Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
marcelka287
15. led 2013
Tak holky posílám svého pupíka, dnes jsme 15+6 a zjistila jsem že od minule moc nevyrostl.. Ale už nemám bříško jen od pupíku, ale od shora🙂 jestli chápete🙂
kaijko
15. led 2013
@kotito Taky neumím být dlouho pohádaná 😃 U nás vždy jeden přijde a začne škrabkat 😃

@marcelka287 Já už nevím jestli drahé znamená i kvalitní 😃 U některých značek se platí právě za značku a nebo disain. Nám se líbí právě ty podobné kočárky jako je warrior, tako, alpiron (ten vede) a jím podobný... Všechny seženeš se vším do 10tisíc. Mají velké nafukovací kolečka...Super do města a i na vesnici a to my potřebujeme 🙂 A známé jsou spokojené. Snad jen jedna chválí casual play, který jí koupili rodiče za 20tis a už ho měla na reklamaci. Jde i o vkus. Tyhle někomu přijdou kýčovité a jezdí jich moc, ale co se týče cena a praktičnost, tak super. jsou i lehoučký..vy máte vyhlídnutý jaký?
kaijko
15. led 2013
@marcelka287 Ty jsi štíhlounká 😃 Budeš mít jen takový ten roztomilý bubínek 😃
kotito
15. led 2013
@marcelka287 další pidi zadeček 🙂 bříško krásňoučké 😉
kotito
15. led 2013
@marcelka287 chceš být pořád inkognito?
kaijko
15. led 2013
už mám chuť na ty palačinky, podle toho jak cvičí Jirka dlouho, tak mi přijede Silvestr Stalone 😃 A to je taky super : ze cvičení tady na něj čekají palačínky s tvarohem a marmeládou 😃
petrin11
15. led 2013
@marcelka287 jo taky jsem na to myslela že nam neukažeš tvařičku 🙂
kotito
15. led 2013
@kaijko Vojtík spapal palačinky a teď chce píct nachos...
m_d
15. led 2013
holky já nevím co si mám dát na večeři 😕 není na nic chuť :-|
petrin11
15. led 2013
@kotito jo to jsem nikdy nedělala co to je
petrin11
15. led 2013
@m_d ja měla na večeři 2 jogurty jeden jahodovy a jeden stracatellu nemohla jsem se rozhodnout ktery tak jsem si vzala oba 🙂
m_d
15. led 2013
@petrin11 jogurty mi přestaly chutnat 😕 mám doma nějaké, ale ty brdo takhle mi bylo blbě hodně dávno 😕
kaijko
15. led 2013
@kotito Ty jooo..Ten kočárek je jak pro Šípkovou Růženku 😉 Škoda těch koleček ...
@m_d To nakupoval ty oblečky sám od sebe? Šikula! Ta bundička je hezoučká a za skvělou cenu.
m_d
15. led 2013
@kaijko bundičku jsem vybrala já 🙂)) ale sám od sebe 🙂) byli jsme u nás v Brně v Olympii v FF a on si kupoval trenýrky a já telefonovala kvůli práci, tak jsem vycházela a pak jsem viděla, jak zamířil do dětského oddělení 🙂
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kotito
15. led 2013
@m_d je ti špatně teď nebo z jogurtů?
m_d
15. led 2013
@kotito no dnes mi taky není bůh ví jak dobře...ale ty jogurty fakt nemůžu 😕
kotito
15. led 2013
@m_d já je právě taky moc nemůžu :-| Je ti špatně, nebo tě něco bolí?
petrin11
15. led 2013
@m_d je ti špatně od žaludku nebo je to něco jineho
m_d
15. led 2013
@kotito spíš špatně 😞
kotito
15. led 2013
@m_d dej si trošku coly jestli máte a bež si hajnout ....moc mě mrzí, že ti není dobře...snad to brzo přejde
m_d
15. led 2013
@kotito spala jsem celý odpoledne a colu máme, to mě nenapadlo. Díky, hlavně že blbec tohle všem radím 😎
kotito
15. led 2013
@m_d nebo 2 decka pivka když cola nepomůže...mě to vždycky zabere
m_d
15. led 2013
@kotito nene po cole jsem si odbrkla a je mi líp 🙂))
eliska_z
15. led 2013
@kotito Jé, nachos 🙂 Já jsem měla k obědu konečně čočku, co jsem na ni měla chuť už snad týden a teď mi Honzík dělá topinky s česnekem. Nějak jsem se za odpoledne přesladila - 2 horalky a pytlíček žvýkacích bombonů. 🙂
eliska_z
15. led 2013
@kaijko Dostala jsem tip na kočárek Dorjan. Je to taky z těch levných, ale líbil se mi. 🙂
mercedesse
15. led 2013
@eliska_z Mě se hrozně líbí ta kolekce Butterfly, ale je hrozně těžkej, proto pořád vítězí ten Firkon.
m_d
15. led 2013
holky ale opravdu si je povozte v prodejně...je to velká investice a rozhodně se nestyďte v té prodejně být hodinu, dvě...my v jedné byli 4 hodiny....
eliska_z
15. led 2013
@mercedesse Těžší je, ale nepočítám, že bych ho někam tahala. Od nás jezdí z 99% jen nízkopodlažní šaliny, máme přízemní domek bez schodů a do auta nebude problém ho složit. Hlavně se mi líbí, že je větší (korbička i sporťák) než většina ostatních.
eliska_z
15. led 2013
@m_d Já si tenhle vozila venku u kamarádky a šlo to, ale v prodejně to určitě budeme také zkoušet. 4 hodiny? to je tedy výdrž 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli