• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d já jdu na masáž a pak spinkat..ráno ru nebudu příjde mi slečna na sundání vlásků....

Dobrou noc prdelky
15. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dejte si novu..aneb špekáčky
15. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito dobrou tak ja si jdu lehnout a počkam na mojeho broučka pa
15. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Aspoň se hezky vykakáš :grinning:
15. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d @kotito Dobrou děvčata :slight_smile: My "musíme" kouknout ještě na nějaký film...
15. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 Tohle je naše "miminko". Na začátku února bude mít rok. Je to torpédo. Spí taky na chodbě, ale přes den má druhý pelíšek pěkně na zemi kousek od nás.
15. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
doboru noc :slight_smile:
15. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
16. led 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobre rano :wink:
Co tady delas? Vzdyt jsi tu nemela byt?? :grinning:
Ty mas nastaveny vlasky?
Ja uz nespim od pul 6h :frowning2:
16. led 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já od 6:45 :unamused: nene prodlužuju, posunuju a sundavám... Dnes měla přijít slečna na 8hodinu a teď mi volala, že dojde až v 10 :angry:

A vyspinkaná do růžova? Byla odměna za palačinky? :sunglasses:
16. led 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jo, Ty to delas jinym :wink: Ty jsi takovy Ferda :grinning: Prace vseho druhu :wink:
Nacpanej usnul :wink: Byla to divna noc, divny sny a kocour porad otravoval za dvermi..
Vy se udobrili? :wink:
16. led 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Vojtík mi taky říká, že jsem Ferdík...je dobré umět od každého něco..tohle mě fakt baví, ale dělat umělé nehty...to ne e.
Jojo usmířili za chviličku :grinning: U nás taky noc nic moc...kočky vřískaly-asi došel nějakej sousedovic kočičí vetřelec....Sny si nepamatuju, ale chodila jsem hrozně čůrat a když jsem šla naposled, tak jsem se tak trošku sklátila..ale byla jsem při vědomí...takovej divnej stav , asi jsem moc rychle vstala
Copak budete dneska dělat? Nebo vlastně Jiřík je v práci, že?
16. led 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taky jsem mela curaci noc..Jirik ma posunuty kr/dl jako manager, aby byl na obouch partach. Takze ma jeste dnes volnicko. Slibil jeste obchod s kocarkama, ale uz se mi zase o nich zdalo a mozna to chce pauzu nez se z nich zblaznim :grinning: V tomhle pocasi se ani nic neda delat.. :frowning2: At uz je, alespon jaro :wink: Od soboty pujde 9dni do prace v kuse, tak to se doma zblaznim :astonished: Uz obvolavam kamosky :slight_smile:
Co Vy dneska?
16. led 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme dneska vstávali o půl šesté. Nevím co to s Tominem je. Vždycky vychrápával do půl osmé a posledních pár dní vstává takto brzy. Navíc mám rýmu, tak se mě z postele fakt nechtělo. :unamused:

V Modřicích těch Cam kočárů mají hodně. Hafo barev na výběr. A je dobrý pro brňáky, že je tam rovnou i servis. Když se něco pokazí, tak se to nemusí vozit daleko. :slight_smile:

A vy všechny už nakupujete? Já zatím ani nevyndávám věci po Tomovi, abych koukla co máme. Říkám si, že je ještě brzy. Ale věcí máme hodně. Tomík byl blicí, tak jsme pořád jen převlíkali a prali. Jestli budeme mít opravdu holčičku, tak bude chuděra chodit v modrým, zatím si myslím, že nebudu kupovat celou garderobu novou. Dokoupím pak jen pár holčičích věcí.
16. led 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden poznatek ke kočárům - zkuste si je složit do auta, jestli se vlezou. My jsme s krátkou Fabií byli docela v pasti.
16. led 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko aha ...tyjo 9 dnů ? :unamused:
Možná se odpoledne stavěj známí, ale ještě nevědí určitě jestli jim to výjde. Jinak budeme určitě doma..jsem dneska jakási slabá a špatně vyspaná. Jestli mi pak bude dobře začnu třídit Vojtíkuj bordel co stačil natahat do Julnčiného pokoje ..To jo ať už je líp...tady je to fakt na prd.Samotnou mě nikam nepustí a na vycházku moc taky chodit nechce. Dole je to dobrý, ale dostat se tam po té ledůvce je na prd....šla bych opatrně, ale když nechce, tak nechce....po obídku mi vždycky na hodinu otevře okno a prej jsem na vzduchu :grinning:
Jsem zvědavá jakej kočárek si nakonec vyberete :slight_smile:
16. led 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj kdybychom meli uz oblecky po 1. mimi, tak bych resila jen oblecky na ven. Nejake slusive :wink: A holcicka v modrem je fajn. Ja mela rada do puberty nejvic modrou barvicku :wink:
16. led 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jankaj Já budu mít oblečky po neteřích a synovcích, takže koupíme jen něco pro radost :slight_smile: ty věcičky jako lehátko atd mi půjčila kámoška a chtěla abych to odvezla co nejdřív, že jim to zavazí...Pokud objevíme nějaký super kočárek za dobrou cenu koupíme ho ale nespěcháme :slight_smile:
16. led 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Stejnak jsou divny ty Tvy stavy! Rikalas o tom tlaku jak jsi byla u dr? Nevim jestli otevrene okno staci :wink: Jak jsem vetsinou doma, tak mi prochazka vzdy pomuze :wink: Ten Tvuj Vojtik je takovy jezevec koukam :wink:
To ja jsem taky zvedava :grinning: I na Tebe! Kdyz jsem vozila po krame cam, tak jsem byla nadsena :grinning: Prisla Ti na ucet uz nemocenska? Me furt nic...
16. led 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko
Holky a jak je to teď na nemocenské s vycházkama? Můžou být i neomezeně nebo může být jen určitej počet hodin?
16. led 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj jen max 6h :grinning: Neomezeny zrusili. :confused:
16. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, vy už jedete takhle od rána! Mě muž vyhnal v 6h na stavbu zatopit v kamnech, tak jsem měla krásný ráno, ještě teď cítím v nose čmuch uhlí, fuj. Pak jsem si na chvíli lehla, ale neusnula jsem.

@jankaj Vycházky jsou jen na 6h denně.
16. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mě měkne mozek, právě jsem si nasypala do kynutýho těsta místo špetky soli špetku pepře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ty vycházky moc nechápu, jako kdyby těhotný byly nemocný. :confused:
16. led 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko! :slight_smile:
Já jedu dneska oblítávat úřady a zařizovat si nové doklady kvůli změně jména. :confounded: A potom za kamarádkou, která má dvouměsíčního prcka, tak budu sbírat informace a zkušenosti. Vlastně ani nevím, jaký má kočárek. :grinning:
16. led 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Vojtí právě jezevec neí, ale má strach abych venku nespadla. Soused si vloni zlomil ruku a Vojtík kostrč. Doktorce jsem o tom říkala, řekla mi, že je lepší niskej než vysokej. A že si mám vždycky sednout a vydýchávat to.že mi nic na tlak dávat nechce. Možná by ale mohla. Porádím se i s obvoďačkou. Vojtík je z toho Camu hrozně nadšenej. Celej ho okouknul a říkal, ať už se ho na kočárky neptám že on má jasno a že si stejně udělám co chcu.
zatím nic nedošlo. Jestli se netýká amnestie i nemocenských...ve zprávách říkali, že se to opozdí, ale do konce měsíce by mělo být všechno v pořádku ...tak uvidíme. Mám hrůzu z toho kolik dostanu.
16. led 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj jojo je to blbé. a ještě záleží jakého máš doktora. Mě dala vycházky v tahu od 13-19hodin , ale hodně jsem tu četla, že dávají prostě 3hod dopo a 3hod odpo.
16. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj já ještě nenakupuju nic. Zatím nevíme, co to bude - ale hlavně pořád řešíme ještě spíš jiné věci, tak snad to pak všechno stihnu. Navíc mám taky slíbeno od spousty lidí spousty věcí - a nevím, co se z toho ve finále vyklube (jestli vůbec něco :grinning: ), tak bych ani nevěděla, od čeho začít. :slight_smile:
16. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endorfinka dobré ránko :slight_smile: tak ať jde vyřizování pěkně , užíj si mimouška ( -já se těším na víkend až očmuchám synovečka) a kočárek omrkni :wink:
16. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka há byla taky překvapená kolik věcí jsme dostali a kolik kámošek věci nabídlo. Bychom mohli mít tak paterčata :slight_smile: Hrozně to pomůže :slight_smile: A kdy jdete na další ultrazvuk?
16. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek