• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko ty si Karla nebo Klára?
17. led 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ano spinkají v tom....
17. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Chi, se mi líbí, že se občas někdo zeptá za mě, když něco nevím :grinning: Já to taky nevěděla a říkám si ahááááá :grinning:
17. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko :slight_smile:)) já si říkala, to nepotřebnuju :slight_smile:)) no asi potřebuju :grinning: tak jsem ptala k čemu to je :slight_smile:))
17. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d sim tě..jsme platili ten kočárek tak, že jsme museli složit zálohu co jsme měli v peněženkách a zbytek poslat na účet, protože jsem si po 8 letech co mám kartu nevzpoměla na heslo :grinning:
17. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Klára
Stejnak by jsme se mohli představit všechny :grinning: Byla by dobrá třeba i nějaká rychlá tabulka. Začínám se někdy ztrácet a nechci vypadat jako že mě nezajímají odpovědi, když se zeptám znovu.. Jen už s emi to plete :confused:
17. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d No třebas, nebo je v tom chováš, máš je v kočáru a tak.
17. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :slight_smile:))) pobavilas :slight_smile:)))))))
17. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 Néé, rehábka.
@kotito ja pracuju v kanclu, sedeni me moc nedela dobre, boli me z toho cely telo. Ale doma bych se asi zblaznila, muj pritel taky dela v gastronomii, takze bych byla porad sama :unamused:
@kajalka jj už jsem to pochopila :grinning: děkuji ti hondá vílo :slight_smile:)
@m_d mají je tam hafo levné, že? Já mám doma dvě od té kámošky,od ségry mám slíbený taky dvě a objednat jsem růžovou prostě musela :sunglasses: celkem 5...to je asi kdyby náhodou :slight_smile: i když jestli bude malá kakat gejzíry, jak synoveček...těch 5 bude akorát
17. led 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajalka toz to se taky hodi :slight_smile:
17. led 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tabulka odpovědí?:grinning:

mě tu rychlozavinovačku spoustu maminek nechválí, ale já si jí asi pořídím...:slight_smile: kvůli tomu že ty děti v ní nechtějí být..
17. led 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tebe si budu pamatovat jelikož moje mamka je klara a uvažovala jsem že druhe ditě by bylo klarka :grinning:
17. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: tak se hlásim..ráno jsme byli na tom odběru plodovky a podle utz prej vypadá miminko dobře,tak že se nemusim tak bát výsledků..a potvrdil nám doktor holčičku,tak mám obrovskou radost :grinning:

@kotito koukám,že jste koupili kočárek,ale ještě jsem nenašla jakej..jdu kouknout do albíčka,jestli ho tam máš..jinak ho asi nedohledám..tak nějak jsem vás přelítla co jste probíraly a zrovna na kočárek jsem nenarazila :frowning2:
17. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko Ahoj Kláry, já jsem Marie :wink:
17. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jste neco pribrali? a mate uz viditelna briska? Nemam to s kym srovnat :slight_smile:
17. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 ne?...já si říkám, že to asi nepotřebuji, ale když v tom ty miminka spí??..já fakt nevím :slight_smile:)
17. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli rychlozavinovačku i klasickou zavinku (po mě) a na spaní byla lepší ta rychlo, pač byl mimouš hned vydělanej,když řval jak tur, že má hlad. Ale na nošení byla lepší ta klasická, líp držela (jakože se nerozdělávala). Ale je fakt, že jsme tu rychlo měli asi šunt za pár korun.
17. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito už jsem kočárek našla..nádhernej!!
17. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito já se přiznám že nevím :slight_smile:))) uvidím, ještě si to nechám projít hlavou :slight_smile:))
17. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. bezvadné zprávy...a další holka jasná! Gratuluju!!!Kočárek mám v albu věcičky naší Julinky
17. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d A taky je otázka, jestli ty mimouše do těch zavinek budem vůbec dávat, když se narodí v lété a bude hic.
17. led 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já su úplně v řiti, vůbec nevím kdo na co komu odpovídá :grinning:
17. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zprávy zatim dobrý..ještě pořád nervíky pracujou..čekám na ty výsledky a docela pekelně mě po tom vpichu bolí břicho..snad se to přes noc zlepší :slight_smile:
17. led 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 já mám od začátku těhu mínus 5 kilo a bříško bych řekla pořádné
@lena.. běž si raději hajnout :slight_smile:
@hanah01 Bříško mám viditelné a dlouho jsem se nevážila, ale naposled co jsem koukala tak 1 kg jsem přibrala
@m_d no, že se jim to prý moc nelíbí, ale já nevim no.. Třeba je to jen tím, že ty miminka jsou sice v rychlozavinovačce, ale cítí pod sebou tvrdo. Jsem viděla video, kde paní vysvětlovala, že miminka jsou zvyklá z bříška na měkké prostředí a že je dobré je dát do té zavinovačky a pod ní ještě třeba položit měkkou peřinku.. Tak nevím... přinejhorším se prodá:slight_smile:
A třeba taky záleží jak které dítě..:slight_smile:
17. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. magnesium a ležet ani nebýt v polosedu, ale prostě ležet...mě to bolelo ještě tři dny potom :-/
17. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek