• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
já se potřebovala jen strčit do nabíječky :grinning:
17. led 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jde s tebou zítra Jiřík?
17. led 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d chyběla si nám mamino :wink:
17. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 mě budou porovnávat výsledky triplů a NT kvůli nižším hodnotám toho Pappu...
17. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dala doktorka vybrat, jeslti ty Tripl testy chci. Tak jdu. Snad budou ok
17. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Máš krásnej novej kočárek a určitě nejsem sama co trošku závidí! Za takovou cenu a hlavně už nemusíš hledat..chi, tak to, aby Ti vojtík zablokoval pc na odkaz na kočárky..Stejnak se ještě mrkneš určitě :grinning: A tam jdou dát i nafukovací?
@petrin11 Doktor co mě operoval naposledy a je fakt pro mě genius :grinning: O tom mluvil v sama doma. Už mu triply přijdou jako přežitek a je pro NT screening. i o plodovce tam mluvil, že jsou nějaká možná rizika, ale opravdu jen minimální. Žena prostě musí dodržet klidový režim. Podle mě tenhle test byl "dřív" jediný, ale doba jde dál a existují přesnější testy. Nehledě na to, že i screening je založený na Pravděpodobnosti! Není 100%
17. led 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takhle bugaboo? vim, ze spousta maminek jsou alergicky na nej, ale zajima me vas nazor, spis to ze to miminko v nem nespi rovne a to me udivuje, ze ma i presto dobre recenze.
17. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jundrov
17. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito a neznas nejake stranky?
17. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ještě poznatek k těm nafukovacím kolům. Máme oboje, nafukovací byli k našemu kočáru jako bonus. A na zimu jsou na prd. Vždycky jsem vyjela a píchla kolo o kamínek, jak tím sypou silnice nebo chodníky. Ale na léto dobrý :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanah01 tak já jsem zrovna ta alergička
17. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj, jde! Zatím byl pokaždé. vždy mu to vyjde na volno a má rád našeho dr. Tak nějak se tam doplňujeme. Jsem pako a na některé věci se bojí a nebo stydím zeptat a to on néé :grinning: Teď má za úkol ho popostrčit ať natáčí a dává fotky na tu flashku :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj a nechceš ty nafukovací prodat? :sunglasses:
17. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj To se takhle lehce píchne? hodně holek právě nafukovací doporučovali na sníh.. A mělas někdy problém, že by se Ti a nebo někomu ta trojkolka převrátila, U nás bude hodně vozit tchán a z toho mám obavy..
17. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ty nové 2013 jsou s nafukovacíma a k těm starším si je musíš dokoupit. švica má ty pěnové a nestěžuje si, ale Vojtík co tady tůroval ten kočárek cizích lidí, tak ti říkali, že do lesa jsou lepší nafukovací...@jankaj má zase jiné zkušenosti...tak nevím :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko jo ja se ale pozdě dověděla o tom nt screening kdybych o něm věděla hned jdu na něj tak jak jsem se sem zapojila do tady te skupiny byla jsem už po 12 tydnu :cry:
17. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty jako ani neee, ale mohla bych ti je vždycky na zimu půjčit :wink: :grinning:
17. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko pokud to budou nějaké extrémní muldy vyklopíš mimuško i ze 4kolky... paní hlavně říkala, že když se hodně starším lidem pujčují děti tak na kočárku zaaretovat kolečka!
17. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 Můžeš jít na 2.screening ve 20tt. mě se dr neptal a poslal mě tam.. Ale někteří dr tam posílají jen rizikové těhotenství.
17. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo ja myslela že to by bylo povinne no tak to se musim zeptat to bych chtěla jit
17. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d vypli proud, čico? :grinning:
17. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Mě se to povedlo píchnout fakt několikrát. A převrátit se nepodařil nikomu. Můj taťka ze začátku brblal, ale zvykl si.
17. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrin11 myslím, že povinej je ten velkej ultrazvuk v tom 20tt já musím i na ten screening ve 20tt
17. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ja se ti ani nedivim, kazdy ho chce. Ja se na nej ptam, protoze pro me to neni nic novyho, setkala jsem se s nim uz kdyz jsem bydlela v UK 5 let a tam ma suprovy hodnoceni. Ja nenasleduju za kazdou cenu modu a mrzi me, ze lepsi model bugaboo treba k nam do Ceska ani neprisel. Ale 100 lidi 100 chuti.
17. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ach jo, tys mě nahlodala na něj! Třeba budou i jinde slevy na cam. Přijde mi výhoda, že tam jdou dát i umělé a i nafukovací kolečka! Sama pak uvidíš co Ti bude vyhovovat.
Že já tady někde něco četla o vyklopení mimi v kočárku :frowning2:
17. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejšílenější úchylky na Prima Love, no nechápu...!!!!
17. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plánujete koupit kojící polštář? Přemýšlela jsem nad ním už teď na spaní, pěkně mezi nohy. Teď tam cpu deku nebo peřinu, ale tohle by mohlo být lepší.
17. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko co tam je? telku mám vyplou:slight_smile: nestíhám Vás sledovat:slight_smile:

Mě se asi zatím nejvíc líbí kočárek Dorjan.. Dvě kamarádky ho mají a obě dvě jsou spokojené.. Tak uvidíme:slight_smile:
17. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Co le Prima Love? Neěaký pořad?
17. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek