• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
--------------------------------------------------------------------------------

Náladovost a naprostá nevyzpytatelnost emocí je pro těhotné ženy typická. "I když jde z tohoto pohledu o svízelné a obtížné období, partner ženy by neměl zapomínat na to, že se jedná o důsledek bouřlivých chemických procesů probíhajících v těhotném těle, a nebrat si tyto scény osobně," radí psycholožka.

Zdroj: http://xman.idnes.cz/jak-prezit-jeji-tehotenstvi-d1q-/xman-styl.aspx?c=A130117_075943_xman-styl_fro
17. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Bezvadný!!!! :grinning:
17. led 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
objednávám na mallu ruční vysavač a rovnou jsem tedy dala do košíku závěsnou hračku do kočárku (svítí a hraje, mají na to slevy.). A vzpomněla jsem si, že se Jiřík řekl, že náš prcek pak bude mít hodně hraček ve vaně. Ale nemají tam tu klasickou gumovou kačenku :frowning2: Ta se mi líbí :grinning:
17. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jůůů!!!! A za kolik? Nový?
Taky se mi líbí a možná ani nebudeme řešit 3 nebo 4 kola.. Uvidíme až na něco narazíme..
17. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Ano nový 10.000kč :grinning: novej trojkombinace. jako dárek hrací plyčák a sterilizátor :slight_smile:
Byl slevněnej, protože je to loňskej model
17. led 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito je nadherny a červeny moje barva :slight_smile:
17. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ještě je super to, že kočárek nám uskladní a záruka poběží až od doby vyzvednutí. Měli poslední dva, tak nebylo co řešit. V tmavě šedé mají 2013 v akci za 13499kč
To Dinamico je proti té Cortině opravdu chrastítko
Ještě mají Cam Pulsary taky za 9999kč
17. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito gratuluji ke krásnému kočárku :slight_smile:
17. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d děkujem. Vojtík je paličák :slight_smile: vysvětlil mi , že budem jezdit po kočárcích projedeme za cestu a nakonec si koupíme nějaký ojetý za 8000kč...Jiná značka pro něj vůbec nepřipadala v úvahu, tak nebylo o čem debatovat :grinning:
17. led 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito však tohle je super kup :slight_smile:
17. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To je supeer!!! Dobrá značka a za ten peníz je to jak zadarmo! Taky bych do toho šla! Tady není nad čím přemýšlet. Do Camu celkové jsem se zamilovala :slight_smile: závidím!! :slight_smile:
17. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky seženeš svůj :slight_smile:
17. led 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko Mám hroznou radost :sunglasses: no, ale co já teď na tom internetu budu hledat ? :fearful: :confused: :grinning:
17. led 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky koukám, dnes sem ve 20tt podle koníka :slight_smile:)) to snad není ani možný :grinning:
17. led 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d to máš půlku za sebou :sunglasses:
17. led 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no to jo :slight_smile:) bouchneme dětské šampáno :grinning:
17. led 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Ta záruka je super, tak bych si představovala chování každýho obchodu. Snad se vám ta trojkolka osvědčí, ségra jí měla a do terénu to bylo k vzteku. A my jsme terénní lidi, tak je u nás čtyřkolka s nafukovacíma kolama, nejlíp traktorovejma, nezbytná. U nás se zapojil manžel a nejpíš budem mít kočár a postýlku od jeho kolegy, obé za 2 tisíce. Jestli to bude v dobrým stavu, neváhám.
17. led 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Tak polovina za tebou. Mně to tak strašně rychle utíká! A to mi všichni říkali, jak se budu doma kousat nudou. Vůbec, dny jsou nějaký krátký :unamused:
17. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky příhoda z natáčení... Byla tam slečna nebo mladá paní...kupovala si kočárek iCandy Peach za nějakejch 30 + další vecičky...podle vzhledu měla tak 20let. Měla botky na mega podpatku, elastáčky a úplý topík-bříško nikde. Tak se prodavačka ptá a jak máte staré miminko? A ona včera jsem měla na papírku 2 čárky..kočárkem chci říct parnetovy, že čekáme malé.
Docela jsme s Vojtíkem čučeli...No a při odjezdu nasedala do Lexusu...tak to je pak jasný..no hlavně zdravíčko :slight_smile:
17. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka já na to koukám jak tele na nový vrata :slight_smile:))
17. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já vím :grinning: Ale je to cam :grinning: Ty už jsi v 5.měsíci, viď? Já už zítra :slight_smile:

@kotito Budeš hledat něco jiného :grinning:
17. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito :slight_smile:)) slečna se s tím nepáře :slight_smile:)))
17. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj maminky jsem rada, ze jste me pridali mezi sebe. Jsem prvo rodicka a nemam moc zkusenosti, takze se rada neco dozvim :slight_smile: termin mam 22. cervna nejspis, no nejsme si moc jisti :D mozna i driv, kazdy doktor mne tvrdi neco jinyho :confounded: tak uvidim. Koukam, ze tady se nakupuji kocarky vsechno mozny a ja myslela, ze pokukuju moc brzo :slight_smile: . Je fajn, ze si muzete takhle pokecat, protoze ja nemam moc s kym :unamused: kolem me jsou vsichni moc moderni a oddaluji rodicovstvi. Asi uz jste vsichni seznameni a vite co cekate, ja jeste ne, je tu nekdo se stejnym datumem?
17. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko tak to gratuluji :slight_smile:)
17. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to ne no :slight_smile:
17. led 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :grinning:Tos mě dostala :grinning: joo, Lexuse taky miluju :grinning: A my tady řešíme takový "kraviny" :grinning:
17. led 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanah01 odkud jsi?
17. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 Ahojda, já mám 24.6. A už mi s tím nikdo prý hýbat nebude, vím den, kdy se "to" stalo :slight_smile:
17. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek