• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito mě už ven nedostanou, až odpoledne s Davídkem :slight_smile: možná zaběhnu do jednoty pro tatarku :slight_smile: ale to mám asi 200m :slight_smile:)) příští rok už bude tahat prdelínu :slight_smile:)))))
17. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d A tak to má být :slight_smile: Stejně si myslím, že si děti víc užiješ až v tom babičkovském / dědečkovském podání :slight_smile:
17. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d nojo dědečci. Můj táta vytiskl obrázek z ultrazvuku tak 10x větší s nápisem Kroupátko,aby na to zaostřili a přidělal to na ledničku mezi ostatní fotečky jejich vnoučátek. Dokonce když jsme u nich pustí mě do svého křesla co má u krbu...
Mamka říkala, že už vybral malé naušničky :sunglasses: jsou těma dětma fakt posedlí
17. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, už mám toho dost, za poslední 2měsíce jsme už 4x vytápěli sousedy pod náma, samozřejmě včera zase, tak tu opět byly instalateři, už počtvrté rozkládali kuchyňskou linku a bourali díru do zdi a přišlo se na to, že stupačky jsou ucpané a jak se naplní, tak mi to vytlačuje odpady, tak od 8hod tu byly instalateři doteď, bordel doma jak v tanku, všechny věci z kuchyňské linky vytažené, prachu po celém bytě a to jdu za půl hoďky pro malou, už mě to fakt nebaví uklízet pořád dokola, už počtvrté za ty dva měsíce, dělám to co 14dní grrrrrrrrrrrrrrrrr
17. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 já si taky myslím :slight_smile:)) naši se už nemůžou dočkat :slight_smile:)) teď nám rozmazlují psa....nechci vidět malou :grinning:
@kotito jojo jak psala kačka, oni si těch vnoučátek taaak užívají :slight_smile: když viděl ty tepláčky a tu mikinu tak říkal, že už ji vidí, jak s ní bude grilovat na zahradě :grinning:
17. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gustinovi jeeeežiš, snad naposled :-/ z toho mám taky hrůzu :-/ ale naštěstí jsme v podnájmu, takže bychom to nehradili ze svýho...a náš byt je úúúplně dole a určený celý k rekonstrukci :slight_smile:
17. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d @kotito Teda holky, já vstávat tak brzy jako vy, tak mě odvezou :slight_smile: Ráda si přispím :grinning:
@kaaaczenka7 Taťka chtěl jako první holčičku Elišku, tak jsem se narodila já. Honza chce taky holčičku... Jsem zvědavá, co to nakonec bude :slight_smile:
17. led 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gustinovi :unamused: a už to dali do kupy? Nebo se něják musej řešit ty stupačky?
17. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás rodina nějak neřeší že se v rodině narodí mimi, jako když jsem byla těhotná s malou, tak to mamku skoro vůbec nezajímalo, taťka taky pogratuloval a to bylo vše, tchýně se s náma nebavila jediný tchán se občas zepta, jestli je vše ok a jak se cítím. Jinak to nikdo v rodině nebral, asi až měsíc před prodem to mamce docvaklo a příkala mi, ať jsem opatrná apod. no a jak se malá narodila, tak byla na každé návštěvě v nem. každý den aspoň na 30min pak u mě doma, to asi do prvního měsíce, no a pak už zase ticho po pěšině, pak ji měla asi do 1. roku 5x venku v kočárku, toď bylo vše a od 1. roku mamka malou vidí asi tak 2x do měsíce a to jen proto, že já tam s malou přijedu, jinak by ji mamka viděla asi jen 2x do roka, kdyby jsem nedojela já a to jen na narozeniny a na vánoce, jinak mamka se nestaví jak je rok dlouhý, ale zase mě začíná překvapovat, už podruhé za měsíc mi volala, jestli nevím něco nového o miminku, byla nadšená že je to chlapeček a porád se vyptává, tak jsem zase ráda, jde vidět že má zase zájem.
17. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u jakých jste pojišťoven? já u VZP a přemýšlím nad změnou jen vůbec nevím, kterou :-/ častokrát slyším, že ta vnitra toho má dost jako bonusy....
17. led 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi to mě mrzí, že nejeví moc zájem, ale třeba to teď bude lepší....
17. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já byla u VZP, pak jsem před 4 lety přešla k RBP, a nějak ty výhody zkrouhli :frowning2: A jde to vůbec ještě v tomto roce? Myslím, že furt čachrujou s těmi zákony, a zdá se mi, že jsem zaslechla, že to snad nejde, nevím...
17. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d my jsme taky v podnájmu, tak to teď z naších peněz nejde, to jsou společné prostory, ale štve mě, že já doma uklízím a za 14dní je zase topím, tak dokola vystěhovávám kuchyňskou linku, oni to opraví a zase celý byt můžu uklízet, protože ten prach ze sekání stěny se dostane všude, a tak je to dokola, už 4x, to mi nejvíce vadí

@kotito no něčím to prošťouchly ale říkali, že to vypadá že to má ucpané ten soused podemnou, že už pod ním se drží ta voda a že to má asi lépe utěsněné tak že to vytlačuje až mě, tak mě znovu přetěsnili a řekli, že s tím nic více neudělají, pokud budu opět téct, tak bude muset volat soused že to má ucpané a že zůstává voda ve stupačkách ať to prošťouchnou, takže počítám, že souseda budem opět topit, ale pak jsem ráda, že to nebudou opravovat přes můj byt, ale už jen přes souseda směrem dolů do sklepa
@m_d já mám RBP, na netu najdeš co nabízí
no jinak před 14ti dny jsme s manželem řešili jména, holčičích je tolik krásných, to by jsme se hned shodli, ale na klučičím jsme se nemohli s manželem dohodnout, on chtěl Andrease a já Dominika, ani jeden jsme nechtěli ustoupit, no a tak jsme prohlíželi na netu zahraniční jména a kooooonečně jsme se aspoň na jednom shodli, a bude to Kevin
17. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d taky jsem u VZP beruško, ale jestli si myslíš, že ti teď změna pojištovny pomůže tak nepomůže.. Do porodu se to nestihne přehlásit :frowning2: já to řešila hned jak jsem otěhotněla.
úplně nejlepší je tato http://www.ozp.cz hledala jsem a zjištovala fakt dlouho. Ale platnost pojištění u nich by bylo až od 1.1.2014 na prd je to, že když se nám mimi narodí automaticky jde taky ke všeobecné :unamused:
17. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 jde to jen po novým roce myslím :slight_smile:
@gustinovi mrknu :slight_smile: a je pravda to uklízení točí nejvíc...já když jsme se stěhovali, tak jsem šla sem a dva dny vše uklízela...pak jsme začali malovat a já začala znovu :-/
17. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ale můžu ho přehlásit taky ne? :slight_smile:
17. led 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Taky mám VZP a o změně jsem uvažovala, ale ono to jdě jednou ročně a platné je to až za další půl rok, nebo co. Takže nejdřív na 2014...
@gustinovi ach jo...to udělali takovou práci na prd :unamused:
@m_d můžeš, ale až po určité době :unamused:
17. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chjo....tohle je fakt na prd :-/
17. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu vysávat, tak zatííím papa :slight_smile:
17. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Já četla vstávat :grinning: Ale nesedělo to :slight_smile:
17. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d vychcánci. Stejnak se k té odborové přehlásím...má fakt hodně výhod a pak na druhého prcka už to bude ok pokud zase něco nezmění ti magoři nahoře
17. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taky se asi budu přehlašovat, z dlouhodobého hlediska to bude lepší. Pokud to zase všechno nezmění. Dříve to bylo možné změnit každí tři měsíce a pohoda. :frowning2:
17. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsem u ozp a maximálně spokojená, mají dost programů, můžete si tam hlídat, kterej doktor si na vás co píše. To je taky super.
17. led 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jo máte zvlhčovač vzduchu? My jo a od té doby v noci krásně dýchám...a po kašli žádná známka
17. led 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nemáme, jen občas hodím vlký ručník na topení.
17. led 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z je to fakt velký pomocník
17. led 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito My naopak máme odvlhčovač :slight_smile: Náš byteček je ve starým baráku, takže se imrvére potýkáme s plísní, děs a hrůza. A tak muž dotáhl z práce odvlhčovač a co nám jel v koupelně přes noc, měl sběrnej šuplík plnej vody. Okno konečně krásně čistý a neorosený.
17. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek