• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Jinak jsme se se včera před spaním bavili o barvách a shodli jsme se, že i když manžel chce holčičku, že se bude nakupovat v modré, fialové, zelené, hnědé a možná něco málo ve žluté a červené. A to včetně kočárku. Prý může být všem ukradené, že bude holčička v modrém kočárku :slight_smile: Je to moje zlatíčko :slight_smile:
Tak teď ještě vybrat ten modrý nebo fialový kočárek :grinning:
15. led 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito Myslím, že ani necekne :slight_smile: Protože pokud jo, tak mu řeknu, že to má udělat on :grinning: Ještě mě bude přemlouvat a zrcátko držet :grinning: :-P
15. led 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito Děkuji kočičko, mrknu na to :slight_smile:
My šli okolo mimi obchodu a při vlezu jsme zjistili, že je to bazar. Holky!!! Kdyby jste viděli ty kočárky jak jetel!!! Sepraný, špinavý, no hnus!!!! Takže Jirka usoudil, že vybereme levnější za 10tis a že bazarovej nechce, že budeme mít krásný voňavý mimčo a tohle ho dostalo! Takže je rozhodnuto..A na bazarový ho asi nepřemluvím. Mrkli jsme pak do velkého obchodu. Cam dinamico se líbil i jemu, ale nechci dávat tolik za nový :frowning2: I tam jsme se shodli na Alpironu a ještě na jednom (napamatuji se značku, má to v tet) , líbil se mu v tmavě růžové s černým :grinning: Taka tam neměli.
V tom bazaru měli i oblečky..Fůůj, mě ten obchod tak zhnusil bazar. A přitom všichni po bazárkách nakupují a mají většinu oblečků doma z bazárků.. Proč my tam vlezli!!!!! :frowning2:
15. led 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito mužeš řict aby ti pomohl vojtik při holeni kamoška to tak kdysi měla jak byla už těhotna moc tak řekla tomu svymu a že on se rad zapojil no ja to mojemu taky řikala až budu mit velke břiško tak my bude muset pomoc že nepujdu do poradny nebo porodnice jako tarzan v pralese :grinning:
15. led 2013 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrin11 Vojtík je ve všem šikulka, ale toto mu teda asi nesvěřím :sunglasses:
15. led 2013 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito to ja jo už jsme to zkoušely jen mu to trvalo věčně :grinning:
15. led 2013 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito Napíšeš mi prosím recept na těsto na palečinky?Vždycky je dělá Jiřík a chci ho překvapit než přijede ze cvíča. Na netu čtu buď hladká a nebo polohrubá mouka a nejsem si jistá co je lepší :slight_smile: Děkuji :grinning:
15. led 2013 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko ten bazar no my prošly několik bazaru a je pravda že některe my přišly jak sběrny ale některe třeba jsem pravě trefila na dobry bazarek kde maji i internetove stranky a prodavaji tam i nove věci ale jak řikaš tak jsme šli do jednoho a smrad už ve dveřich že jsme hned odešli no fuj
15. led 2013 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko já jich dělám vždycky hafo a dělám 0,5l mléka, dvě celá vejce, špetku soli, van.cukr nebo obyč cukr. a necelého půl kila hl.mouky. Z hladké jsou lepší, ale z polohrubé nehrozej hrudečky.Ale pokud máš metličku a budeš pořádně mýchat při přidávání mouky bude to ok. Mouky dej, ale míň třeba tak 250g a pak postupně přidávej. Nikdy jsem to nevážila, ale vím, že padne necelá půlka pytlíku.
Jestli jich nechceš moc udělej ze čtvrtlitru. Dostala jsem na ně chuť tak jdu na ně taky
15. led 2013 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrin11
@kaijko
Já bych si kočárek nikdy z bazaru nekoupila. Nemůžou o něm nic vědět. Určitě je lepší si ho koupit rovnou od nějaké maminky
15. led 2013 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrin11 Mě to mrzí i kvůli tomu, že jsem chtěla mrknout na ty dražší kočárky a vím, že některé holky pořídili skvěle, třeba m_d.. Ale po týhle zkušenosti se Jiřík zasekl. Byl fakt zhnusenej. Když si řeknu miminko, tak s tím je spojená vůně a krása.. Ale tam to bylo moooc. noo, uvidíme :grinning:
15. led 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no pravě taky si řikam že v obchodě ho budou chtit prodat za každou cenu a neřeknou ti třeba že ma problem ale ja se tam třeba divala na overalky ty tam měli nadherne jo možna že bude nějaky bazarek solidni ale zase si myslim že to tam bude dražší než od maminky
15. led 2013 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Děkuju :grinning:
Chlapovi to, ale nevymluvíš, že je to jiné. Na to mi řekl, že pak můžeme jezdit po kočárkách a vyjde nás to na stejno.. Přitom plno maminek tady píše jak se přijede mrknout na kočárek a je vyvoněný! a jako nový. No, máme čas, takže budu koukat úplně všude :grinning:
A oblečky budete kupovat na netu po bazárkách? Budete si kupovat kojící polštář? Je prý při bříšku super na spaní.
15. led 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito no taky dělam s hladke a šleham ručně metlou ale dělam jich tak ze čtrt kila no pul kila by jsme nesnědli a ja si davam na ně ovoce co mam na mražaku to si ohřeju rozmačkam přisladim mnam :slight_smile:
15. led 2013 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko kojící polštář budu mít od ségry. Oblečky v tescu jsou tak levný...a na bazárku možná něco jo, ale s osobním vyzvednutím, abych to omrkla. Mě už se smaží první palačinka....říkám , mě páč máme tichou domácnost :sunglasses:
15. led 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko asi nějaký špatný obchod...:slight_smile: ale určitě nakupujte kde vy chcete a jak vy chcete :slight_smile:
15. led 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jaktože máte tichou domácnost? Na nábytek mrknu, zatím vidím vše jen podle obrázků, v obchodě padne rozhodnutí :slight_smile:
15. led 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko oblečky jo určitě se budu koukat na netu ale počitam že dostaneme tam od jedne babičky a tam od dalši no a počitam že nějake věcičky dostanu ale jak řikam bude to moje prvni miminko tak budu chtit taky nove oblečeni
15. led 2013 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Jakto, že tichá domácnost? :astonished:

@m_d Hodně špatný :grinning: Já nikdy nebyla proti bazaru, já na něj tady koukám často a i holky s jiných diskuzí jsou spokojení. Chytla jsem se toho, že i za dobrou značku lze zaplatit míň a člověk je spokojený. Spíš mě štve, že jsme tam vlezli. Podívej i vy jste spokojený :grinning:

Dneska mi Jirka vynadal, že jsem ho tak zblbla, že místo, aby koukal po autech, tak kouká venku po kočárkách :grinning:
15. led 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d sem chtěla pomazlit...říkal, že za 5 minut v ložnici, tak jsem tam jak kráva čekala minut 10, pak volám kde seš...došel lehl si vedle mě podrbal mě za uchem a řekl, že já umím manit líp ať omaním já jeho. Sem mu řekla, že tentoktát chci pomazlit já tak pěkně a tak dloho jak mazlím já jeho. řekl, že nemá tolik času a šel hrát hry....už za mnou dvaktár byl, ale já už manit nechcu :angry: .... všechny palačinky sním já. už jsem zblajzla 3 :sunglasses:
15. led 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kaijko jj jsme :slight_smile: ale je fakt, že já občas mrknu i do sekáčů a z některých vyloženě utíkám a v jiných je to snad hezčí než ve značkovým obchodě. No to mě mrzí, ale vy určitě najdete zlatou střední cestu :slight_smile:
15. led 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito vy jste trdýlka :grinning: :grinning: :grinning: ale chápu tě :slight_smile:))))
15. led 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko ze čtvrt litra mám 8 palačinek
15. led 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito Jéé, to teda trdýlka :grinning:
určitě to musí vonět po celém baráčku a přijde ještě pro mňamku :grinning:
15. led 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko už tady byl...měla jsem talíř se zbytkem na klíně....tak kouknul a zase šel...ale dlouho to nevydržím. Nejdýl jsme za vstah byli pohádaní tak hodku :grinning:
15. led 2013 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito hm to jsi dobra no ja když jsem nebavka s přitelem a pak něco kuchtim tak my to neda a udělam i pro něho :grinning: a když on něco kuchti tak taky přinese a čaka kdo začne mluvit je to někdy sranda jak sledujeme kdo začne
15. led 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já jsem se dřív s těma palačinkama piplala a postupně přidávala mouku, ale teď na to prdím:slight_smile: Hodím to všechno do jedné misky, zamíchám takovou tou kovovou metličkou a žádné hrudky nejsou:slight_smile:
Jo a nevím jestli to někomu pomůže, ale kamarádka si vyhlídla warrior tako kočárek, že jsou všechny její kamarádky maminky s ním spokojené. Prodávají ho i v trojkombinaci a ta cena je fakt nízká podle mě.. asi nějakých necelých 7 tisíc. Ale záleží jestli to není na úkor kvality.. No kdo ví.. :slight_smile:
@kotito
@m_d
@kaijko
15. led 2013 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrin11 ale to já dělám ofuky...ten zbytek je jeho :wink:
15. led 2013 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito jsem to tušila to jsme my ženske jak moc je milujeme vid :wink:
15. led 2013 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
15. led 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek