• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jankaj až teď? to já už jsem úplný lečo :grinning:
16. led 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka tyjo mě by kleplo. No, ale určitě to stojí za to :wink:
16. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ultrazvuk máme až 12.2., tak se to naše stydlivé robátko už odhalí. :slight_smile:
16. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito No, to je na prd, ze tam mate takovy teren..Taky se desim kolik dostanu! Uplny prd :frowning2:
To s tou amnestii je taky pecka. Maji si to zaridit, tak aby to bylo ok! Nektery lidi jsou na tech penizkach zavysli.
My mame dobry naskok s blbnutim, vid? :wink:
16. led 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Oprava: mělo tam být, že se SNAD už odhalí... teď si to určitě miminko přečetlo a schválně neukáže zase nic. :grinning:
16. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko to je tím, že jsme doma :grinning: volala mi teď kámoška, že mi doveze nějaký mimi věci, že to chtěla dát své ségře a ona to nechce, tak, že to má v kabelách doma...tyjo....jak pak poznám co odkoho mám? :unamused: sem si říkala, že na štítečky udělám třeba křížeček bavlnkou a od každého jinou barvou...nebo já nevím... nerada, bych to pak nějak domotala.
O víkendu jedeme k našim. Ségřina kámoška je taky těhu, tak si mám přebrat co chi já a zbytek půjčí ségra jí.
Tyjo jestli nebudeme muset ještě přistavět :sunglasses: teď je všechno u Julinky v pokoji na zemi na skříni na posteli...prostě všude kam se podíváš :slight_smile:
S tou nemocenskou je to fakt děs. A u mě v práci, taky hotovo. Dneska je 16 a peníze za dovolenou pořád nikde :unamused:
když tak přemýšlím, moc bych se nedivila, kdyby měli můj lístek na peníze pořád na stole :angry:
16. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka určitě už prdelku ukáže :slight_smile: ještě, že ta naše není stydlivka...no celá po mě :sunglasses:
16. led 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holčiny a nevíte, jak je to s dovčou? Musím si jí pak vybrat před mateřskou nebo můžu po mateřský?
16. led 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo když si po sobě čtu co jsem napsla, docela koukám, že to chápete...sama jsem teď měla problém pochopit svou větu, ve které chyběj slovům písmenka a místo z používám s. O hrubkách raději pomlčím :sunglasses:
16. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito proto si ten listek budu uz posilat sama. Nez se rozhoupou v kancelari a pak ucetni, tak to bych mohla cekat :astonished: Jsem to taky ucetni napsala. Ze dekuji, ze ten listek neposlala a ze bych se taky mohla nacekat :grinning:
Ty toho dostanes tolik? U me je to presne jak u @endorfinka :wink: Naslibovano mam, ale nevim co opravdu bude :grinning: Zkusim zajit za tou bejvalou kolegyni od Jirika. Parkrat jsme byli na drinku :wink: Tak snad mi udela cenu :grinning: Jeji malucka je pekne oblikana a hlavne je znam, jsou cistounky a vonavoucky :grinning: S tou bavlnkou je to dobry napad :slight_smile: To je fakt, ze kdyz je to pujcene, tak si v tom udelat system :wink:
Mam chut dnes na jitrnicku, brambory a zeli :slight_smile: Snad i.muj drahy :grinning: Jeste chrni a kocour taky! Hlavne, ze v noci radil.. :grinning:
16. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no, mně zatím lidi akorát slibují, ale asi se pak budu muset sama nějak připomenout. A to nevím, jak udělám, mně je vždycky blbé si o něco říkat - nejlepší by bylo, kdyby mi to vyloženě vnucovali. :sunglasses: :grinning:
16. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka můžeš před i po...nebo nechat proplatit....
16. led 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jsme na stejne vlne :grinning: Tak si to poskladame :grinning:
16. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito úplně v pohodě! :wink:

@kaijko asi by to chtělo už pomalu ty slibující obejít... :slight_smile:
16. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka Ja si radsi vybrala dovcu hned, uz tak s tim meli problem, ale hlavne mam pokoj a penizky za ni :wink:
16. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ty jo dala bych si jelítko :grinning: já chtěla věcičky od kámošky..malá chodila jen v nextu a hallo kitty, ale bohužel nebo ne bohužel....ale dala to do kojeňáku. Ale ty děti oblečky potřebujou víc jak naše malá :slight_smile:
16. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Mně novou na přelomu roku nedali, vybírala jsem si jí za rok 2012. Zajímá mě ta, která mi naběhne za dobu nemocenský.
16. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endorfinka mě vnucujou, ale nechtěla jsem mít celou vybavičku doma...no co nevadí :slight_smile: a pokud jde o to ušetřit za oblečky nebo věci pro mimčo určitě bych se říct nebála :wink:
16. led 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka n o tom se tady psalo tak 6 dnů zpátky, ale už vím prd.. to je dávno :unamused: Mám pocit, že při ukončení mateřské, při přechodu na rodičák by ti to měli vyplatit....zkus si to tady zpět dohledat...někdo to moc pěkně vysvětlil
16. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno holčiny břichatý :slight_smile:) já musela žehlit košili, ale už jsem zde :slight_smile:
16. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d dobré ránko. Jak ti dneska je těhulko ?
16. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si myslíte o tom, že bych jedla kys.listovou a normální vitamíny spektrum?
16. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz trochu z jiného soudku. Už cítíte pohyby? Jak to vypadá?
16. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nevím, pořád nic moc...ale teď to bude asi spíš hlady :slight_smile: čekám až se mi přiveze snídaně :slight_smile:)
16. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d taky mám hlad.měla jsem v 7.30rohlík a ten už mám ztrávený...vojtíkovi se nikam nechce.asi rozpečem bagetky...ale má mi dojít ta slečna :unamused: no najíst se musím..jdu rozehřát troubu
16. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to mám taky...ale co na ně...máslo doma není, jen tavenák a ten já nejím :-/ musím vydržet :slight_smile:))
16. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d už píšu vojtíkovi nákup :slight_smile:
16. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mi dojela slečna, tak odpoledne papa :slight_smile:
16. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak akorát jsme se vrátili s hafanem z procházky...rychle nasnídat a šup vytvářet hodnoty...manžel dnes byl nějaký milý, řekla jsem, že už chci být doma a řekl tak jo....no nevím :slight_smile:)) asi nevěděl co mluví :grinning:
16. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holky a mám slíbený výlet :slight_smile: Dexíka odvezeme k babi a dědovi na prázdniny a manžel mě vyveze :slight_smile: prý i na noc. Už se těším :slight_smile:)
16. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek