• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Kdysi jsem nad koupí uvažovala, ale dostaly přednost jiné věci. Teď třeba bojuju o to, aby se koupil alespoň maličký vysavač. Honza si myslí že na všechno stačí koště, ale pší chlupy prostě z některých věcí koštětem neodstanu. Navíc mi šikula zlomil násadu toho koštěte, takže teď mám spíš takové dětšké košťátko... :grinning:
17. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka ten jsme mívali taky na bytě. Byl ve starém cihlové baráku.
Co jsme na domečku je tu hodně suchý vzduch. Máme digitální, tak se sám hlídá což je super a neděláme vlhkost větší než je třeba
17. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z tyjo by mě trefilo bez domácích pomocníku. Asi takové věci moc nevyhledáváte, že? Moje kámoška jediné co používá, tak je mobil a el trouba se sporákem...žádná, telka, mixer, vysavač atd
17. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka odvlhčovač by se hodil na část domečku a zvlhčovč na jinou :slight_smile: My máme půlku domku takovou a druhou takovou :slight_smile: Takže zatím vítězí ten ručník, když je potřeba zvlhčit a větřání a topení, když je potřeba opak :slight_smile:
17. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ani vysavač?! Ne, že bych ho milovala, ale nedovedu si to bez něj představit. I když jestli nemá koberce a vytírá... Já teda před vytíráním všechno nejdřív vysaju.
17. led 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ale já bych je vyhledávala, už jsem si vydupala tyčový mixér, letos papiňák, digitální váhu (do kuchyně), mikrovlnku (tu naštěstí máme dlouho) i rychlovarnou konvici :slight_smile: Jen Honza má takovou představu, že se asi všechno uklízí samo a lehce a tohle jsou zbytečnosti, když se použijí jednou za týden/14 dní :slight_smile: Ale jinou elektroniku to on může, noťasů máme doma 2x víc než členů domácnosti i se psem, včechno zasíťované, běží tu 2 servery a diskové pole. Světlo, repro soustava, wifi spoty má na dálkové ovládání (zapnout/vypnout), zvuk vedený přes bluetooth, 4 mobily, válí se tu i kupa počítačů na součástky a různého nářadí na tahání sítí - manžel je ajťák tělěm i duší. Jen ta televize a rádio tu není, neměly by využití.
17. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Koberce nesnáším, takže je všude lino, plovoučka nebo kachlíčky. Všechno vždycky před vytíráním zametám, ale je to zdlouhavé, víří to prach a na některá místa je s koštětem těžké dosáhnout... Ale pokud všechno půjde dobře, tak snad v březnu bude nějaký malý vysavač.
17. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko krásný den přeju :wink:
17. led 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bříškatice, tak mi jsme napapaní .jdu se oblíct a hurá na vzduch :slight_smile:
17. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ja Tobe taky :wink: Dneska aspon budes vecer unavenoucka, kdyz budete cestovat :slight_smile: S holkama aspon pokecas a vecer vis o cem se Ti bude zdat :slight_smile:
17. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska hroznej sen!!!!! Nejdrov se nam narodila malinka opicka a kdyz jsem se sla v porodnici vycurat a pak prisla, tak tam lezelo male kotatko britky!!!Brrr... Je mi fakt jedno co to bude, hlavne at je to miminko, krasny a zdravy!!! :grinning:
17. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak příjemné cestování a pozor na náledí, ať se nám vrátíš celá :slight_smile:
17. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Teda ty máš sny. :slight_smile: Já jsem zase celou noc připravovala dnešní doučování z matiky a pak doučovala. Byl to horor, tak doufám, že v reálu to bude snažší a příjemnější.
17. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
S VZP je to na prd! Je to tak nejak pri zmenou az za rok a pak za pul rokunebo tak nejak. Nechapu jak muze byt takovy zakon! 1. screening jsem si musela platit (1200) a u jinych pojistoven a stejneho dr to proplaci a nemluvim o vyhodach..Zadne nejsou! Ja k ni sla, protoze jsem pred 5ti lety v Praze hledala zubare a s VZP meli smlouvu vsichni. Ono je tady tezke najit jen toho zubare a jeste se i shodnout s pojistovnou.
Pry bychom meli jit 2x za tehu k zubari. Vite o tom? Ja se musim objednat ted na preventivni po pul roce. To bude mrnous vystresovanej..Nemam zubare rada..
17. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko My jsme se naštěstí před začátkem těhlech změn v pojišťovnách přehlásili k vnitru a jsme tam moc spokojený. O zubaři vím, musíš alespoň 1x pro razítko do průkajdy. Mě to čeká zejtra.
17. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z nene opravdu jsem vysávala a dokonce umyla i zem :slight_smile:)
@kotito nemáme, dáváme ručník na topení...
17. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko musíš jít k zubaři...jestli 2x to nevím, mě doktor řekl ať jdu po 20. tt....takže mě to čeká v únoru. Radši 10x odběr plodovky než zubařee :-/ a 1x k obvodnímu lékaři...
17. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Já mám v průkazce jen jednu kolonku na zubaře, ale jít se tam nechystám. Ne, že bych se bála zubaře, ale objednává i na preventivky jen po telefonu, a to je pro mě horší než hodina v zubařském křesle. Nesnáším telefonování:frowning2: Četla jsem tady, že to nikdo stejně neřeší, když tam nepůjdeš... Porodit tě musí stejně nechat i bez razítka :grinning:
17. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@kaijko
@kotito

Holky všechno je v pořádku!!!!!:slight_smile:))) Jupííííí:slight_smile: možná teda pojedeme ještě na ultrazvuk do prahy kvůli vadě srdce, kterou ASI měl pájův strejda, ale to se ještě uvidí:slight_smile: Za chvilku přijde návštěva, jen jsem Vám to chtěla říci, takže Vás dočtu potom:slight_smile: papapappaap:slight_smile:) jupíííí:slight_smile:))
17. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@m_d Já se přemlouvám, abych konečně vstala, ale když ono je v pelíšku s MK tak dobře :slight_smile: Ale měla bych pomalu vstávat, dít se do kupy, vzít pejska na prochajdu, dojít nakoupit, něco uvařit a připravit se na odpolední doučko...
17. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Me vychazi preventivni prohlidka ted. A v Praze jak nemaji nouzy o pacienty, tak hned vyskrtnou, kdyz neprijdu tak nejak presne..Se mi tam ani nechce volat..Ale uz musim..Brrrr..A k obvodni i na EKG, mam to papirech pred nastupem do poradny v porodnici.Ale ja budu muset mit i predoperacni testy, takze tam budu muset jit a nezapomenu.
17. led 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Super!!!!
17. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko uvidíš, všechno bude dobrý :slight_smile: budu na tebe myslet :slight_smile: jj na to musím taky a neboj i to předoperační nebolí :slight_smile:
@marcelka287 hurááá supeeeeer :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
17. led 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já na oběd už mám vše připraveno :slight_smile: teď jen chybí aby dojel manžel a maminka :slight_smile:) oba dva se mi někde toulají :-/
17. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se holky stavila v práci a dostala jsem "pro miminko" tajně pizzu :slight_smile: Tak mám oběd uvařený a teď si pochutnávám na ní :grinning:
@m_d Už Ti dorazili? :slight_smile: Já už byla na tolika a operacích, že se divím, že mám ještě krev v žilách :grinning: Všude místo pozdravu mi brali krev :slight_smile:
Nebaví mě být sama doma! :frowning2:
17. led 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://xman.idnes.cz/jak-prezit-jeji-tehotenstvi-d1q-/xman-styl.aspx?c=A130117_075943_xman-styl_fro holky vytisknout a předčítat manželům, partnerům před spaním :grinning:
17. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko maminka už mi odjela a teď čekám na Davídka, říkal že D1 opět katastrofa....
17. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dobrá věta je :grinning: :Je to skutečný paradox a mohlo by to být velmi zábavné, kdyby se to nedělo vám. :grinning:
17. led 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko tam bylo víc takových momentů :slight_smile:) hlavně se mi líbí název článku a článek samotnej :grinning: jak přežít její těhotenství...a kde je nějaká rada? Teda kromě...buďte trpělivý :grinning:
17. led 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek