Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
15. led 2013
holky když mám nosičku na miminko která je z venku černá a ze vnitř bílá...praní jen v ruce a ma bílém jsou skvrny asi od spocené hlavičky čím to mám dostat dolů? mám strach, že to ocet zabarví dohromady
kratoska
15. led 2013
@kotito pracuju pro manžela, takže když je třeba dojít na úřad, něco vyřídit, nějakou kancelářskou práci udělat nebo tak. Je to časově nenáročný, je to fajn.

@kaijko jj, taťka je moc rád. Už je vidět jak naše holka s nim mává teď, to je ňuňuňu, ťuťuťu a máte vidět taˇku. 😃 Jinak jako tajemství to mělo zůstat do pátku.
Holky jestli se tam v pátek objeví pindík tak to bude něco. Já se už těšim zase na to čančání, na šatičky, jéje.
kajalka
15. led 2013
@kotito Nemyslím, ocet naopak působí jako ustalovač barev, vždyť se dává do barev na vejce. Ale možná bych zkusila tu jedlou sodu nebo sůl a citronovou šťávu. Při nízký teplotě by ti to pustit nemělo.
kotito
15. led 2013
@kratoska jé to je bezva. Aspoň si odpočineš když je potřeba pokud vaše pětiletá dovolí 🙂 ale co píšeš je asi zlatíčko 🙂
kotito
15. led 2013
@kajalka zkusím prvně sodu 🙂
lena..
15. led 2013
Ahoj holky..tak jsem vás tak nějak dočetla..už jsem měla v práci holku na zaučení,tak před chvilkou odešla a mam zas čas na vás 😃
kaijko
15. led 2013
Tak holky ted porodila znama a cely tehu jim dr rikal, ze je to na 100% kluk a Jirik dnes dostal sms, ze se jim narodila holcicka 😃 Poradny sok 😉 A doma milion veci pro chlapecka 😃 Ale jsou oba v poradku a zdravoucky, tak to je hlavni 😃
kajalka
15. led 2013
@kaijko Jó toho se bojím taky, tak kupuju co nejvíc neutrálních věcí.
A všimly jste si, kolik se teď rodí holek? U nás z 10 nových občánků je 9 holek. A tak mě to nutí k myšlence, není tohle ten přerod světa? 🙂 Že by se konečně začal svět točit podle ženskejch, bez válek a násilí?
lena..
15. led 2013
@kaijko tak to je mazec 🙂 maji tedy hezký překvápko..asi by mě to dost dostalo..
kotito
15. led 2013
@kaijko tyjo...no mě by kleplo, ale hlavně že jsou zdraví 🙂
kotito
15. led 2013
teď mi došel email, že je kočárek prodaný....no tak jindy...času dost 😎
lena..
15. led 2013
@kotito ještě pořád máme před sebou skoro 6 měsíců..tak se něco objeví a třeba i hezčí,neboj 🙂
petrin11
15. led 2013
ahojky těhulky no a my pravě vubec nevime co to bude a prozatim to ještě nechceme vědět to si pravě taky řikam že my řekne že to bude chlapeček a pak to bude holčička sice nevim jak to vydržim a taky nevim jak to bude na 3d ultrazvuku když mu řeknem že to nebudem chtit vědět natoči to nebo to necha schovany jak to je nevite
kotito
15. led 2013
@lena.. nebojím se, ale znám se... 🙂 budu vymejšlet kraviny...doufám, že to Vojtík vydží.... Dneska už jsem bulela dvakrát . Jednou kvůli tomu, že nechtěl abych ráno jela s ním odvést moč k mé dokotce a podruhé ze vsteku, když mi nešla rozebrat hrazdička 😃
Pěkně si se mnou chudák užívá...ti vaši jsou aspoň v klidu v práci 🙂
kratoska
15. led 2013
@kaijko pěkný překvápko, nedovedu si to představit
@kotito neboj, budou ještě další kočárky a třeba ještě hezčí
lucyda
15. led 2013
@kaijko hihi to je mazec ,halvne ,ze je kamaradka v poradku ...taky radsi nic nekupuju nebo neutralni 🙂 holcicich mam doma dost i neco neutralniho po sare ,taky jsem to neprehanela s ruzovou ...ani ted nebudu urcite s modrou ...mam rada na chlapeccich zlutou ,hnedou ,zelenou 🙂
berev
15. led 2013
Ahoj mamči, chci se zeptat, řešíte už oblečky na mimčo?? Já se moc nevyznám v těch velikostech...vím že po porodu se kupuje na mimčo vel 56 to by mi mohlo do konce léta stačit ne? Pak velikost 62 to asi oblečky nějaký na podzim teplejší a pak na zimu vel. 68? Nevím jak se to počítá 🙂 Jak to máte nakoupené a připravené vy pro letní mimča??
lucyda
15. led 2013
@berev kazde mimco je jinak velke 🙂 ale pro uplne male miminko bych kupovala 56 ,pak od tech 2-3 mesicu 62 ...ta je cca do 6 mesicu a na zimu tu 68 ...a vetsi uz bych nebrala 🙂
kajalka
15. led 2013
@berev Co jsem tak zjišťovala, tak ta 56 vydrží max. 2-3 týdny, pokud se narodí mimčo přes 3 kilča. Takže 56 mám jen pár a víc pak 62 a 68 už kupuju teplejší na podzim. Zbytek budu dokupovat jak mimino poroste.
berev
15. led 2013
@lucyda jj díky a na víc dopředu bys oblečení nechystala? Třeba do roka?? Mám pak hrůzu jak to budu stíhat s dítětem ještě vybírat a nakupovat věci, si říkám že bych si nachystala oblečení cca do roka.
berev
15. led 2013
@kajalka aha, a kdy máš termín porodu? já mám 12.7. tak já teda ještě seženu nějaké letní v 62....
kajalka
15. led 2013
@berev 24.6.
lena..
15. led 2013
@kotito to si teda s tebou Vojtík užívá 😃 hormony jsou mršky,co?mě zas od včera bolí hlava, od krční páteře a hrozně mě štve,že si nemůžu dát ten Ibalgin..jak bych si ho dala a byl by klid..už abych byla taky doma a mohla si natáhnout záda..
lucyda
15. led 2013
@kajalka ja teda nevim ....ale my treba 50 mely do 3 tydnu a pak mala zacala nosit 56 ,skoro do 3 mesicu ...
lucyda
15. led 2013
@kajalka uplne ne ,ja myslim ,ze se pak da koupit i s miminkem 🙂 stejne na materske jsem se docela nudila ,tak jsme sly vymezt obchody 😃 a za druhe kazde dite je jinak velke ,at treba pak nekoupis zbytecne velke ,nebo male ...nektere opravdu rostou rychle a nekterym vydrzi 62 ,snad do 8-9 mesicu 🙂 Treba nase mala mela v jednom roce 72 cm 🙂
endorfinka
15. led 2013
@lena.. tak hlava od krční páteře mě už taky párkrát potrápila :-S naposledy včera 🙂 a to jsem na to předtím nijak netrpěla.
Tak se drž! 😉
lucyda
15. led 2013
@berev uplne ne ,ja myslim ,ze se pak da koupit i s miminkem stejne na materske jsem se docela nudila ,tak jsme sly vymezt obchody a za druhe kazde dite je jinak velke ,at treba pak nekoupis zbytecne velke ,nebo male ...nektere opravdu rostou rychle a nekterym vydrzi 62 ,snad do 8-9 mesicu Treba nase mala mela v jednom roce 72 cm
kotito
15. led 2013
@lena.. to mě mrzí..., ať je ti brzo líp 😉
lucyda
15. led 2013
@berev jinka urcite si neco dopredu kup ,ale urcite bych to neprehaanela s miliony obleceni 🙂 jinka taky neco koupim do predu 🙂
lena..
15. led 2013
@endorfinka já právě tim trpěla minulý těhu..proto jsem taky pak byla už doma..a celý dva roky v práci nic a už se to zas projevilo..asi to dělaj ti mimi v břiše nebo co 😃 asi se tu víc hrbim nebo nevim..
jinak oblečky už se taky těšim až budu moct něco shánět..jen jestli to bude kluk,tak nesmim koupit už ani ťuk..mám toho po Kubovi a po segry malým tolik,že bych mohla mít paterčata 😃 takže doufám v tu holčičku a nákupy šatiček 😃

Začni psát odpověď...

Odešli