• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko Lauruuuu prosaď si Lauru :slight_smile:)) a Jiřík junioor? :slight_smile:) no jo, z našeho Davídka juniora je Elizabetka :grinning:
17. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka tak to jsme tak nejak na stejno :slight_smile: a uz vis co to bude? me v tom udelali zmatek uz od zacatku a ve 12. tydnu na genetice mne rekli neco jinyho, ze jsem o tyden min a pak gynekolozka, mne v tom udelala uplny zmatek, takze jsem to nejak tak prestala sledovat :grinning: tak tvrdim proste nekdy v cervnu. Tak ci tak to muze prijit o tyden driv nebo min den D :slight_smile:
17. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 noo hledám ženicha, takže klidně kluk :grinning:
17. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito ted mi bylo 25 a tobe?
17. led 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
k čemu je rychlozavinovačka? :-/ asi vypadám jak blbec, ale nechápu potřebu :frowning2:
17. led 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanah01 myslím, že navzdory všem lékařským termínům si mimčo přijde až samo bude chtít :slight_smile:
Na genetice nám řekli, že na 90% to bude kluk. Já to vnitřně taky cítím, ale uvidíme na UZ ve 20tt. Věcičky kupuju co nejvíc neutrální, chci je nechat na další. A ani se mi moc nelíběj kluci jen v modrý a holky v růžový. Klíďo bych i kluka navlíkla do růžovýho, je to barva lásky :slight_smile:
17. led 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jinak si koupila paradni kocarek :slight_smile: jestli se muzu zeptat, kde si ho koupila? podle barvy hadam, ze cekas holcicku :slight_smile:
17. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Laura...nádherné jméno.... I Terunka je pěkné a Jiřík by taky šel ..můj táta a brácha jsou Jiříci a Julie a Jiří...taky pěkné :grinning:
17. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj děkuj... jsme nadšení ...snad bude i Julča
17. led 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nedělej námluvy jooo? :grinning: Jiřík a Eli je taky hezké :slight_smile:))
17. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanah01 28let.... ty jo se mnou to jde z kopce..musela jsem se ptát partnera :unamused:
17. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
divala jsem se do horoskopu že naše mimi by mělo byt rak hm :sweat_smile:
17. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 my stíháme blížence...já ji prostě vyženu ven :slight_smile:)))
17. led 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka tak s tim naprosto souhlasim :slight_smile: no mne rekla kartarka pred rokem a pul, ze za dva roky budu mit holcicku. Neeee ze bych vsemu verila, ale nejak mi to vychazi, myslim s tim tehotenstvim, takze bych se nedivila, kdyby to byla. Na genetice rekla, ze to mozna vypada na holcicku, tak uvidim.
@m_d beruško rychlozavinovačka je takovej čtverec kam šupneš mimčo, přeložíž u nožiček nahoru a pak z leva do prava a naopak..je to jakoby povijánek jen vevnější a rychlejší...žádné šněrování..je tam suchej zip
@kotito no ale k čemu to potřebuju? :grinning:
17. led 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanah01 No mně tuhle vyrazila dech vzpomínka, kdy jsem jako pacientku měla vědmu a ona mi říkala, že otěhotním v říjnu. Tak jsem se minulej listopad smála, jak se vědma sekla a ejhle, o rok později... :slight_smile:
17. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito :grinning: to znam moc dobre a pracujes nebo si doma? promin, ze se tak ptam :slight_smile: Ja pracuji a nejak to nedavam, ale musim bojovat, kazdy den je jiny nekdy je mi fajn a pak mam zase depku a nejradsi bych zalezla nekam do nory :stuck_out_tongue_closed_eyes: pripadam si divna.
17. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@m_d Jsem právě říkala, že doufám, že se mi moooc nenalije mlíčko do hlavy a nesvolím na Terezku. Je jich na svtě tolik a Laurinka je tak krásný :grinning: Jsem rozhodnutá si ji fakt prosadit. Sice bude mít celkové tvrdé jméno, ale to já mám taky a nehroutím se :grinning: julie a Jiřík :grinning: Já snad neusnu!!! :grinning:
17. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Aby sebou mimino nemlelo :slight_smile: maj rádi stísněnej pocit, připomíná jim to dělohu, uklidní se.
17. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hanah01 ano budeme mít holčičku Julinku. Kočárek jsme koupili v Brně Modřicích http://www.babydirekt.eu/
17. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Eli taky super :grinning:
17. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka no vidis, ja jsem se taky tomu smala. Moje miminko planovane nebylo, nastesti jsem s partnerem 6 let, takze moje rozhodovani bylo kladne :slight_smile:
@kotito
@m_d jo a slyšela jsem že pry miminka se v tom citi jak břišku když jsou tak zamotani v rychlozavinovačče jsou pry klidnějši
@kajalka ahaaa :slight_smile:) a jako v tom spinkají? já se fakt omlouvám za blbý otázky :-/
17. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no je pohodlnější v tom miminko chovat. .. pěkně v tom drží i zádíčka i hlavička...samosebou ji musíš podepírat, ale je to super...a hlavně ty miminka malinký v tom spinkávají
17. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to znam, tam delala moje sestrenka prodavacku. Ty se mas ty uz to vis a nemas strach, ze se sekli treba? ze by to mohl byt i klidne kluk. Moji kamaradce se to stalo, ze ji v 7.mesici rekli, ze to bude chlapecek.
17. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no ahaaa...hurááá můj natvrdlej mozek zas něco pochopil :grinning: děkujuuu
17. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanah01 jsem na neschopence. Dělala jsem v gastronomii a doktorka mi to nedoporučovala, tak jsem doma a trávím dny tady s těma bříškaticema . A ty děláš co?
17. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka jinak pacientku? ty jsi doktorka?
17. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek