řeknem že to nebudem chtit vědět natoči to nebo to necha schovany jak to je nevite
15. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. nebojím se, ale znám se... :slight_smile: budu vymejšlet kraviny...doufám, že to Vojtík vydží.... Dneska už jsem bulela dvakrát . Jednou kvůli tomu, že nechtěl abych ráno jela s ním odvést moč k mé dokotce a podruhé ze vsteku, když mi nešla rozebrat hrazdička :grinning:
Pěkně si se mnou chudák užívá...ti vaši jsou aspoň v klidu v práci :slight_smile:
15. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko pěkný překvápko, nedovedu si to představit
@kotito neboj, budou ještě další kočárky a třeba ještě hezčí
15. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko hihi to je mazec ,halvne ,ze je kamaradka v poradku ...taky radsi nic nekupuju nebo neutralni :slight_smile: holcicich mam doma dost i neco neutralniho po sare ,taky jsem to neprehanela s ruzovou ...ani ted nebudu urcite s modrou ...mam rada na chlapeccich zlutou ,hnedou ,zelenou :slight_smile:
15. led 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči, chci se zeptat, řešíte už oblečky na mimčo?? Já se moc nevyznám v těch velikostech...vím že po porodu se kupuje na mimčo vel 56 to by mi mohlo do konce léta stačit ne? Pak velikost 62 to asi oblečky nějaký na podzim teplejší a pak na zimu vel. 68? Nevím jak se to počítá :slight_smile: Jak to máte nakoupené a připravené vy pro letní mimča??
15. led 2013 ve 13:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berev kazde mimco je jinak velke :slight_smile: ale pro uplne male miminko bych kupovala 56 ,pak od tech 2-3 mesicu 62 ...ta je cca do 6 mesicu a na zimu tu 68 ...a vetsi uz bych nebrala :slight_smile:
15. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berev Co jsem tak zjišťovala, tak ta 56 vydrží max. 2-3 týdny, pokud se narodí mimčo přes 3 kilča. Takže 56 mám jen pár a víc pak 62 a 68 už kupuju teplejší na podzim. Zbytek budu dokupovat jak mimino poroste.
15. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda jj díky a na víc dopředu bys oblečení nechystala? Třeba do roka?? Mám pak hrůzu jak to budu stíhat s dítětem ještě vybírat a nakupovat věci, si říkám že bych si nachystala oblečení cca do roka.
15. led 2013 ve 13:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka aha, a kdy máš termín porodu? já mám 12.7. tak já teda ještě seženu nějaké letní v 62....
15. led 2013 ve 13:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berev 24.6.
15. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to si teda s tebou Vojtík užívá :grinning: hormony jsou mršky,co?mě zas od včera bolí hlava, od krční páteře a hrozně mě štve,že si nemůžu dát ten Ibalgin..jak bych si ho dala a byl by klid..už abych byla taky doma a mohla si natáhnout záda..
15. led 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka ja teda nevim ....ale my treba 50 mely do 3 tydnu a pak mala zacala nosit 56 ,skoro do 3 mesicu ...
15. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka uplne ne ,ja myslim ,ze se pak da koupit i s miminkem :slight_smile: stejne na materske jsem se docela nudila ,tak jsme sly vymezt obchody :grinning: a za druhe kazde dite je jinak velke ,at treba pak nekoupis zbytecne velke ,nebo male ...nektere opravdu rostou rychle a nekterym vydrzi 62 ,snad do 8-9 mesicu :slight_smile: Treba nase mala mela v jednom roce 72 cm :slight_smile:
15. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. tak hlava od krční páteře mě už taky párkrát potrápila :confounded: naposledy včera :slight_smile: a to jsem na to předtím nijak netrpěla.
Tak se drž! :wink:
15. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berev uplne ne ,ja myslim ,ze se pak da koupit i s miminkem stejne na materske jsem se docela nudila ,tak jsme sly vymezt obchody a za druhe kazde dite je jinak velke ,at treba pak nekoupis zbytecne velke ,nebo male ...nektere opravdu rostou rychle a nekterym vydrzi 62 ,snad do 8-9 mesicu Treba nase mala mela v jednom roce 72 cm
15. led 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. to mě mrzí..., ať je ti brzo líp :wink:
15. led 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berev jinka urcite si neco dopredu kup ,ale urcite bych to neprehaanela s miliony obleceni :slight_smile: jinka taky neco koupim do predu :slight_smile:
15. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka já právě tim trpěla minulý těhu..proto jsem taky pak byla už doma..a celý dva roky v práci nic a už se to zas projevilo..asi to dělaj ti mimi v břiše nebo co :grinning: asi se tu víc hrbim nebo nevim..
jinak oblečky už se taky těšim až budu moct něco shánět..jen jestli to bude kluk,tak nesmim koupit už ani ťuk..mám toho po Kubovi a po segry malým tolik,že bych mohla mít paterčata :grinning: takže doufám v tu holčičku a nákupy šatiček :grinning:
15. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek