Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
m_d
16. led 2013
náš ňufáček, tady byl ještě roztomilé štěňátko 😃 teď je z něj nemilosrdný kraken 😃
marcelka287
16. led 2013
@m_d Jé a ty oči🙂 to udělal foťák nebo je má fakt modré?🙂
kaijko
16. led 2013
@m_d Melas tataracek? Mnam! No, asi lezet u me na stole, tak taky neodolam 😉 Urcite 😃
m_d
16. led 2013
@marcelka287 nene udělal foťák 🙂) máme je černé jako uhel 😃
@kaijko jj neodolala jsem a dala si, sice jen decentně 🙂 ale dala a fakt byla mala taaak spokojená 😃
m_d
16. led 2013
holky jak mám uzamčít už vytvořené album? 😃
kotito
16. led 2013
@m_d najedeš na album a v pravo nahoře jsou možnosti.dáš upravit název nebo album a tam je pak možnost nastavení viditelnosti
m_d
16. led 2013
@kotito děkujíííííí 🙂)
kaijko
16. led 2013
@m_d Mala uz ted vi co je dobre 😃
m_d
16. led 2013
@kaijko kamoška říká, že je to velice inteligentní dítě, co se týče jídla 😃
kotito
16. led 2013
@m_d mě je dobře po 2deckách piva a po kafíčku, takže naše má něco od každého z nás 😃
m_d
16. led 2013
@kotito tak já zatím pozoruji vše jen po tatínkovi...jogurty nám přestaly chutnat 🙂)) ujíždíme na masu 😃 hranolkách 😃
eliska_z
16. led 2013
@m_d Jé taky jsem si dala tataráček, minulý týden. Poslení dobou bych ho jedla pořád, kdyby to nebylo nedoporučené.... 😃
kotito
16. led 2013
holky budete dávat miminku v bříšku poslouchat hudbu?
Kamoška se mě ptala jestli odpoledne relaxuju při hudbě...tak na to pořád myslím...asi do toho půjdu 🙂
m_d
16. led 2013
@eliska_z já se hrozně bála 🙂) ale riskla jsem to a viděla jsem jak malá byla spokojená 🙂) takže až zas budeme někde v restauraci co vypadá kvalitně, tak si klidně trošku zase dám 🙂))
eliska_z
16. led 2013
@m_d Já mám jednu vyzkoušenou restauraci, kam na něho chodíme. Občas koupím maso z vyhlášeného řeznictví u nás a udělám si ho doma 🙂
@kotito Já si hudbu pouštím i tak, třeba při vaření nebo úklidu, takže v tom bdu pokračovat. Ale nic speciálního neplánuju.
kaijko
16. led 2013
@m_d Chut vitezi i nad strachem 😃

@kotito O tom jsem nepremyslela 😉 Co budes Julince poustet?
marcelka287
16. led 2013
@kotito ta my jsme si s pájou dělali tuhle doma diskotéku😃 takže taky občas poslouchá🙂
m_d
16. led 2013
@kaijko jj chuť je hrozná ne-kamarádka 😃
@eliska_z taky dobrý, víš co tam dáváš 🙂))
@kotito já ji pouštím Queen, Landu 😃 a netváří se nespokojeně. Ale taky jsem někde četla, že děti rozumí, co říkáme už měsíc před narozením, tak na ni zkusím mluvit anglicky 😃 ale chci si koupit usínáčka a dávát si ho na bříško 🙂) každý večer 🙂
marcelka287
16. led 2013
Holky jdu se najíst a jdu do hajan.. Zítra si mám volat na výsledky na triply, tak na mě prosím myslete, ať to máme dobrý.. Trošku už se začínám bát.. uf uf🙂 Dobrou😘
kotito
16. led 2013
@kaijko slyšela jsem třeba si odpoledne na usnutí pustit šum moře..enigmu nebo tak něco jemného a pomalého.
jinak mi posloucháme Die Antwoord nejoblíbenější je http://www.youtube.com/watch?v=vcMHkvEVgVo a z toho by malá radost asi neměla.
Když jsem sama doma poslouchám rádio petrov a Leoše Mareše 😃
kotito
16. led 2013
@marcelka287 doboru a dej vědět ! 😉
kaijko
16. led 2013
@marcelka287 jj, dej zitra vedet! Bude to ok, neboj 😉
kotito
16. led 2013
wéwéwé.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/testy/35523-test-plnotucnych-horcic-ktere-dopadly-nejlepe
m_d
16. led 2013
@marcelka287 dobrou noc a nezapomeň se ozvat 🙂)
kaijko
16. led 2013
Uz jdeme do postylky koukat na filmik, tak se loucim 😉 Do lednice mam uz dnes zakaz 😃 Preju Vam dobrou noc :-p
kotito
16. led 2013
@kaijko doboru noc 🙂
m_d
16. led 2013
@kaijko dobrou noc 🙂)
m_d
16. led 2013
@kotito ž nám všechny utekly spát co? 😕
eliska_z
16. led 2013
@m_d Já ještě ne, jen pejsek měl pocit, že se musím věnovat zrovna jemu 🙂