• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jankaj Mě přijde že ho mám pořád tak nějak na stejno:slight_smile: V průběhu dne se mi zvětšuje:slight_smile:
@petrin11 to je fakt neskutecny, vystrašila psa?! Jj taky jsem si říkala že kdyby to bylo dítě, tak rozhodně toho psa nemá u kolen jak já, ale někde jinde...
16. led 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tim břichem ja mam že když dlouho sedim začne bolet musim si na chvilku lehnout no a taky se my zda že je někdy menši a někdy větši a taky někdy je to břicho teply a někdy studeny taky nevim jestli je to dobry no jinak zitra mě čeka odběr krve na triply a dneska my zlatičko donesl potvrzeni že ma krevni skupinu a+ no tak to budu muset dostat injekci po porodu bo ja mam ab-
16. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrin11 No při sezení to určo bolí víc, protože mě na začátku dr říkal, to mě bolelo bříško docela dost, ať buď ležím a nebo stojím, že při sezení tam něco na tu dělohu tlačí nebo já sama svou vahou na ni tlačím.. už si to přesně nepamatuji:slight_smile:
16. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj Mě se teď o dost zmenšilo se mi zdá! I těhu legíny mi jsou větší..

Bolesti jsou prý normální! Mě bolí každý den.. Už od začátku.. Do toho záda a funím jak v 8.měsíci :grinning:
Co je to dneska za den? Taky se celý den válím a jsem nějaká přejetá! Koukali jsme na 2díly milenia a až přijede Jiřík ze cvíča, tak zkoukneme i 3. Se mi zase o tom bude zdát :grinning: Jako po dni s transformers :grinning: Jsem si ráno myslela, že mi opravdu venku stojí můj autobot :grinning:
@m_d ségra, když má migrény, tak taky nevidí.. A četla jsem, že s hodně v těhotenství ... Tohle je nebezpečné při řízení! Snad Ti bude líp! A odkdy tedy zůstaneš doma?
@marcelka287 taky mě udivuje chování některých lidí. nepřijde mi normální, že na Tebe jen ten pes vyjede a natož kousne! Přítel by to taky řešil. To říkám furt, Kevin Kostner, a koukám, že všechny máme doma svýho Kevina :grinning: Hlavně, že to není do krve, hlavně teď! A aby ses tam na ně rozčilovala? teď nesmíš! Akorít by Tě víc a víc naštvali. Některý argumenty jsou fakt absurdní! Ty sis to vlastně roztrhla sama a snažíš se to u baráku na někoho hodit.. :grinning:
16. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, 10 stránek si dočtu asi až pozdějš večer :slight_smile:

@marcelka287 Ač jsem taky zarytej pejskař, snažím se k okolí chovat se svým psem slušně. Je pravda, že ho občas neohlídám a on si dojde někoho tak ze 2 metrů očíhnout, ale k lidem ví, že nesmí. Ale to tak, když někoho potkáme v lese nebo na polní cestě. Ale jak by byl někdo takhle bezohlednej, bez pardónu jdu do něj. Už x krát se mi stalo, že mi uvázanýho psa napadl nějakej záploťáckej čokl, to pak kopu do psa a ryčím na majitele, že jestli si ho okamžitě neodtáhne, volám policajty. S napadením bych udělala totéž. Jednou jsem to řešila za manžela, bambulu, napadla ho akita-inu, ale to mu prokousla ruku. Majitelka mi brečela, že policajty ne, že už se to nikdy nestane a blabla, tak jsem se nechala ukecat a za čas jsem se dozvěděla, že ten pes napadl její vlastní dítě. Ach jo.
16. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko S tím autobotem jsi mě rozesmála:grinning: Jj taky si říkám, že se mimouš musel pěkně leknout, jak jsem sebou cukla a pak ten adrenalin:grinning: Tak už se netozčiluji:slight_smile:
@kajalka No tak to je síla.. Když ty lidi psi už mají a nezvládají je, tak ať si zaplatí cvičitele.. Prý existují nějací zázrační:slight_smile: Mi vyprávěla kamarádka:slight_smile:
16. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Taky se snažím toho našeho bambulu hlídat, chodí na krátkém vodítku a není problém s ním cuknout, kdyby byl moc přátelský (chudák má lidi rád a nejraději by je ulízal k smrti). Pokud ho někde pouštím, tak mu dávám košík (černý, takže na něm zdálky viditelný), ale už i tak se mi stalo, že na mě začali lidi podle mě bezdůvodně křičet, ať si ho chytím, že je při nejmenším sežere. Jak by to s košíkem a kolikrát ležící na zádech nebo rozpláclý na zemi udělal netuším...Stalo se mi i že byl na krátkém vodítku a měl košík (učila jsem ho s košíkem) a jedna "milá" paní z ulice se po něm ohnala berlí...
16. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z To miluju třebas v hromadných prostředcích, psa u nohy s náhubkem a někdo ho poplácá po zadku. Kdyby se pes ohnal a náhubkem ho praštil po ruce, vinník budu samozřejmě já :angry: Ale on je troubelín. Samá ruka, samá noha, nějak nám proporcionelně nedorostl :slight_smile: Furt jsme se báli, když máme lovečáka, aby nám tady po lesích nehonil zvěř a když mu vyskočí srnka pod nosem, nevěřícně kouká. Jednou pomáhal čumákem kachňatům do svahu za matkou kachnou. A bylo po večeři :grinning: Proto nechápu poznámky ze strany manželovy rodiny, jestli se ho teď zbavíme, když budem mít dítě :angry:
16. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka co se tyče toho jak budeme mit mimčo a mame psa vžadnem připadě bych ho nedala pryč slyšela jsem naopak že takove děti jsou aj meně alergicke jelikož jsou od narozeni v kontaktu a ja mam dobry že jesska dětěm neubliži mame to odzkoušeno na dvou dětěch od segry i když samo budu hlidat bo vim co ty děti dokažou dělat jak začnou všechno mačkat brat a tahat a zkoušet to muj nazor pokud ditě nebude alergik neni duvod davat psa pryč
16. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Jo, taky se mi stalo, že jsem stála s naším troubou v šalině, pěkně seděl u nohy, kolem kupa místa na 3 kočárky a na zastávce nastoupila mamina s kočárkem. Okamžitě zamířila vedle mě. Najela úplně těsně vedle nás a děcko se oběma rukama pustilo do chlupáče. On to má rád, takže jen tak pootočil hlavu a jinak nereagoval. Paní se na to chvíli koukala a pak řekla, ať si toho psa odvedu, ať děcku neublíží... Podotýkám, že ani nemá železný košík, ale zatím má jen pevný látkový, takže ani kdyby hodil hlavou, nemohl by mu nic udělat... Měla jsem sto chutí paní něco říct, ale pak jsme popošli o kus vedle. Proč se hádat s někým, kdo nemá vychování...
16. led 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrin11 Taky mě ani na chvíli nenapadlo, že bychom dali pejska pryč až bude mimi. Sice to bude náročné, protože náš blázínek bude mít rok a půl a určitě bude ještě stále šílené torpédo, ale neumím si představit, že bychom se ho měli zbavit. Děti miluje a pokud se bude hlídat jak on, tak děcko, nevidím sebemenší problém.
16. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z tak tohle taky nepobírám, když budu mít dítě, tak automaticku teda,pokud se bojím, tak si nepůjdu stoupnout k pejskovi.. To je fakt komický, že Ti vůbec řekla, abys šla pryč:grinning:
16. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 to je dobre vědět no ja se nějak zapoměla na to břiško doktora zeptat jak je to s tou bolesti ja viděla tu fotečku od ultrazvuku co jsem dostala a pak jsem zapoměla se ptat
16. led 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Já na ní koukala jako tele na nová vrata. Nejdřív jsem ji vůbec nepochopila. Možná chtěla aby se děcko s pejskem pomazlilo a pak se jí to v hlavě rozleželo a místo aby popošli vedle, nebo řekla děcku, ať pejska nechá, tak poslala pryč mně :slight_smile: Jako neřeknu, kdyby začal ten náš blázen blbnout nebo vyvádět, ale on děti miluje a pokud ho hladí, tahají nebo drbou, tak je šťastný jak blecha a nehne se ani za nic :grinning: Některý lidi nepochopíš :grinning:
16. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Tak to je drsnej článek. Ale podobný poškození se můžou stát když třebas "dobrodinec" třese s dítětem takový to "takhle jedou páni" nebo když je lidi vyhazujou do vzduchu, to by mě čert jímal. Dochází k traumatům nervů odstupujících od krční páteře a i v mozku. Některý poškození jsou nevrazný, hlavně zrak a sluch a mentální zaostalost. Smutný, ale furt některý lidi vídám si takhle "hrát" s mrňatama.
16. led 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takový dotaz, celé odpoledne se mi točí hlava, ale slabost nemám, jen se mit šíleně točí hlava, nevíte čím to může být? Až se chvilkama musím zastavit a něčeho chytnout, nevíte čím to může být? Ráno jsem měla jedno kafe. Jinak alkohol jsem samozřejmě nepila :grinning: :grinning: :grinning: ale připadám si jak po pátem pivku
16. led 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Možná tlak, ale snad všechny jsme tu dnes napsali, že nám není zrovna moc dobře..
16. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Tlak, málo tekutin, krční páteř, nebyla výměna brýlí?
16. led 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 tak to máme s bříškem stejné...
16. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jo přiště se musim vic ptat doktora ale tady je to super když něco nebudu vědět my to tady nějak vykoumame :wink:
16. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gustinovi to já mám skoro každý den. Já to mám z nízkého tlaku
16. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jakpa Ti je?
16. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 jste mě zase uklidnily

Holky co si myslíte o tom, že bych jedla kys.listovou a normlální vitamíny Spektrum ?
16. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko krásně jsem si schrupkla . Udělali jsme si na večeři rybu s bramborem, a olivama a už je to dobrý :slight_smile:
Na kočárkách jste teda nebyli, že? Já co se týče filmů takový maraton nezvládám...pak se mi o tom zdá klidně týden...ale teď jak jsem celý den četla o kočárcích...vyrábím nebo kupuju je
16. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no ty vitaminy nevim ja ještě beru ten folgravid ten my řikal že stači brat do 14 tydne ale tak ja to doberu že to nevadi a pak jsem taky uvažovala že bych ještě něco brala ja vim že před planovanim těhu jsem brala jedny tablety kyselinu listovou a bolelo mě hodně břicho a měla jsem zacpu tak ja radši počkam až pujdu k doktorovy co my doporuči a ptala jsem se ho že jsem zvykla si brat hořčik abych neměla křeče v nohou řikal že vitaminy nevadi
16. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 no včera jsme chtěli koupit vitamíny do drůhého trimestru a dál...na 1 měsíc měli nejlevněší za 655kč. Když si to vynásobím 6x je to docela darda.
16. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no pravě je to docela drahe ja za to dala 650 korun tak bych se zeptala doktora aby my doporučil nějake levnějši vitaminy jo ja vim pro mimi to nej ale někdy si řikam že platim za reklamu
16. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já dobírám jen tu listovku a beru cca obden hořčík, který jsem tak nějak brala už dříve. Jinak tu a tam si zobnu céčko (Honza mi občas dá, ze svých zásob) a někdy se dostanu i takovému doplňku stravy s názvem Česnek+petržel (má to prý posilovat imunitu), ale to jsem měla naposled tak před 14 dny. Rozhodně neberu nic pravidelně.
16. led 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 dneska jsem našla že hodně holky papaj gsmamavit a cena je úžasná
16. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek