• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@eliska_z No a mě přijdou osobní téměř všechny fotky:slight_smile:
@kotito děkuji moc:slight_smile: už to vidím:slight_smile:
@m_d No mě právě spíš nenapadlo, že se taky může stát, že výtah nepojede:grinning: a to by byl prusvih.. jako tahat to az nahoru teda nebudu:slight_smile:
15. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jj taky jsem říkala, že to bude průšvih :-/ no takže si taky vypůjčím klíče, ale chci to tam nechávat co nejmíň...nechci o něj přijít :-/
15. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Vojtík chce Cam Cortinu tříkolku....zkoušel s ní tůrovat tady u nás v terénu a super ! Mě se taky jelo pěkně, ale těch krásných nových barvách je ještě nikdo použité neprodává a ty starší se mi asi nelíběj :unamused:
pasujou na sebe korbičky Camu a Neonato, tak to zkusíme dát nějak dohromady
15. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito bobino nevím..asi ne...spíš budu prát v arielu a dám navíc máchání :slight_smile: nebudu používat aviváž, ale jak už tu někdo psal, je to jen tahání peněz z maminek :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aha...no jak jsem psala v modřicích je obchod a ti jsou zaměřeni jen na CAM :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Tak to já určitě také.. Jenže my i tak ten kočárek budem muset nechávat na chodbě.. Pája říkal že alespoň na noc ho dáme dovnitř.. Ale jinak by se sem nevešel.. Máme 1+1..
15. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já všechny věcičky přeprala v dětském...načapala jsem Vojtíka jak je oňufává na sušáku...je to taková miminkovská vůně :grinning:

Na začátku bude všechno vyprané v dětském a pak ho zkusím vysadit....
15. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 to je blbé, my jsme 3+1 ale taky nevím, kam ho budeme dávat. Ale jsme v posledním patře a máme tu takovou želenou "síť" a tak asi koupím železnej zámek a vždycky ho přivážu tím, jak moped nebo kolo :slight_smile:)
15. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tak to si kupte řetěz nebo dejte na chodbu skříň a skládejte a zamykejte ho tam....tolika kámoškám už kočárek z chodby ukradli...a když né celý tak stačila jenom kolečka :unamused:
To já to budu mít horší s přístupem domů, ale zase mi ho nebude nikdo moct ukráct
15. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no jako ten kočárek určitě budu prát v normálním...takový ty první bodýčka možná koupím tu lovelu :slight_smile: ale jen možná :slight_smile: spíš potřebuji koupit novou pračku...
15. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d
@kotito tak budeme mít trošku horší podmínky, ale nevím jestli se nebudu opakovat. Předtím jsme bydleli ve větším a dražším, ale spokojení jsme víc teď v menším a levnějším:slight_smile: A hlavně doufám, že baráček se podaří dát do obyvatelného stavu brzo, tak tady třeba s mimískem budeme jen rok:slight_smile: Uvidíme, jak to dopadne:slight_smile:
No a to u nás to ani nebudu mít k čemu zamknout... Ale říkám si, že snad si to tady žádný zloděj nevyčíhne, když je to až úplně nahoře..
15. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 mě nevadí, jeslti se opakuješ...za den tu proběhne tolik informací že pak nevím, co kdo :slight_smile:) a nějak si poradíme, jsme přece šikovný :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d no my bydlime ve 4 patře a vytahy jsou nove tak snad doufam že vždy pojedou bo jinak nevim a kočarek dame na chodbu ale už ted vim že my bude zavazet a hlavně jak potom bude mokro tak tam budu 4 kola na dlažbě
15. led 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@m_d No nevim no, asi to fakt budem dělat tak jak říká pája, že na noc ho nacpem domu.. jinak fakt nevim..
15. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Taky řešíme, kam ho umístíme, domek je 2+1 a chodba hodně úzká. Asi bude v kuchyni, která je z chodby jediná přístupná bez dveří. Sice je maličkatá, ale bude to jediné řešení.
15. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 at ti sousedi políbí, taky měli děti...tak ať si vzpomenou jaké to bylo :slight_smile:
@marcelka287 i tak to jde :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning: my mame tu chodbu zamknutou tak se tam nikdo bez kliču nedostane aspon tak že bych ho nedavala do bytu
@marcelka287 moje znama sundavala na noc kolečka sice nevim když to bude chtit někdo vzit tak to vezme aj bez koleček
15. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 To si myslim taky, dokoupit kolečka je to poslední:slight_smile:

Děvčátka, jdu se věnovat manžílkovi, zítra je zase celý den v práci.. A kamarádka mě teď nalákala na 50% slevy tady u nás v jednom obchůdku pro mimi:slight_smile: A to jsem říkala, že nebudu nic kupovat, že je moc brzy... Tak jsem na sebe zvědavá:grinning: Dám Vám zítra vědět:slight_smile: Tak dobrou:slight_smile:
15. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrin11 noo u nás není zamčenou ale jsou takové ty lepší zámky...nicméně když někdo zazvoní že jde s letákama tak je vždycky někdo pustí :-/ ne ja fakt riskovat nebudu :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 dobrou a užívej si zítra :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 dobrou noc a příjemné nákupy
15. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d my mame každe patro na zamek tak že je volny jen prostor kolem vytahu ale k bytum se nikdo nedostane tam jsou ještě zvlašt zvonky
15. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d doufám že se @kaijko palačinky povedly a mají krásný večer :sunglasses:
15. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d hele na Ariel bacha, ten je zrovna nejagresivnější, jednou jsem použila ten dětskej a měl vyrážku, já dávala ze začátku uričitě tu Lovelu a až někdy na půl roce dětskej Persil a ten jedu doteď. Ale zrovna Ariel mi příjde pro děti absolutně nevhodnej. Ale třeba budete mít odolnýho jedince. :wink:
15. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já nad tím taky přemýšlela...:slight_smile: ale podle mě určitě :slight_smile:) až jí závidím :slight_smile: ale tak Davídek se vrátí ve čtvrtek, tak mi udělá palačinky :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Dobrou a příjemné nakupování :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse no uvidíme, já soudím podle nás...my prostě z jakýhokoliv prášku máme vyrážku..ale jak jsem psala první bodýčka asi vyperu v něčem pro děti...díky za tip :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
palačinky, 2 utopenci s rohlíkem, pražené mandle, kompotované broskve a zmrzka....jestli nezačnu přibírat teď tak už nikdy.
15. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:slight_smile:))) @kotito no fuj...:slight_smile: ale chápu těhotenství :grinning: já přišla na to, proč asi nepřibírám...jím pořád jen ovoce a zeleninu :-/
15. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek