• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
jinak holky do 3:00 jsem byla vzhůru, šílenej kašel že jsem myslela že pojdu :-/ chudák Elizabetka :frowning2:( až jsem zase brečela, jak mi ji bylo líto, jak jsem při tom zatínání zatahovala bříško...chjo to je šílený :-/
17. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d myslím,že kotíto :slight_smile: strana 148
17. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ještě neee...ale pro tento týden nepracuji :slight_smile:)) příští týden začnu zaučovat toho blbce, co to vezme po mě...jen prostě mám jít 1. 2. na kontrolu k mýmu doktorovi, 4. 2. na kosmetiku :frowning2:( jak to udělám, když budu na neschopence?
17. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jeeežiš tak to promíííííň....:slight_smile:))
17. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jo to je ona...ale někdo ji sem dával dřív :slight_smile:) protože ji mám už dva dny vytisklou :slight_smile:))
17. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Taky už to pomalu dávám do kupy, v PC už mám téměř vše, tak pak ještě vytisknu a vyrazím po nákupech :slight_smile:
Počítám, že koncem února, nebo začátkem března, chci totiž až po 20tt. a taky už třeba budeme vědět pohlaví, tak aspoň už budu vědět barvy :wink: I když teď u mě vedou takové neutrální-bílá, béžová, hnědá, zelená, žlutá, oranžová, tak třeba u nich zůstanu...
17. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 ony ty 50 bodýčka jsou skoro všechny jen v bílé :slight_smile: já to budu vědět na 100% zítrra :slight_smile: čekáme na výsledky z té plodovky, ale už mi to potvrdili 3 doktoři že je to prcinka :slight_smile:))
17. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d tak za prvé budeš mít vycházky a za druhé ti nikdo kontrolu první týden nepošle
17. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak to gratuluji :slight_smile: Já jdu na kontrolu 25.1. a to budu 17tt., podle knížek by to mělo být vidět od 16tt., tak se zeptám a uvidíme... Jinak ve 20tt. mě Dr. posílá na speciální ultrazvuk na VVV, prý to patří do běžného screeningu, no a můžeme si tam připlatit za 3D ultrazvuk, tak tam už by to mohlo být vidět :wink:
17. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ok..běda jak pošle :grinning:
17. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 jj já na něj jdu toho 5. února :slight_smile: taky se těším :slight_smile:) a děkuji, nás už to tady ví víc holek...jinak zatím zakládáme skoro všechny novou generaci modrých koníkovek :slight_smile:)) já teda doufám, že dřív než za 25 let sem nepřijdou, ale tak co už naděláme :sunglasses:
17. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaaaczenka7 nám to řekli už na NT ve 13tt pipka nezapřitelná :slight_smile:
17. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem to zvědavec zkusila, jestli tam ty výsledky náhodou ještě nejsou....a nejsou :-/ no tak musím počkat do zítřka :slight_smile:)
17. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
guláš hotový, buchtička taky...teď trošku zkrášlit sebe ...pojedeme do modřic omrknout kočárky...pořád lámu Vojtíka na jinak barevné...říkal, že ho nepřesvědčí na jiný kočárek, ale prý když mi to pomůže, tak pojedem.
Pak jedeme za těma mejma prcinkama do práce...kde máme z meníčka schovanou svíčkovou :grinning: to si Julinka pošmákne :slight_smile:
17. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito juuu užij si výlet a neboj Vojtíka to zlomí, protože až tam uprostřed uvidí ten bílej, tak změní názor :sunglasses: užijte si dnešek :slight_smile:)
17. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdyby mi bylo takhle dobře pořád, tak jsem vysmátá. Jak je tobe @m_d?
17. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a vy jedete kdy na ten výlet přez noc? :grinning:
17. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dneska už je dobře...až na to bolavý bříško a prokašlanou noc :slight_smile: jj možná mě taťulda vyveze do tater :slight_smile:))
17. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d žová!!! taky bych si dala říct. Hlavně opatrně na cestě.
17. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito až příští víkend...tento budu ještě opruzovat :slight_smile:))
17. led 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d budeš opruzovat moc pěkně :slight_smile:
17. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ahoj, můžu tě poprosit i o tu tvojí výbavičku pro prcka? Dala jsi ji na nějakou z těchto stránek? Díky moc :slight_smile: P.
17. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak to gratuluji :slight_smile: Mě tehdy Dr., řekl, že by to ještě bylo zkreslené, kdyby mi něco říkal, tak snad toho 25.1. (17tt.), uvidíme, jestli uvidíme :wink: Zatím mi všichni blízcí tipujou kluka, asi i proto, že máme teď v rodině samé holčičky, tak by se jeden hodil, hlavně pro dědečky :wink: My s manželem chceme jediné, ať je to zdravé... Ale zvědavá jsem :wink:
17. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petra197 zatím ne...mám ji tady na stole na papíře...hned jak to budu mít hotovo, tak napíšu sem :slight_smile: nebo na svůj fotoblog :slight_smile:
17. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 já moc chtěla kluka :slight_smile:) a myslela jsem, že když to bude kluk, tak tatínek (dědeček) bude hotovej. Když jsme řekli, že to bude holka normálně mu utekly slzy štěstí :slight_smile:) a to má doma samé pipinky :slight_smile:)))
17. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaaaczenka7 Děkujeme. mě taky všichni říkali chlapečka, mám veliké bříško a podle všech kalendářů a ovulace by to klučík i být měl. Ale ta naše princezna není stydlivá a ukazala svou prcinku v celé kráse :slight_smile:
17. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito bobino a hlavně opatrně..nevím jak v Brně, ale my tu máme klouzačku...normálně psisko se zapřelo a já se vezla :slight_smile:)
17. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Taky si myslím, že i když to bude holka, tak můj táta bude určitě taky naměko, už teď obráží všechna možná hračkářství a sbírá inspirace, co všechno prckovi koupí, až ho musíme s mamkou krotit :wink:
17. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d neboj budu opatrná i ty buď!
Vojtík teď nemá čas na oběd zrovna zabíjí nějakého mega draka :slight_smile:
17. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 můj se zas rozčiloval v brněnské Olympii...že tam jsou všude jen taková ta autíčka jak v tom děcka jezdí...ale pro holčičky tam nic není...už mají okouklý i ten park za Olympií :slight_smile:)) no je prostě hotovej :slight_smile:))
17. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek