• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@eliska_z náhoda je blbec, ale je pravda že když se to nebude denně opakovat, tak se to dá...váha u mě byla dost velké kritérium...bydlíme v 7. patře...ještě se nestalo, aby nefungoval výtah, ale jak jsem psala...náhoda je blbec :-/ nicméně jsme zjistili, že pes, já, kočárek se do výtahu nevlezeme, takže jsem taky zvědavá, jak tohle dopadne :slight_smile:)) koupím manducu a kočárek nevytáhnu :grinning:
15. led 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jen je blbý, že v těch prodejnách je naprosto rovná podlaha a to, že kočár drncá jako kráva jsme zjistili až na první procházce. Ještěže ti mimouši nemají zuby, jinak by byl Tomáš bez nich :grinning: My jsme tenkrát přemýšleli ještě o X-landeru, ale nevešel se nám do kufru auta, tak zvítězil ten Cam.
@eliska_z my jsme držáci...však si z Brna ne? :grinning: jsme byli v té prodejně jak je na výpadovku na D2 a D1...vedle těch koberců breno :D
@jankaj jo to je blbý...ale já nemám kamarádku s miminem, takže já musela zkoušet podle toho v prodejně :-/ nicméně uvidíme jak to dopadne :slight_smile:))
15. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak může se stát, ale zvážila jsem všechno možné a vyšel mi prostě jako dobrá možnost. Strašně se mi na něm líbí možnost otevřít vzadu na boudičce větrání. V létě to bude fajn. I spodní koš mi přišel dostatečně velký, což je taky jedno kritérium.
Ty to máš mnohem složitější, 7. patro není legrace a rvát se do výtahu,to ti nezávidím... Jsem fakt ráda, že tohle nemusím. Jj, momentálně už jsem z Brna - Staré Líšně :slight_smile: Ta prodejna je to SAM BABY?
15. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas dneska přemejšlela, že novej kupuju jen když to bude holčička, na těch půl roku co bude v hlubokým to nemá cenu a golfáče mám luxusní i s fusakem, někde najdu fotku.
15. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z myslím, že jo :slight_smile:))
15. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko My zatím nemáme vyhlídnutý žádný kočárek, ale rozhodně nechceme žádný drahý. Bylo by fajn sehnat nějakou trojkombinaci do těch 10 tisíc.. spíš levněji:slight_smile: musíme koukat po tom, aby kočárek jezdil dobře nejen na chodníku ale i po polňačkách a aby byl hodně skládací a dobře, a nejlépe lehčí, protože až se přestěhujem, tak budu jezdit všude autíkem.
@kaijko
@kotito
@petrin11
Děkuji holky:slight_smile: Jj jsem opravdu hubeňour, pár kilíčko navíc by mi nevadilo:slight_smile:
Jinak inkognito bych chtěla zůstat, protože tohle je veřejná diskuze a já nějak nepotřebuji, aby každý kdo se sem podívá viděl jak vypadám, ale uznávám, že Vám, které o to stojí by bylo fér ten můj ksichtík ukázat:slight_smile: Tak jestli chcete můžu Vám ho poslat třeba ve zprávě jestli to jde a nebo jestli tady jdou nějak udělat přátelé (já nevim jak:grinning:) tak udělám album jen pro přátelé a tam občas nějaké foto dám:slight_smile: Tak si řekněte:slight_smile: ale nejnovější fotka kterou mám s ksichtíkem je asi z léta ze svatby.. Musíme s Pájou zase něco nafotit:slight_smile:
15. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja jdu do kocarku dorjan danny sport 3 line. jedna z nejvetsich korb na trhu, bude se tam dobre vejit prdelka a nebo jeste dorjan danny...ted jsme to zapomela :slight_smile:
15. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Ty jo to mě vůbec nenapadlo, taky bydlíme v 7 patře, teda 8.. To si budu muset sehnat klíč od kočárkárny a popřípadě ho uložím tam..:slight_smile: Ještě žes to napsala:slight_smile:
15. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marcelka287 já bych ráda viděla tvůj ,,ksichtík" , ale když ho neuvidím určitě se zlobit nebudu...jsi fajn a zas tak moc nepotřebuju vědět jak vypadáš ,-) a pokud chceš udělat album jen pro přátelé tak až budeš do alba vkládat fotky dole máš kolonku kdo to může vidět....a je tam jen pro přátelé...já tak mám zamká albíčka taky
15. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tam se určitě chystáme.
15. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Já mám třeba bříško a UTZ jen pro přátele, ale běžné fotky mám normálně pro všechny. Třeba celé album ze svatby na beremku. :slight_smile: Může se vytvořit i uzavřená diskuse, jen pro přidané - jedna na červenec 2013 už existuje.
15. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z ještě je http://www.babydirekt.eu/kocarky a Kočárky Balli na Tomkáči . Tam jich je hafo
15. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse copak to je za golfáček? Vypadá dobře
15. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito O tom obchodě na Tomkáči jsem také slyšela, i tam asi zajdeme, ale nejdřív tak v březnu.
15. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esprit Alu King, je k tomu všechno, pláštěnka, fusak, taška, slunečník, na všechny doplňky taková origoš taška a stály teda cca 5000,-
15. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito tak jsem to album pro přátele vytvořila, ale jen nevim, jak mám pozvat ty přátele:slight_smile: tak jestli ty to ovládáš lépe než já, jakože asi jo:slight_smile: tak mě nějak nanaviguj:slight_smile: nebo ty ze mě udělej přítele nebo já nevim jak se to tu dělá:slight_smile: A jednu fotečku jsem už vložila:slight_smile: i s Pájou:slight_smile:
@eliska_z No já jsem prostě tak trošku stará škola a nemám ráda zveřejňování našich osobních fotek kdekomu.. Na tohle jsem konverza:slight_smile: Jj a vím, v té diskuzi se potkáváme:grinning:
15. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Pěkné fotky :slight_smile:
15. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 To chápu, hodně osobní nebo citlivé fotky taky jen tak někam nedám. Max. ta uzavřená diskuse nebo uzavřeno pro přátele.
15. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 koho chceš za přítele tak klikni na jeho profil pod jeho podobenkou v pravo je něco jako chtít za přítele...já už ti žádost poslala....měla by dojít nahoru jako zpráva
15. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse fakt moc pěkný
15. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 no já myslela že se normálně vlezem, ale zjistili jsme že ne :-/ no uvidím ještě až pojedu sama jen já pes a kočárek :slight_smile:
15. led 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito a byli jste v Modřicích...tam mají jen ty CAM :slight_smile:)
15. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a kdy nám to vozidlo vyfotíš?
15. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nebyli možná tam ještě zajedem, ale Vojtík už je rozhodnutý...
15. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito zatím je rozložený a chystá se k praní...takže vyfotím :slight_smile: ale až bude opraný a složený :slight_smile:
15. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ahaa a jak je rozhodnutý? Co mi zase uniklo? :frowning2:
15. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d budeš prát v dětském prášku?
15. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek