• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Já jsem si koupila GS mamavit. Je tam 100+10 tablet. Můj gynekolog mi řekl, že je můžu brát 2-3x týdně, nebo ob den.. Takže mě to balení vyjde na celé těhotenství. I ostatní holčiny na MK psali, že jim dr doporučili menší dávkování. A stálo to cca 350kč. Ta listovka je v tom také. Jsou i dražší vitamínky, ale na ty jsem se vyprdla. Nepřijdou mi o moc lepší..Je důležité jíst hlavně hodně ovoce a zeleniny a to Ty papkáš.
Tak to je dobře, že je líp! Nebyli jsme na kočárkách, byla jsem mrtvolka :slight_smile: A máme fakt čas a potřebuji asi pauzu. Ale stejnak na každé stránce na mě vybafne nějaká reklama na ně, tak mrknu :grinning:
16. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito A ten krémík používám na bříško a "zatím" v pohodě :slight_smile: Doporučila mi ty vitamínky i krémík holčina co čeká dvojčátka, je ve 30tt a bříško má prý v pohodě :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko bezva.děkuju i za odkaz. určitě koupíme
16. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Copak jste dneska papali?
my na obídek borůvkové knedlíky, pak tu rybu a na druhou večeři chlebík s máslem rajčátkem a zel.petrželkou. a od Vojtíška vykuchané pomelo :slight_smile:
On šel k sousedovi s tatarákem. Je , ale moc hodný a topinky smaží tam :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo koukala jsem a asi si to koupim ty gs mamči :grinning:
@kotito na oběd bylo gnochi se špenatem a kuřecim masem a ted dlabu musli s mlikem čokoladove
16. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka z toho si nic nedělej, taky pořád poslouchám jak bude Dex žárlit a co budu dělat....no tak hlavně budu něco dělat až tato situace nastane a nebudu se tím stresovat 9. měsíců že....
a o tom jak jsou lidi zlí ani mluvit nebudu...některým bych normálně nakopala zadnici, jen když je vidím. To že můj pes má krátkej čumák a není to zaprděnej jorkšír, tak neznamená že je zlej...hodnějšího blba jsem neviděla :grinning:
16. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jj já vím že to bylo z toho...protože se mi to rozjelo v tom Znojmě a to už jsem přeci jen měla 70km za sebou, protože jsem to dnes vzala oklikou :-/
16. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 takhle upravené gnoči s Vojtíkem hrozně milujeme
16. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Mňááám tatarák! Ten bych si dala! S topinkama a čenekem :slight_smile: Z jakého masa ho doma děláte? To je moje nejoblíbenější jídlo :slight_smile:
Zlato včera udělal buřtguláš, tak to a k véče chlebík s gervais :slight_smile:
Rybky Ti nedělají zle? Jakou rybku jste měli? Musím taky zařadit ryby do jídelníčku :slight_smile: Já nikdy moc nevařila, to až teď. Jirku to bavilo, tak jsem ho nechala.. Ale pochvaluje si, že mu chutná ode mě :slight_smile: Tak aspoň, že tak :slight_smile:
Takže jsi sama doma? A máš naspáno, viď? To se bude usínat asi špatně :frowning2:
16. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj já na migrény trpívám často a teď v těhu každý měsíc jednou :frowning2: takže uvidíme, jestli se to zlepší. Jak jsem se prospala, tak už jen taková ta bolest hlavy. Tak uvidíme :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Už nesmíš takhle trandit jako dřív, mamino :slight_smile: Migrény nejsou sranda a kord, když Tě to tlačí na očka!
16. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já vím mamino, hodlám teď na kontrole požádat pana doktora o neschopenku...:slight_smile:
16. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Tak to se mají pracující holky tady na co těšit :grinning: To už vůbec nebudou stíhat dočítat :grinning:
Mamce už jsi to řekla? Vezme to v pohodě jako Tvůj zaměstnavatel?
16. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, myslela jsem, že se sem přes den dostanu, ale dneska to bylo fakt hektický. Jinak kontrola dopadla dobře, mimčo je v pořádku, vzali mi krev a výsledky když budou špatný, tak jí to zavolají do týdne, jinak mi to řekne příště. Jo a dr. si otvírá novou ordinaci, kde má 3D ultrazvuk a potřebuje ho vyzkoušet, tak mě poprosila, jestli můžu v pondělí přijít, že by to vyzkoušela na mě, že tam sice bude nějakej chlap jí to učit, jestli mi to nevadí, ale bude to zdarma a udělá mi fotečku, tak z toho mám radost. Takže v pondělí uvidím prdelku znova. :grinning:
16. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kaijko mojí mamce? Mamka je moje přímá nadřízená a ta mě do toho nutí :slight_smile:) už má za mě náhradu :slight_smile:) protože nejdřív jsem tvrdila že do listopadu a končím, pak prosinec a konec, teď leden a konec :grinning: a v práci to berou v pohodě. Co mohli čekat, když jsem se v květnu vdávala :grinning: spíš si myslím, že je zaskočilo, že mi to tak trvalo :slight_smile:))
16. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse závidím :slight_smile:) kdyby potřebovala dalšího obětního beránka dojedu klidně kamkoliv :grinning:
16. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko z hovězí svíčkové. Zítra budu dělat br.guláš a kefírovou buchtu. Jdu za těma holkama do práce, tak jim vezmu ke kafíčku...když byl v práci klid nutily mě jí dělat :grinning:
Rybku jsme měli cípala hlavatého na másle. Mám raději pražmu, ale teď jí moc nechci.kousek od nás jsou čersvé ryby, odkud se berou do práce, tak si mě tam pamatují a mám tam výhody :slight_smile: Těžko mi není...
No spát půjdu asi pozdě :unamused:
16. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d juchůůůů konečně se o tebe nebudu muset bát!
16. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to nebudeeeš :slight_smile:) ale já jezdím pořád opatrně :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ale nebudeš muset jezdit v takovém hnusném počasí a takové dálky
16. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito na to se těším, ale je mi líto, že budu bez auta :-/ ale zvyknu si :slight_smile: doktory budu objednávat na pátky, aby byl Davídek doma a nějak se v týdnu zabavím :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito krááásní ňuňánci :slight_smile: já bych těhle pejsků měla nejraději celý regiment :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka my jsme se to snad i učili ve škole, že tohle může dětem ublížit, ale udávali jsme si věk 2 roky a v tom článku píší myslím do 1 roku... Každopádně, jednou když jsme byly s dětmi na procházce, tak jsme potkaly nějakou rodinku a tatínek řešil problém s děťátkem tak, že ho vzal do rukou a ve vzduchu s ním třásl jak.. Ani nevím jak to popsat... No kdybych tam neměla děti, tak mu řeknu něco pěkně od srdce... chudák dítě..
16. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse super! Miluju dobré zprávy!!! :wink:
16. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se přiznám, že jsem v sobotu na té večeři měla dvě topinky s tatarákem....a bože tak jsem si pochutnala, Elinka pak začala skákat a jaskotat v bříšku...ona bude celý tatínek. Jak uvidí krávu, okamžitě ji před očima proběhne steak :grinning:
16. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Já myslela že to jsou plyšáci:slight_smile: fakt roztomilí:slight_smile:))
16. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 taky nemám ráda to třesání, nadhazování atd...nelíbí se mi to a nesouhlasím s tím :-/
16. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Moje řeč!!
16. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek