• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@besita snad ano :slight_smile:)), já říkám, že naděje umírá poslední :grinning:
4. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky mě třeba není špatně od žaludku, ale jsem zase tak citlivá, že jsem včera bulela u šmoulů. a dnešní zprávy tady....ach jo....ode dne kdy jsem zjistila // čárky mám hrozný strach.....ale takový trnoucí...necítím se psychicky vůbec dobře....asi si budu muset zajít k nějakému odborníkovi
Tady je náš příběh
Naše miminko je jako tady asi u všech moc chtěné...
S partnerem jsme spolu 11let, Je docela vážně nemocný.....asi před 8 lety, před zahájením jeho léčby jsme si nechali udělat mrazíčka, když jsme ho chtěli v roce 2007 použít, zjistili jsme, že našeho mrazíčka prostě nemají....vím je to neuvěřitelné a nepochopitelné.....soudem se nic nevyřeší a kazit si krásné dny tahačkama po právnících jsme také nechtěli.Podali jsme stížnost a do dnes ani žádná omluva....nic....
Bohužel po partnerově léčbě nedoporučovali snažení o miminko, aby nemělo vlivem partnerových léků nějakou genetickou vadu....
Tak šel čas....začali jsme se bavit o dárci, pěstounství nebo adopci....
Díky úžasné lékařce partnera, která se nevzávala, nasadila Vojtíkovi vitamínovou léčbu a dietu a pak nás oba poslala na genetické vyšetření a nový spermiogram.
Minulý rok vyšel spermiogram krásně a genetické testy taky ! Tak začalo snaženíčko :slight_smile:
A teď ...teď 13.11. jsme konečně našli na testíku dvě krásné čárky....
a začal strach...
4. pro 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Úplně me popadala husí kůže když jsem to četla... Já bych také pořád brečela:slight_smile: Na zprávy jsem se raději přestala koukat..
Neskutečné co se děje.. žádná omluva.. prostě nic... Chápu Váš strach, ale pokud testy vyšly v pořádku, tak musíte věřit, že i miminko bude v pořádku.. A partner také. Určitě:slight_smile: A budete mít krásný život s vaším děťátkem:slight_smile:

Obdivuji všechny, co sem píší své negativní zkušenosti, že mají vůbec chuť o tom mluvit a psát to v podstatě cizím lidem.. Já musím říct z sebe, že mě to hrozně pomáhá. I když miminko je velice chtěné, tak stejně občas pochybuji, jestli to všechno zvládneme.. Miminko, stavba, hypotéka, dojíždění.. A tak vůbec.. A pak si říkám, co víc bych chtěla. Svými smutnými příběhy mě vždy donutíte k tomu, že já vůbec nemám na co si ztěžovat (zatím a doufejme že tomu tak bude nadále). Nemusíme se potýkat z žádnou špatnou nemocí a zatím ty prohlídky u pana dr dopadli dobře.. Jste neuvěřitelně silné holky a já Vám všem moc moc držím palce! A děkuji, že mě probudíte, když moje hlava má chuť myslet pesimisticky. A věřte, že žádné z Vás nepřeji to všechno smutné a kolikrát mě rozpláčete svou nepřízní osudu a nebo dojemným koncem..
4. pro 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito A uz zase bulim!!! :cry:
Ty jo, jak je mozne, ze jen tak oznami, ze proste nemaji Vaseho snehulacka a jeste bez omluvy?! Nechapu..

Ja se taky porad strachuju, byli jsme na IVF, ale uz si zacinam rikat dost!!! Urcite to nepomuze ani nam, ale ani mimi! Musime byt stastni za to, ze tam ty prdolky mame, ze se to povedlo a ted se na ne tesit!!!! :wink:
4. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Určitě budete skvělí rodiče! Nejdůležitější je dávat prckovi lásku, a to že bude nastavbě, že maj rodiče hypotéku a že budete cestovat mu bude úplně jedno :slight_smile:
@kaijko ano musíme být silné...prcci cítí naše obavy a stres....tak holky pěkně pozitivně!
My půjdeme na krátkou vycházku a pak začneme s vánoční výzdobičkou....hned budou jiné myšlenky..

Škoda, že nemám spoustu srdíček hned bych vám je všem rozeslala pro štěstí!

A co se týče nás...Asi to tak mělo být... letos jsme dostavěli...stihli jsme první dovču u moře, našetřili jsme nějaké korunky a teď se můžeme jen těšit z mimča.
Partner je v invalidním důchodě, tak budeme spolu....snad si nepolezeme na nervíky
4. pro 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Je to nádhera:slight_smile: Vy opravdu budete mít čas těšit se z miminka:slight_smile: A na nervy si rozhodně nepolezete:slight_smile: Kolem baráku je vždycky spousta práce a hlavně já věřím tomu, že když dva mají být spolu, tak negativní i pozitivní situace, když je zvládnou společně, je jenom víc a víc sblíží:slight_smile: A to že budete spolu doma je přeci prima:slight_smile: Budete se těšit z děťátka, pak třeba ze druhého ze třetího nebo jak to máte v plánu:slight_smile: A vy pak budete pracovat, tak budete s láskou vzpomínat, na to jak jste si to všechno hezky užívali:slight_smile:
4. pro 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!Chtěla jsem se zeptat jestli jste už některá doma na neschopence?
4. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanky Já jsem hned od začátku, co to dr zjistil. Pracuji ve školce a říkal, že by byl rád kdybych zůstala doma, že první tři měsíce jsou nejvíce nebezpečné.. A je fakt že kolegyně mi každodenně hlásí, že děti opravdu nemocné jsou.. Takže já jsem uposlechla a neriskovala, i když někdo na to pohlíží jako na flákání..
4. pro 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ahojky, to me moc mrzi, ja jsem v srpnu prodella taky revizi v 9 tt. rodit jsem mela v breznu, doporucili nam min. 4 meice pauzu ale my pockali na prvni mentruaci a sli do toho a zadarilo se, tak uvidis ze se taky zadari. zena je po revizi jak pohnojena a to je pravda...zacnete hned jak se na to budes citit je jendo kdy to bude, kazdy doktor rika neco jineho ..neboj bude dobre.
4. pro 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita moc mě to mrzí, každý den mám i já strach, že se něco pokazí...snad to brzy překonáš a budeš zase těhulka :slight_smile:

@kotito nejdřív besita a pak tvůj příběh a já bulím jak želva, je hrozné, co se může stát...snad už bude jen a jen dobře...
4. pro 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanky Ja jsem od zacatku, jsem servirka..Ale abych pravdu rekla, tak to doma moc nedavam..
4. pro 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanky skoncila mi rodicovska a PN mi neuznali, takze jsem doma zadarmo. Jinak mam dost psychicky narocnou praci, kde slo o obchodovani s nemalyma castkama, ale presto jsem po neschopence nesahla, a to mi dr. nabizela kazdou kontrolu..ja bych to doma nezvladla, ani pres leto, vim, ze bych vymyslela hovadiny :grinning:.
@kotito neuveritelne dojemny, me emoce neprepadaji normalne, ale tady mam husinu az na zadku! Me prepada jen hlad :grinning:. A za sebe musim potvrdit, ze jsem mela neuveritelne pohodovy tehotenstvi, byla jsem jak v tranzu, stastna a dobre se mi to vyplatilo..pohodovy porod, pohodovy nebrecici dite, ale skutecne, jen jedla a spala, po mesici jsem se ptala v praci,jestli neco pro me nemaji z domova, ze se nudim :slight_smile:. Od roka spi sama a cele noci, vstava v pul devate, pro me je to neuveritelny, ale ja si MD fakt uzivam a za dovolenou ji povazuju. A v tomhle duchu smyslim i ted a verim, ze se to oplati. I vam preju dobrou naladu a strachem nezkazene dojmy z cekani...
4. pro 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanky já jsem na PN od pátku z důvodů zaměstnání....
4. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hledala jsem to i v jiných diskuzích, ale jsou to neaktuální informace.
U jakých zdravotních pojišťoven jste? Já jsem u 111 všeobecné a ta je celkem na prd...chtěla bych přejít k jiné, tak prosím o zkušenosti...moc děkuju
4. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita, ach jo, doufala jsem, že s takovou zprávou tady budu jediná, je mi to moc líto a ten smutek a prázdný pocit si dovedu představit, ještě to mám také živé.

@antymania666 to jsem taky slyšela, že po revizi je ženská jak pohnojená, jenže mě varoval gynekolog hlavně kvůli té laparoskopii, mám pryč levý vejcovod a ránu na děloze, ta musí hlavně dobře srůst a zahojit se, aby mě případné další těhu neohrozilo. Takže já raději těch pár měsíců počkám.
Mě hodně psychicky pomohlo hlavně to, že já už děti mám, nemít žádné, byla bych ještě teď hromádka nervů a neštěstí. :unamused:
4. pro 2012 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se k vám přidám! :slight_smile: Jsem ve 12tt, dnes jsem byla na NT scr., všechno je jak má být. TP mám 24.6. Od ledna chci jít na neschopenku kvůli práci, už to sotva zvládám. Mám krásnýho manžela, příšernou tchýni a úžasnýho pejska. :grinning:
4. pro 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kajalka vitej :wink: dneska mame hormonalni ubrecenej den :wink: Jinak se tu i zasmejem :slight_smile:
4. pro 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No já to jen rychle prolítla, radši tyhle jobovky ani moc nečtu, jinak propadám panice. Tak snad se nálada bude už jen zvedat :slight_smile:
4. pro 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka zdravím a gratuluji k bříšku :slight_smile:
4. pro 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Děkuju, už docela roste, teda spíš nezatáhnu špek :slight_smile:
Jinak můžu doporučit pojišťovnu min. vnitra, kdyžtak koukni na výhody, mají každou chvíli něco novýho.
4. pro 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa je to hrozný pocit, ale člověk se s tím nějak musí smířit .. moje to bylo první těhu, ani nevíš, jak moc se děsím, aby další vyšlo, abych aspon jedno dítě mohla mít .. chjo, snad se zadaří :frowning2: mluvila jsem s druhým doktorem a ten mě v pátek chce poslat na kyretáž, tak se bojím, doufala jsem, že to samovolně odejde, ale prý se na ni musí vždy. ?
4. pro 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita většinou jo, pro jistotu, aby tam náhodou nezůstal zbytek nějaké tkáně a ta nezapříčinila nějaký zánět. Ta škrabka trvá všehovšudy 10-15 minut, dělají ji v celkové narkoze, během půlhodinky jsme byla uspaná, škrábnutá i probuzená, ale u mě to bylo trochu na delší dobu, já byla hospitalizovaná pro obrovské křeče v břiše a u mě se pořád nevědělo, jestli je to jen tak bolestivý spontánní potrat nebo mimoděložní. Což se bohužel o 2 dny později z krve potvrdilo, proto jsem ještě musela na laparo a mám pryč levý vejcovod, kde zůstalo vajíčko šprajcnuté.
Samo, že je lepší, když to vše odejde samo a nejsou problémy, protože to můžeš prakticky hned další cyklus otěhotnět, kdežto při škrabce ti vezmou kus děložní sliznice, která by měla pár cyklů dorůst, aby se další vajíčko mělo kam uhnízdit.
Stát se to může znovu, ale není to pravidlem, mě třeba ujišťovali, že mě druhé mimoděložní nepotká, ale věř tomu, stát se může cokoliv. :frowning2:
4. pro 2012 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kurnik holky,par dni tu clovek neni a same novinky a temata. Super. Me je nekdy tak zle a zdechle ze se mi ani na ten pocitac nechce.
4. pro 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Vítej:slight_smile: a gratuluji:slight_smile:

Holky, všude čtu, že se chodí na nějaké vyšetření už 12. týden a já jdu až 16.týden na 1.screening (nevim jestli to píšu dobře) to je to, na co chodíte vy ten 12.?
4. pro 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Jmenuje se to šíjové projasnění a není to hrazené pojišťovnou. Koukni sem a kdyžtak si ho vyžádej: http://www.screening-nt.cz/screening-nt/
4. pro 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito bože dostala jsi mě, brečím tu jak želva...ty naše starosti jsou proti tomu nic :frowning2: jinak zvracím neustále a mám pocit, že snad víc a víc :-/ nevím jestli to mám volat lékaři, nebo vydržet. Zatím držím :slight_smile: Taky se hrozně moc bojím a vlastně úplně všeho :-/
4. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jestli blinkáš fakt hodně, tak bych raději volala...abys nebyla dehydratovaná...
4. pro 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito právě na to se snažím myslet, takže hodně piju, vlastně víc než hodně a test na dehydrataci na kůži taky v pohodě...uvidíme...dnes jen ráno, ale v Brně se mi už jen navalovalo :slight_smile:
4. pro 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak zvládáte ty všelijaké sbírky na opuštěné děti, nemocné děti....no však víte co myslím, já dnes už se slzami v očích odmítla, ale s takovou bych za chvíli byla bez penez úúúplně :-/
4. pro 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek