• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jankaj prááávě si říkám, že bude léto :-/
17. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Těší mě :grinning:

@marcelka287 :grinning: tabulka např se jméne, tt, pohlaví, další kontrolou..... tak nějak... No, vlastně odpovědí :grinning:
@m_d Asi jednu mít doma taky budu a budu doufat, že nebudeme mít doma posránka, který to bude mít věčně i na zádech :grinning:

Holky, tak ta známá co se jim chlapeček ztratil po cestě na svět pinďourka říkala, že si toho vzala do porodnice hodně věcía skoro nic jí nedovolí, že pro mimi je zbytečné brát toj´ho hodně..
17. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d fakt?tak snad je to normální,co?celej den ležim,takže se to pomalu lepší..jen mám pořád strach,aby mi neodtejkala plodovka..nevim jak by to vypadalo..ale zatim nic..jen takový pocity jakože jo,ale to už mam vsugerovaný..jsem taky trubka :slight_smile:
17. led 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 chjo si mě zmátla :slight_smile:))) no já si to promyslím, jak psal a jankaj bude léto :-/ a já si moc dobře pamatuju zpediatrie jak nám říkala doktorka že se miminka hrozně rychle přehřívají....
17. led 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. jj normální...prostě mě říkali 24 hodiny ležet a to magnesko :-/ proležela jsem celý den a druhý den jsem byla s manžou v Ikee, ale pak jsem zase ležela...protože mi fakt nebylo dobře :frowning2:( a hrozně jsem cítila jak kope :slight_smile:)
17. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to jo, ale pak podzim a zima a můžeš to přez malou jen přehodit místo peřinky, nebo ji na to dávat lehat...třeba na sedačku, to jen tak neproblinkne jako třeba plínku .
A ty bys dávala malou někomu chovat bez povijánku? jako jen v dupačkách?
17. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já si do porodnice nechci brát skoro nic :slight_smile:)) vše bychom tam snad měli dostat ne? :slight_smile:))
17. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena.. Tak šup zpátky do postýlky a povinně ležet!!!! Neboj výsledky budou dobré a budeš mít zdravoučkou holčičku :slight_smile:

@m_d Není rychlozavinovačka v "povinné výbavě" v porodnici? Já na ně někde koukala a nebyli moc drahé..
17. led 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito no proč ne...sestřenka to taky tak dělala :slight_smile: ale jak říkám, musím to promyslet...já chtěla takovou tu bílou peřinku :slight_smile:)
17. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak to já mám v plánu fakt ležet ty 3 dny určitě..jsem u našich a maminka okolo mě skáče a staraji se mi o malýho s taťkou, ještěže je mám..jsou zlatý. V pondělí máme lístky na partičku,tak doufám,že už mi bude dobře,abych o to nepřišla :grinning:
@kotito tak to se mas :slight_smile: byla jsem tak trochu kurak, takze jsem pribrala 2 kila jenom tim, ze jsem prestala kourit, jinak bych taky asi nepribrala. Brisko mam takovy ja nevim, rano zadny odpoledne, jako se zarazenymi prdy :grinning:
@kaijko ale já neříkám, že ji nechci, nebo chci....já potřebovala zjistit na co to je :slight_smile:) a pak taky já chci takovou tu bílou, klasickou starou zavinovačku :slight_smile:)
17. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo, já než něco přečtu a pochopím a pak napíšu, tak jsem ztracená!!! :grinning:

Já už jsem tak zmatená, že už nevím nic :grinning: To co tady řešíme teď začnu řešit i před porodem a pojede to znova. :grinning:
17. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
17. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko stejně by se ta tabulka brzy ztratila:grinning:, když tady nakecáme tolik stránek za den:grinning:
Moje kamarádka zase byla v porodnici a měli tam zrovna hodně miminek a nedostatek oblečků a všeho, tak uvítali, že ona tam měla svoje:slight_smile:
@m_d tak to jsem nechtěla..:slight_smile: Je fakt že bude to léto no..
17. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ležim u naťase,ale už asi fakt budu končit a lehnu si zas na záda :slight_smile: je to pohodlnější..snad už mi zejtra bude líp..určitě se zas na vás přijdu podívat...mějte se tu krásně a moc toho nenakecejte :grinning: ať nemusim tak dočítat...
jinak ještě s těma rychlozavinovačkama..jsou parádní,ale je fakt,že přes léto je asi moc nevyužijeme..mám v plánu si jí ušít a pak mam další po Kubovi a tak..ale holčička musí mit tu růžovku..takže myslim,že jedna uplně na ty letní večery stačí
17. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 tak to je fajn, znama pribrala az 8 kilo v tomto tydnu, nevim kolik je tak optimum. Ja mam tak 2 kila, ale s tim ze jsem pribrala jeste predtim nez jsem byla tehu :slight_smile:
17. led 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky umírá mi notebook...takže končím :-/
17. led 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d doboru noc :wink:
17. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :grinning: :grinning: tak to jsme na tom stejne
17. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já až se na ty Tvoje stránky vrhnu a začnu nakupovat, tak se Jiřík zblázní! No, možná, když držím kasu, tak nemusím vše přiznat a budu dělat jako, že kde se to tu vzalo? :grinning:
17. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanah01 no ja se dneska važila a taky jsem kouřila ještě v těhotenství a jak jsem to zjistila přestala jsem jinak jsem přibrala od začatku těhotenstvi 4 kila
17. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17. led 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak brzo??? :grinning: A nebo jdeš za manželem? Užijte si večer s Davčou :slight_smile:
17. led 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Dobrou:slight_smile:
17. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam docela strach ze zimy ve sportaku, co si o tom myslite? existuje nejaky krasny, levny, s velkou korbou alespon do 5 let jak to meli nasi rodicove? :grinning:
17. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 V zimě snad budou mrňata ještě ležet. To už se dávno nedělaj koráby, jako jsme měly my!
17. led 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
boze taky brecite u reklam?? divam se na zpravy, jak propustili ty dva Cechy z Recka no hrozny dojak na letisti, brecim jako zelva :sweat_smile: :cry: :cry: :cry:
17. led 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
za jak dlouho vam volali ohledně vysledku tripl testu ?řikala my sestra že mam zvedat 14 dni telefon i cizi čisla to se mi zda strašně dlouho
17. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka no co jsem se tak ptala kolem, tak hodne malo miminek ma hlubokou korbicku v 6. mesicich, proto se snazim kocarek vybirat na ukor sportaku, nevim nevim :confused:
17. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 My vybrali Cam hlavně kůli velikánské korbičce...chceš vozit 5 leté dítě v kočárku? Jinak velikánskou korbičku má Ingesina clasicca, bebecar stylo, silver cross....
17. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek