Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
16. led 2013
@jankaj až teď? to já už jsem úplný lečo 😃
kotito
16. led 2013
@kajalka tyjo mě by kleplo. No, ale určitě to stojí za to 😉
endorfinka
16. led 2013
@kotito ultrazvuk máme až 12.2., tak se to naše stydlivé robátko už odhalí. 🙂
kaijko
16. led 2013
@kotito No, to je na prd, ze tam mate takovy teren..Taky se desim kolik dostanu! Uplny prd 😞
To s tou amnestii je taky pecka. Maji si to zaridit, tak aby to bylo ok! Nektery lidi jsou na tech penizkach zavysli.
My mame dobry naskok s blbnutim, vid? 😉
endorfinka
16. led 2013
Oprava: mělo tam být, že se SNAD už odhalí... teď si to určitě miminko přečetlo a schválně neukáže zase nic. 😃
kotito
16. led 2013
@kaijko to je tím, že jsme doma 😃 volala mi teď kámoška, že mi doveze nějaký mimi věci, že to chtěla dát své ségře a ona to nechce, tak, že to má v kabelách doma...tyjo....jak pak poznám co odkoho mám? :-| sem si říkala, že na štítečky udělám třeba křížeček bavlnkou a od každého jinou barvou...nebo já nevím... nerada, bych to pak nějak domotala.
O víkendu jedeme k našim. Ségřina kámoška je taky těhu, tak si mám přebrat co chi já a zbytek půjčí ségra jí.
Tyjo jestli nebudeme muset ještě přistavět 😎 teď je všechno u Julinky v pokoji na zemi na skříni na posteli...prostě všude kam se podíváš 🙂
S tou nemocenskou je to fakt děs. A u mě v práci, taky hotovo. Dneska je 16 a peníze za dovolenou pořád nikde :-|
když tak přemýšlím, moc bych se nedivila, kdyby měli můj lístek na peníze pořád na stole ]-(
kotito
16. led 2013
@endorfinka určitě už prdelku ukáže 🙂 ještě, že ta naše není stydlivka...no celá po mě 😎
kajalka
16. led 2013
Holčiny a nevíte, jak je to s dovčou? Musím si jí pak vybrat před mateřskou nebo můžu po mateřský?
kotito
16. led 2013
tyjo když si po sobě čtu co jsem napsla, docela koukám, že to chápete...sama jsem teď měla problém pochopit svou větu, ve které chyběj slovům písmenka a místo z používám s. O hrubkách raději pomlčím 😎
kaijko
16. led 2013
@kotito proto si ten listek budu uz posilat sama. Nez se rozhoupou v kancelari a pak ucetni, tak to bych mohla cekat :-o Jsem to taky ucetni napsala. Ze dekuji, ze ten listek neposlala a ze bych se taky mohla nacekat 😃
Ty toho dostanes tolik? U me je to presne jak u @endorfinka 😉 Naslibovano mam, ale nevim co opravdu bude 😃 Zkusim zajit za tou bejvalou kolegyni od Jirika. Parkrat jsme byli na drinku 😉 Tak snad mi udela cenu 😃 Jeji malucka je pekne oblikana a hlavne je znam, jsou cistounky a vonavoucky 😃 S tou bavlnkou je to dobry napad 🙂 To je fakt, ze kdyz je to pujcene, tak si v tom udelat system 😉
Mam chut dnes na jitrnicku, brambory a zeli 🙂 Snad i.muj drahy 😃 Jeste chrni a kocour taky! Hlavne, ze v noci radil.. 😃
endorfinka
16. led 2013
@kotito no, mně zatím lidi akorát slibují, ale asi se pak budu muset sama nějak připomenout. A to nevím, jak udělám, mně je vždycky blbé si o něco říkat - nejlepší by bylo, kdyby mi to vyloženě vnucovali. 😎 😃
m_d
16. led 2013
@kajalka můžeš před i po...nebo nechat proplatit....
kaijko
16. led 2013
@kotito Jsme na stejne vlne 😃 Tak si to poskladame 😃
endorfinka
16. led 2013
@kotito úplně v pohodě! 😉

@kaijko asi by to chtělo už pomalu ty slibující obejít... 🙂
kaijko
16. led 2013
@kajalka Ja si radsi vybrala dovcu hned, uz tak s tim meli problem, ale hlavne mam pokoj a penizky za ni 😉
kotito
16. led 2013
@kaijko ty jo dala bych si jelítko 😃 já chtěla věcičky od kámošky..malá chodila jen v nextu a hallo kitty, ale bohužel nebo ne bohužel....ale dala to do kojeňáku. Ale ty děti oblečky potřebujou víc jak naše malá 🙂
kajalka
16. led 2013
@kaijko Mně novou na přelomu roku nedali, vybírala jsem si jí za rok 2012. Zajímá mě ta, která mi naběhne za dobu nemocenský.
kotito
16. led 2013
@endorfinka mě vnucujou, ale nechtěla jsem mít celou vybavičku doma...no co nevadí 🙂 a pokud jde o to ušetřit za oblečky nebo věci pro mimčo určitě bych se říct nebála 😉
kotito
16. led 2013
@kajalka n o tom se tady psalo tak 6 dnů zpátky, ale už vím prd.. to je dávno :-| Mám pocit, že při ukončení mateřské, při přechodu na rodičák by ti to měli vyplatit....zkus si to tady zpět dohledat...někdo to moc pěkně vysvětlil
m_d
16. led 2013
jinak dobré ráno holčiny břichatý 🙂) já musela žehlit košili, ale už jsem zde 🙂
kotito
16. led 2013
@m_d dobré ránko. Jak ti dneska je těhulko ?
kotito
16. led 2013
holky co si myslíte o tom, že bych jedla kys.listovou a normální vitamíny spektrum?
joslynka
16. led 2013
Ahoj holky, mám dotaz trochu z jiného soudku. Už cítíte pohyby? Jak to vypadá?
m_d
16. led 2013
@kotito nevím, pořád nic moc...ale teď to bude asi spíš hlady 🙂 čekám až se mi přiveze snídaně 🙂)
kotito
16. led 2013
@m_d taky mám hlad.měla jsem v 7.30rohlík a ten už mám ztrávený...vojtíkovi se nikam nechce.asi rozpečem bagetky...ale má mi dojít ta slečna :-| no najíst se musím..jdu rozehřát troubu
m_d
16. led 2013
@kotito to mám taky...ale co na ně...máslo doma není, jen tavenák a ten já nejím 😕 musím vydržet 🙂))
kotito
16. led 2013
@m_d už píšu vojtíkovi nákup 🙂
kotito
16. led 2013
tak už mi dojela slečna, tak odpoledne papa 🙂
m_d
16. led 2013
taak akorát jsme se vrátili s hafanem z procházky...rychle nasnídat a šup vytvářet hodnoty...manžel dnes byl nějaký milý, řekla jsem, že už chci být doma a řekl tak jo....no nevím 🙂)) asi nevěděl co mluví 😃
m_d
16. led 2013
joo holky a mám slíbený výlet 🙂 Dexíka odvezeme k babi a dědovi na prázdniny a manžel mě vyveze 🙂 prý i na noc. Už se těším 🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli