• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Holky papa, zítra na mě prosím myslete. :wink:
15. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse určitě a neměj strach bude to v pohodě :wink: Pěkně se vyspěte
15. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse budeme myslet, pak se ozvi...dobrou noc :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no to je ono...taky jsem jedla jen to a samá zdravá jídla...takže teď frčíme na omáčkách a knedlíkách :slight_smile: a žádné tmavé pečivo, ale rohlíky a kminovej chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito když na to nemám ani chuť...ale ty omáčky taky mi jedou :slight_smile: jenomže na oběd...na večeři si dám už vždycky jen něco lehkého, zdravého :slight_smile:)) a tak asi proto :slight_smile:)
15. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Štastná to žena, já jím čím dál víc nezdravých věcí. Ty zdravé mi moc nejedou :-/
15. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z já bych ale asi měla začít přibírat :-/ doktor už minule frflal...furt jsem těma 6 kilama dole :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no poslední týden dlabu všechno co je po ruce. na spaní mám u postele s ve vaničce nakrájené jablíčko, protože mám tak ve4 hlad , kousek zďobnu a chrním dál ... mezi obědem a večeří jím, ale jen ovoce max, kousek chleba s rajčetem.. no a pak se takhle překopnu...nejsem přejezená-ještě by se tam něco vešlo, ale to už dělat nebudu - nejsem Vojtík :sunglasses:

Moje doktorka právě taky brblala
15. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no ja jim taky ovoce a zeleninu a pak křupky a tyčinky ty jsem měla dneska ty opavske hrube :grinning:no ale nevic když zlato si jde něco udělat bo ho večer honi mlsna tak ja už naklušu za nim že co budeme dlabat :grinning: a každy den snim dvě až tři okurky kysele mnam to ja mužu pusinka my donesl z prace 3 litrovku okurek
15. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito
@petrin11 ach jo :-/ holky nám zbylo z Vánoc tolik mlsek a pořád nic, Davča to úspěšně dojídá. Dopíjí cocacoly a já nic...:slight_smile: ale už jsem dojedla skoro všechny kuličky od Lind :slight_smile:)) i když je mi zle :slight_smile:))
15. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no ja mam u postele v misce gumove bonbony :grinning:
15. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gumídky..jeeee mnaaam :grinning: a sakra táta požil a nemůže jet na benziku :-/
15. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no mě ty gumídky hodně pomahaly když my bylo rano špatně a vždy mě to vzbudilo tak jsem si dala gumídka a bylo to spala jsem dal a tak jsem si je tam nechala a když mam chut tak si dam :grinning:
15. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrin11 to mi připomíná Davídkovo noční jezení :slight_smile:))) takhle jedl párky :slight_smile:) večer si uvařil párky na večeři a položil si talířek vedle postele, než jsme šli spát, byli tam cca 3 - 4 párky...ráno ani jeden :slight_smile:)))))
15. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrin11 mám gumové záležitosti v kilovkách :grinning: a
15. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a snědl je Davča nebo Kraken?
15. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :grinning: jo a nemaš pak ještě vic hlad když si daš jablko bo se řika že jablko je hladove
15. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Davídek :slight_smile:)) to bylo v době kdy jsme něměli pejska :slight_smile:) a kraken má svoji boudičku ten se v noci ven nedostane...ale Julesek spinkával s náma :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrin11 ne ne...nic jiného jsem do sebe nedostala...
15. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Jj, Dorjan je taky ten "model" :grinning: korbička je opravdu největší na trhu.. A je těžší, ale co píšeš, tak nepotřebuješ lehký :wink:
@mercedesse Firkon mi nedoporučila jedna holčina, že s ním má zkušenost a na prd.. Ale zase je to věc názorů a Ty už jsi maminka, tak už budeš vědět :wink:
@kotito jj, palačinky výborný :grinning: byla jsem vždy zvyklá, že mi někde udělal těsto a já už si s nima házela :slight_smile: Jiřík byl překvapenej a teď je pěkně napapkanej :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dexíčkovo království :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Gumídky mám taky doma po kilech. Pak jedou ve velkém poslední týden různé oplatky - kolonády, horalky, tatranky, fidorky... (a to jsem je nikdy neměla ráda). Pak ještě křupky, slané tyčinky (ale jen ty tlusté s příchutí chilli), škvarkovou pomazánku a podobné mňamky. :grinning:
15. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Cožee? tohle jsi teď všechno zpapkala???? :grinning:
15. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juleskovo království...
15. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
15. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Byla jsem si ho po doporučení tady na diskusi a zjištění, že stejný má kamarádka, vyzkoušet v praxi a super. Ona ho má v paneláku (2. patro) a stejně si ho nemůže vynacháválit. Já to proti ní budu mít jednodušší, takže asi půjdeme do něho. Samozřejmě že po vyzkoušení jiných v obchodě.
15. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak toto je moje jesska a spi zasadně pod stolem nebo v předsini do ložnice nesmi je tak naučena a na gauč taky nesmi
15. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky taťka nám stáhl nějakej akčňák...tak se mějte hezky, dobrou noc :slight_smile:
15. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dobrou
15. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek