• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@eliska_z ta naše spi na chodbě protože je to seversky pes křiženeček a je ji tam dobře dlažba ji chladi no jinak po bytě si chodi kde chce jo v kuchyni si zvykla kvuli jidlu :grinning: se tam něco kuchti a co kdyby něco spadlo jinak už ma 8 let
16. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko vy tak brzo vstavate :slight_smile: no ja se s postele nedostanu dřiv jak v po 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jo taky mam vychazky od 13 do 19 aspon tak a ta nemocenska no jsem zvědava ještě dostanu plat za prosinec no a pak už taky nemocenska jo ten druhy papir se musi vyplnit jako jak ten čislo učtu a tak po 21 dnech že?a pak se to da do podniku?no to znamena jaky tam mam dat datum dole po těch 21 dnech nebo ke konci měsici ?
16. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 Tam my máme chodbu uprostřed domu a má tam pelíšek, takže je mu podle mě tak akorát. V pokojích je mnohem tepleji a je to přecejen taky huňáč.
Taky vstávám mnohem později. Dneska jsem ještě z postele nevylezla, nějak se mi nechtělo. Tak jsem v poledne vzbudila Honzu, přinesl mi jogurt a odešel na domluvenou pracovní schůzku. Já se přemlouvám, abych taky vstala, něco si ukuchtila a začala trochu něco dělat. Ale vůbec se mi nechce... Dnes je takový spací den. :slight_smile:
16. led 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsem ve Znojme a mam skoro hodinu cas a nemam co delat :-/ chjo zase je mi zle jak vxera. Davca rikal at si zajdu na obed ale pomysleni na jidlo mi nedela dobre. Boli me hlava a vubec celkove se citim dost malatne. To je urcite tim pocasim :-/
16. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dnes se cítím podobně a taky to přisuzuju počasí :frowning2: Už aby bylo jaro...
16. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d určitě by jsi si měla dat něco tepleho do žaludku a to počasi je dneska hodně špatne
16. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je taky dneska šoufl, ale já to přičítám spíš rýmě. Taky se nemůžu dočkat jara až se vyhrabem z věčnýho nachlazení.

Dneska se mě nic nechce, už ať je šest a já můžu pádit domů.

Jinak jak tady někdo psal, já píšu taky jak tatar a moc to po sobě nečtu, tak se nedívejte na hrubky.
16. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 s tím ti moc neporadím...sama jsem v pasti. Nesu to hned jak to dostanu u doktorky do práce...
16. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je dneska taky pěkně blbě....od poledne polehávám. Hodně mě pobolívá břicho a je mi divně...
@jankaj Tyjo do 6 v práci...pro mě dneska něco dělat absolutně nepředstavitelné :unamused:
16. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d snad je ti líp!
16. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11
@m_d
@eliska_z
@kotito

Ahoj holky, tak jsem dneska vůbec, ale vůbec nic nenakoupila, jen jsem se pokochala:slight_smile: Vše totiž měli buď v růžové a nebo v modré:slight_smile: Ale to nevadí:slight_smile: Jinak kamarádka mi dneska vychválila kočárek Dorjan, že je s ním moc spokojená a trojkombinace pořizovací cena byla 12000...
Jinak mě už peníze za nemocenskou přišli někdy kolem 12. ledna, tak se divím, že to ještě nemáte..

A dneska ráno jsem se fakt rozčílala. Vyjdu před barák a tam je nějaká paní s pánem a takovým menším psem na vodítku. Hned jak sem vyšla tak na mě štěkal a běžel ke mě, tak ho pán tak tak zastavil a přitáhnul si ho zlehka k sobě. Tak jsem je obcházela obloukem, ale asi jsem se pejskovi (nebo paníčkovi:grinning:) nelíbila a on se znova rozeběhl proti mě, skočil na mě a kousl mě do nohy, nebo spíš kolena.. krev netekla, škrábanec není, jako dobrý. Ale ani jeden z těch lidí neřekli vůbec nic!! No mě se úplně nahrnula krev do obličeje a vyštěkla jsem, že alespoň když mě ten pes kousl, že by se mohli omluvit a paní.:Promiňte a pán, to jí nekousl. Tak říkám, ale kousl!! Jdu dál do popelnice a zjistím, že mi roztrhl kalhoty!! NO tak se tam vracím, už tam byla jen ta paní a říkám, tak se podívejte abyste mi věřila, že mě kousl. A odpověď to vám udělal on? to není možný.. Tak jsem jen odsekla že v roztrhaných kalhotech fakt běžně nechodím.. A zase nic... že mě blbou v té naštvanosti nenapadlo jí říct, Jako že by ty kalhoty měla zaplatit... No hrůza!
16. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Ty jo, někteří lidi, jsou fakt kreténi. Taky bych mě vždycky všechno napadne až je po akci. Ale beztak by ti nic nezaplatili a akorát by ses naštvala ještě víc.
16. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj to asi ne, jen budu doufat, že je nepotkáme s manželem, protože to by bylo ještě tóčo..:grinning: Víš co, ale kdyby prostě hned řekli, Jéé já se omlouvám a na psa se obrátili s tím to nesmíš, to se nedělá a tak. To by člověk překousl i ty zničené kalhoty, ale takováhle reakce mě může vytočit! Nic.. Ani by se mi neomluvili, kdybych se neozvala... No to je vrchol neslušnosti.. no tak se zase uklidním:slight_smile:
16. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 a očkovací průkaz psa si viděla?
16. led 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse mamino kde jsi? Moc na tebe myslím!
16. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito neviděla, ale já si spíš myslim, že jsem citila naraz zubu a ze pořádně skousl uz kdyz drzel jen ty kalhoty, proto ten trhanec. Na noze nemam nic, jen malilinkate jakoby odrení, ale bez krve.. jen tu svrchní část kůže, nevím jak to napsat
16. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 ty joaspoň, že tak !Stejnak bych to nesinfikovala i když tam nic nemáš....kdoví jak se takoví páníčci o pejska starají :frowning2:
No Vojtík je potkat, tak bude pán bez zubů... no jo ach ta naše povaha česká....
16. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem doma...:slight_smile: stavila jsem se na oběd na halušky, tak jsem si smlsla :slight_smile:)
16. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jj tak já si to něčím pošplíchám:slight_smile: Nedávno jsem zrovna něco kupovala. Pája taky do telefonu zuřil, když jsem mu volala, co se mi právě stalo, kdyby tam byl se mnou, tak by možná pejsek už ani ode mě neodběhl k paníčkovi.. áme to drsný chlapy:grinning:
16. led 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d a je ti líp? mě když ležim tak celkem dobrý, ale jak se začnu hýbat tak nic moc :unamused: zase mě bolí bříško. Je na prd, že nevím jak moc a jak často to má bolet když roste ta děloha :frowning2:
16. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 chráněj si svoje poklady
16. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito může bolet často :-/ mě zezačátku bolelo vkuse třeba 4 dny :-/ moc líp mi není, musím si na tu hlavu vzít prášek :-/ už zas na jedno oko nevidím, takže si jdu lehnout :frowning2:
16. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d běž....ach jo. snad ti bude brzo líp!!! Posílám pusu na čelíčko .OPATRUJ SE
16. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mě to bolelo přes týden.. ale teď mi to už přijde o hodně lepší.. Ale taky jsem hodně odpočívala.. Říkají, když to bříško tvrdne tak maximálně myslim 10 krát za den že je ok.. Ale mě netvrdlo mě bolelo a večer jsem měla pocit, že mi praskne pupík.. Kdyžtak se na to příště zeptej dr..
16. led 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Máš migrénu či co? Já jen že píšeš, že nevidíš. Já nevidím při migréně. Když jsem byla mladší, tak jsem z toho byla docela vyplašená. Teď mám migrény jen v těhu :confounded:
@kotito děkuji, jsi zlatíčko :slight_smile:
Holky a taky máte to břicho každej den jinak velký? Mě připadá, že je každej den jiný. Ale těhu rifle už jsem musela vytáhnout o víkendu. Přes noc jsem najednou nezapla kalhoty. :confused:
16. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj jojo zdá se mi že je někdy menší a někdy větší...někde jsem, četla, že má vliv i nahromaděný plyn ve střevech...
16. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 no to bych se asi pěkně na ně rozčilila ja si pak hned vzpomenu na to kdyby to bylo maly ditě tak pak bude mit trauma takove chovani některych lidi nechapu a ještě že tě neobvinily že jsi toho psa vylekala jak se to stalo moji zname že ji pry straši psa
16. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek