• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito co vím,tak se to může stát, roztahuje se děloha a může prasknout cévka,pak takhle špiníš,prý to nesmí být vyloženě červená krev,jako při menstruaci. Ale záleží na tobě,zas lepší se zeptat dr., než se nervovat,třeba si někam zavolej a poraď se.Držím palce!
3. pro 2012 v 15:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito radsi bych jela ,ale urcite to nemusi znamenat to nejhorsi ,mam dost znamych ktere spinily i do 4 mesice ....ale vzdycky je lepsi si zajet za odbornikem ,uz pro klid v dusi...drzim vsechny palce,at je vse ok!!!!
3. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@smartbear13
@lucyda
Mudr říkala, že je tato barva špinění běžná, nesmí být jasně červená. pokud prý neustane mám přijít už ve středu.
Tak nevím jestli mě to utěšilo.... ať už je pátek a víme jestli mimču tluče srdíčko a je v pořádku
3. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito já bych řekla,že bys měla být v klidu a vydržet do pátku, já jdu na kontrolu ve čtvrtek a už se taky těším,jdu po 3 týdnech a je to teda dlouhý:slight_smile:
3. pro 2012 v 16:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte mužu se přidat termin mam 27.6.2013... :slight_smile: jinak všem preji hodne zdravi a gratuluji :slight_smile:
3. pro 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janicka92 Ahoj a gratuluji
3. pro 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My jsme v první polovině července :slight_smile: a už se nemůžeme dočkat :grinning:
3. pro 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezky vecer, devcata :wink: Tak jsem dneska videla naseho bobka :wink: Vzdycky mi to tak zvedne naladu :grinning: A za 10dni screening, snad to utece a hlavne dopadne dobre.. Byla jsem navic dnes na kontrole s mykozou..Pry je to casty v tehozenstvi a je to pry sladkym. Neee, kvjli tomu jsem prestala jist oblibeny syry a ted i sladky??? :frowning2: Ale to daam!!! :grinning:
3. pro 2012 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Ted je normalni, ze spinis. Neboj :slight_smile: Take jsem zaspinila a taky ve me hrklo i kdyz me na to dr pripravoval, ale bude to dobry :wink:
3. pro 2012 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zdravim holky,jsem sice take cervencovka,ale lonskeho roku :wink::wink: s nostalgii jsem koukla k vam do diskuze,moc vam vsem preju pohodove tehotenstvi bez komplikaci,porod dle vasich predstav a pak ta nejhodnejsi miminka :wink::wink: mejte se krasne a nezlobte se,ze jsem se vetrela...:wink:
3. pro 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kamino určitě se nezlobíme a děkujeme za přání :slight_smile:
3. pro 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko faaakt? :-/ chudáčku, já teda sladký nejím ze strachu z cukrovky, ale občas si samozřejmě dám :grinning: i když už né jako dřív :slight_smile:
3. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito urcite bude :slight_smile: budu na tebe myslet v patek
@smartbear13 a na lucku ve ctvrtek

holky ja jdu az pristi tyden ve stredu a jsme taky nervozni ,at je vse v poradku
3. pro 2012 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
3. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/286646-princ-william-a-kate-ocekavaji-potomka.html wow :slight_smile: že by měla taky červencové nebo červnové miminko? :slight_smile:)
3. pro 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lucyda Tak na tebe budeme myslet ve středu :wink:

určitě to bude všechno v pořádku :slight_smile:
3. pro 2012 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ty jo, jeste nas doma zacina bolet oba v krku, snad nebudu mit anginu, mam ji vzdy zlou, auuu..
Ted jsem zkusila sodu aaaa penila, coze to je??? :wink: Ale prijde mi, ze snad musi penit vzdy, kdyz do skenicky sody poslu proud moci :grinning:
3. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ona musí šumět, jako když naliješ peroxid do rány :slight_smile: jinak měl by to být kluk :grinning: myslím :slight_smile:)))) a jezte hodně vitamínů ať nejste nemocní :-/
3. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Noo, to jsem myslela..Ale jakto, ze nekomu nesumi?? :grinning:
3. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko nevím :grinning: když nešumí je to holka, ale na jakém principu to funguje, to teda nevím :D
3. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Ty jsi to zkousela? :slight_smile: Ja si myslim, ze to musi zasumet vzdy :grinning: A komu ne, tak ji ma "rozbitou" :grinning: Tu dodu myslim :grinning:
3. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko nezkoušela :slight_smile:) počkám až bude manža doma :slight_smile:))
3. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Fakt? Ty mu to ukazes??? My ted spolu zkouseli prstynek, kdyz jsem ho drzela nad briskem ja a faaakt jsem s nim nehybala, tak se vzdy roztocil :wink: A kdyz Muj chlap, tak nic??! :astonished:
3. pro 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no jasně :slight_smile: my řešíme spolu vše, takže budeme i sodu :slight_smile:)
3. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Ja to mela nejdriv taky v umyslu, ale pak mi to prislo jak sklenka teplyho piva a vylila jsem to aniz bych mu to ukazala :grinning:
3. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no já mu hodlám říct výsledek, ne ukazovat :grinning:
3. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d jeeeeee :grinning: tak to jooo :grinning: Jsem zvedava, kdy uz prijde? :grinning:
3. pro 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko ve čtvrtek přiletí :slight_smile: huráááá :slight_smile:
3. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Ahaaa..Ja myslela, ze prijde dnes :wink:
3. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek