Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
mercedesse
15. led 2013
Holky papa, zítra na mě prosím myslete. 😉
kotito
15. led 2013
@mercedesse určitě a neměj strach bude to v pohodě 😉 Pěkně se vyspěte
m_d
15. led 2013
@mercedesse budeme myslet, pak se ozvi...dobrou noc 🙂
kotito
15. led 2013
@m_d no to je ono...taky jsem jedla jen to a samá zdravá jídla...takže teď frčíme na omáčkách a knedlíkách 🙂 a žádné tmavé pečivo, ale rohlíky a kminovej chleba :-p
m_d
15. led 2013
@kotito když na to nemám ani chuť...ale ty omáčky taky mi jedou 🙂 jenomže na oběd...na večeři si dám už vždycky jen něco lehkého, zdravého 🙂)) a tak asi proto 🙂)
eliska_z
15. led 2013
@m_d Štastná to žena, já jím čím dál víc nezdravých věcí. Ty zdravé mi moc nejedou 😕
m_d
15. led 2013
@eliska_z já bych ale asi měla začít přibírat 😕 doktor už minule frflal...furt jsem těma 6 kilama dole 🙂
kotito
15. led 2013
@m_d no poslední týden dlabu všechno co je po ruce. na spaní mám u postele s ve vaničce nakrájené jablíčko, protože mám tak ve4 hlad , kousek zďobnu a chrním dál ... mezi obědem a večeří jím, ale jen ovoce max, kousek chleba s rajčetem.. no a pak se takhle překopnu...nejsem přejezená-ještě by se tam něco vešlo, ale to už dělat nebudu - nejsem Vojtík 😎

Moje doktorka právě taky brblala
petrin11
15. led 2013
@m_d no ja jim taky ovoce a zeleninu a pak křupky a tyčinky ty jsem měla dneska ty opavske hrube 😃no ale nevic když zlato si jde něco udělat bo ho večer honi mlsna tak ja už naklušu za nim že co budeme dlabat 😃 a každy den snim dvě až tři okurky kysele mnam to ja mužu pusinka my donesl z prace 3 litrovku okurek
m_d
15. led 2013
@kotito
@petrin11 ach jo 😕 holky nám zbylo z Vánoc tolik mlsek a pořád nic, Davča to úspěšně dojídá. Dopíjí cocacoly a já nic...🙂 ale už jsem dojedla skoro všechny kuličky od Lind 🙂)) i když je mi zle 🙂))
petrin11
15. led 2013
@kotito no ja mam u postele v misce gumove bonbony 😃
m_d
15. led 2013
gumídky..jeeee mnaaam 😃 a sakra táta požil a nemůže jet na benziku 😕
petrin11
15. led 2013
@m_d no mě ty gumídky hodně pomahaly když my bylo rano špatně a vždy mě to vzbudilo tak jsem si dala gumídka a bylo to spala jsem dal a tak jsem si je tam nechala a když mam chut tak si dam 😃
m_d
15. led 2013
@petrin11 to mi připomíná Davídkovo noční jezení 🙂))) takhle jedl párky 🙂) večer si uvařil párky na večeři a položil si talířek vedle postele, než jsme šli spát, byli tam cca 3 - 4 párky...ráno ani jeden 🙂)))))
kotito
15. led 2013
@petrin11 mám gumové záležitosti v kilovkách 😃 a
kotito
15. led 2013
@m_d :-o
kotito
15. led 2013
@m_d a snědl je Davča nebo Kraken?
petrin11
15. led 2013
@kotito 😃 jo a nemaš pak ještě vic hlad když si daš jablko bo se řika že jablko je hladove
m_d
15. led 2013
@kotito Davídek 🙂)) to bylo v době kdy jsme něměli pejska 🙂) a kraken má svoji boudičku ten se v noci ven nedostane...ale Julesek spinkával s náma 🙂
kotito
15. led 2013
@petrin11 ne ne...nic jiného jsem do sebe nedostala...
kaijko
15. led 2013
@eliska_z Jj, Dorjan je taky ten "model" 😃 korbička je opravdu největší na trhu.. A je těžší, ale co píšeš, tak nepotřebuješ lehký 😉
@mercedesse Firkon mi nedoporučila jedna holčina, že s ním má zkušenost a na prd.. Ale zase je to věc názorů a Ty už jsi maminka, tak už budeš vědět 😉
@kotito jj, palačinky výborný 😃 byla jsem vždy zvyklá, že mi někde udělal těsto a já už si s nima házela 🙂 Jiřík byl překvapenej a teď je pěkně napapkanej 🙂
m_d
15. led 2013
Dexíčkovo království 🙂
eliska_z
15. led 2013
@kotito Gumídky mám taky doma po kilech. Pak jedou ve velkém poslední týden různé oplatky - kolonády, horalky, tatranky, fidorky... (a to jsem je nikdy neměla ráda). Pak ještě křupky, slané tyčinky (ale jen ty tlusté s příchutí chilli), škvarkovou pomazánku a podobné mňamky. 😃
kaijko
15. led 2013
@kotito Cožee? tohle jsi teď všechno zpapkala???? 😃
m_d
15. led 2013
Juleskovo království...
kotito
15. led 2013
@kaijko 😎
eliska_z
15. led 2013
@kaijko Byla jsem si ho po doporučení tady na diskusi a zjištění, že stejný má kamarádka, vyzkoušet v praxi a super. Ona ho má v paneláku (2. patro) a stejně si ho nemůže vynacháválit. Já to proti ní budu mít jednodušší, takže asi půjdeme do něho. Samozřejmě že po vyzkoušení jiných v obchodě.
petrin11
15. led 2013
jinak toto je moje jesska a spi zasadně pod stolem nebo v předsini do ložnice nesmi je tak naučena a na gauč taky nesmi
m_d
15. led 2013
holky taťka nám stáhl nějakej akčňák...tak se mějte hezky, dobrou noc 🙂
petrin11
15. led 2013
@m_d dobrou

Začni psát odpověď...

Odešli