• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko nééé, i když ho už chci doma :slight_smile:)
3. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To se nedivim! A casto si nekam lita?
3. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko pořád :slight_smile:) minimálně jednou do měsíce je někde v zahraničí a nemyslím tím Slovensko :grinning: ale jinak jezdí po celé republice :slight_smile: tohle je po dlouhé době, poprvé co je tak daleko s takovým blbým časovým posunem :-/
3. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten muj ted perli! :grinning: Mu rikam, ze mi neprijde, ze jsme tehotny s jestli jemu jo. A on: Milacku chodime k dr a videl jsem mimi na utz a hlavne rostes :grinning:
3. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, před cca necelými 3 týdny jsem tady poprvé nakoukla, překvapilo mě, že už tady někdo je a diskutuje a pro sebe si řekla, že se za chvilku taky připojím. Bohužel po týdnu už bylo vše jinak a já skončila na ženském odd.
Miminko se uhnízdilo na nesprávném místě, holt levý vejcovod pro něj nebyl ideální, taky se tam přestalo vyvíjet a po týdnu trápení v nemocnici, provedené revizi se posléze muselo přistoupi k laparoskopii.
Jsem 14 dní po operaci, je mi to moc líto, těšila jsem se na letní miminko (takové jsem ještě neměla, měla jsem jedno jarní, jedno podzimní a jedno téměř zimní...), ale takový je život.
Vám všem ale přeji krásné těhulkování a zdravá miminka, já si musím teď dát nucenou pauzu a jestli se ještě někdy zadaří, nebude termín dřív, než na přelomu roku.
3. pro 2012 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa to mě mrzí, ale třeba časem se zadaří :slight_smile: teď je důležitý odpočinek ať se může pracovat znovu :slight_smile:
3. pro 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, uz jste to nektera zkusila s tou sodou? :grinning: ja dneska rano a jen se rozpustila, ani nezabublala. no tak to jsem zvedava :grinning:
a hledala jsem o tom neco na netu a nic jsem nenasla.

@lucisa to me mrzi. drzim palce, at az to pujde, jsi zas co nejdriv tehotna.
4. pro 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@estrellita ahojky, já zatím nezkoušela ale @kaijko ano :slight_smile:))
4. pro 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no a jak ti ta soda dopadla? :grinning:
@m_d tak az to zkusis, dej vedet :slight_smile:
4. pro 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě soda zašuměla a mé drahé polovičce ne...potřeboval to taky vyzkoušet :slight_smile:

tak já asi čekám chlapečka a partner je holčička :grinning:
4. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky, a to se dela, ze je ta soda uz v ty sklenicce a nacurate nebo nejdriv nacurat a pak dat sodu??
@kotito tos me pobavila :grinning:
@estrellita sumela, tak asi kluk, jeste patram po spravnym postupu :grinning:
Ja nevim proc, ale ja citim, ze tam mam holcicku i kdyz na zacatku jsem si prala kluka..
4. pro 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :slight_smile:))))))))))) polovička je taky těhotná? :grinning:
@estrellita jj vyzkouším to, neboj a napíšu :grinning: jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:)
@kaijko já si taky přála kluka a začínám mít pocit, že to bude holka :slight_smile: ale nevím, uvidíme :slight_smile:
4. pro 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoolky, tak ja vcera zkousela tu sodu a teda nevim jako. Ze zacatku to trosicku sumelo, kdyz jsem k tomu dala ucho a pak nic a kdyz jsem s tim hla tak to zase sumelo...to je divny ne...vychzi to vubec, nejsou to jen babske reci\\?
4. pro 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 Podle mě to jsou babské řeči určitě, ale je fajn takhle blbnout :slight_smile:
4. pro 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666 to vis, ze to jsou babske reci :grinning:
@kotito ja jsem nejdriv nacurala a pak jsem tam dala lzicku se sodou a normalne se to jen rozpustilo a nic,
4. pro 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa je mi to moc lito ,ze to takhle blbe dopadlo :frowning2:( ale urcite casem ....hodne stesti!!!
4. pro 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak to bohužel nedopadlo .. měli jsme genetickou vadu a nevyvíjeli jsme se, takže jsem o budoucí miminko přišla, dneska už nemělo srdíčko a mělo v 10.týdnu stále 1 mm :frowning2:(( doktora mi dala nějaké kapičky na stažení dělohy, aby se menstruace dostavila co nejdřív, kdyby to nevyšlo, tak musím příští týden na zákrok, ach jo ... takové věci se prostě stávají, těšila jsem na červenec 2013, ale třeba to vyjde později. Tak at se Vám dobře těhulkuje a přeju příjemný porod ( já vím, že je to ještě daleko!) :slight_smile:
4. pro 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita to je mi hrozně líto:(
4. pro 2012 ve 12:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@besita to mě moc mrzí, hlavní je, aby teď vše dopadlo v pořádku a mohli jste to zkusit zase....
4. pro 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@besita moc mě to mrzí.... ať se na vás štěstíčko opět brzy usměje držím pěsti ....
4. pro 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuju holky, to víte, že jsem to obrečela, je to šok, když na ultrazvuju vidíte ten prázdný gestační váček bez ničeho :frowning2:( držte se, moc si přeju, aby to příště vyšlo!
4. pro 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita To je smutné:( Také mě to mrzí.:( A určitě na tebe myslíme, aby to vyšlo později:slight_smile:
4. pro 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@besita vůbec si to nedovedu představit.. Musí to být fakt hrozné:(
4. pro 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita snad ano, já si vždy říkala, že to miminko má nějakou dušičku a když ta dušička vidí ošklivou a bolestnou budoucnost, tak nás radši opustí...nechce trápit sebe, ale ani nás. Takže příště už se usměje štěstí a bude vše dobré. Já vím, že se to lehce říká, ale skutečnost je těžká. Bolí to, člověk nenávidí celý svět, říká si proč zrovna já. Taky nikdy nezapomeneš, nicméně časem se to otupí a nebude to tak čerstvé jako dnes...bože brečím tu za tebe :frowning2:(((
4. pro 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 bylo .. hned jsem tušila, že něco není v pořádku, dle internetu byly obrázky uplně jiné, těšila jsem se na fotku a jak tam zajela tím utz, tak jsem věděla, že to je špatné, že tam je jen černá bublina a uvnitř nic :frowning2:
4. pro 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d díky moc, taky jsem to obrečela, ale musím si říkat, že když by dětátko mělo být postižené, tak bych si to na triko nevzala, celý život se trápit, muselo to tak být! A vůbec holky, máte si tu povídat o veselých zážitcích, jak Vám rostou bříška a jak už Vám není moc špatně :slight_smile: tak šup do toho, jste zlaté, že jste mě takhle podpořily, díky moc!!!
4. pro 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@besita přesně tak :slight_smile: za sebe ti můžu říct, že je mi furt blbě a to už jsem vlastně ve 13 tt a stále nic, čekám že jednoho rána vstanu a jako zázrakem budou všechny problémy pryč :slight_smile:
4. pro 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d věř, že jednoho dne určitě :slight_smile:)) 4,5,6 měsíc to podle mě odezní a budeš si užívat a nabírat síly před posl. trimestrem :slight_smile:))
4. pro 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo.. Taky mam slzy v ocich :cry:
4. pro 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@besita To je mi moc líto, tak ať se brzy zadaří znovu. Vůbec si to neumím představi. Drž se.
4. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek