Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
marcelka287
17. led 2013
@kotito Hodně jsi toho snědla nebo to bylo těhu blinkání?? To teda ale nazávidím.. já blinkání nesnáším.. Tak hlavně ať je ti dobře a neopakuje se to..
kotito
17. led 2013
@m_d doufám, že jsi s Davčou a někde nepláčeš! Uvidíš bude to dobrý!!!
kotito
17. led 2013
@marcelka287 dva knedlíčky 🙂 nemůžu teď papat hovězí maso. vyblinkám ho vždycky. dneska jsem si jen kousla od Vojtíka 😞 . Už to bude lepší, aspoň nebudu brkat a můžu ochutnat tu pomazánku co Vojtík udělal 😃
eliska_z
17. led 2013
@marcelka287 Já mám jen dudlík, co jsme dostali ke svatbě, ale ani nevím kde 🙂 Ale máme ještě kupu času 🙂
kotito
17. led 2013
@eliska_z to víš, že jo... 😉
kotito
17. led 2013
holky jinak dneska popsáno 12,5 stránky - zatím
eliska_z
17. led 2013
@kotito Jejda, to ti nezávidím, já bez pořádné krávy nemůžu být 😛
kotito
17. led 2013
jo jinka Brňandy...co jsem dávala odkazy Kaijko tak když se u nich zaregistrujete a nakoupíte nad 500kč dostanete dárek v hodnotě 600kč na výběr ze 3 možností 1-plyšový kolotoč nad postýlku 2- sterilizátor, cumlík, hřeben, kartáč, a krabička na cumlík 3sterilizátor + hrací lvíček
eliska_z
17. led 2013
@kotito To je tedapříděl. Nevím, jak to tu budu sledovat, až budu zase chodit do práce 😛
hanah01
17. led 2013
no nic holky musim na kute rano do prace :-| ne ze zitra budete na dvouste strance a ja se budu muset znovu predstavovat 😃
kotito
17. led 2013
@hanah01 dobrou noc a at to v práci utíká
kaijko
17. led 2013
Hotovo 😃 Fakt se mi asi zmenšil pupíček. 😞 Jsem si tam krásně viděla 🙂 A to, že jsem se malinko řízla, to je normálka, jsem hepeto.. :-N
@kotito Tak aspoň, že se tI pak uleví a máš zase chuť k jídlu 🙂
@hanah01 Dobrou 🙂
mercedesse
17. led 2013
Teda holky, protože dočítat vás fakt nejde, tak popřeju jen dobrou noc. Jdu se pomazlinkat a spinkat. 😉
kotito
17. led 2013
teď došel Vojtík položil mi hracího lvíčka na bříško zatáhl za ocásek a říkal, že vybral Julince hudbu ...je tak miloučkej 😃
kotito
17. led 2013
@mercedesse Dobrou noc! 😉
kotito
17. led 2013
@kaijko tak až teď nám došlo, že jsme měli koupit pláštěnku a sítku na kočárek
hlavně, že nemá pipi nějakou větší újmu
kaijko
17. led 2013
@kotito http://www.funbaby.cz/media/catalog/product/cac...
Koukalas na tenhle? kámoška je s ním spokojená a mě se líbí ty zdvojený kolečka ve předu
petrin11
17. led 2013
@kotito no vidiš aspon mužeš hledat na netu 😃
eliska_z
17. led 2013
@kaijko Taky mám pocit, že se mi bříško zmenšuje. Dneska jsem si vzala nedopatřením džíny, co mi byli před týdnem docela těsné a dnes celý den úplně v pohodě 😞
kaijko
17. led 2013
@kotito Žádnou újmu nemá 😃 Je to na dobrém místě 😃
A jooo.. To mrkneš na netu 🙂
kaijko
17. led 2013
@eliska_z Proto se těšobojím na zítřek 😞
kotito
17. led 2013
@kaijko líbil se mi, ale byli na něj nic moc recenze. A hluboký korbičky jsou hnusný...mrknu ti po recenzích
kotito
17. led 2013
@kaijko prosím vás já mám bříško každý den jiný. třeba dneska už jsem skoro před porodom a včera bylo malinký
kotito
17. led 2013
@kaijko třeba

kriticky špatná ovladatelnost, u předních kol vypadává aretace ve složitějších terénech, i v lehkém se kola "zaseknou" a kočár je velmi špatně řiditelný
stříška nejde úplně zatáhnout
kotito
17. led 2013
@kotito mrkni třeba na heureku
kaijko
17. led 2013
@kotito Na těch tvých stránkách ho mají z 21tis na 13tis. Ona ho měla jednou na reklamaci. Ale není tam obrázek s nasazenou korbou. Ta kámoška si pochvalovala, že mohla tu korbičku dát do pásů v autě. Že je to tak možný a na dálky když je mimi maličké, tak super..
kotito
17. led 2013
@kaijko to má i cam-jen musíš za 1000kč dokoupit vnitřní pás do korbičky. K chiccu a jane transporter to máš automaticky.

kdyby neměl takové recenze moc se nám líbil. Mrkni třeba na maxi cosi mura 4 je krásnej jen má úzkou sportovní sedačku
kaijko
17. led 2013
@kotito Ty jo, a za ty prachy? Stojí normálně přes 20tis! A nikde jsem nenašla jak vypadá s nandanou korbou. Byla za mnou a už měla sporťák. Měla taky zaaretované kolečka ve předu, to bylo divný.. Teď se mi známá stěžovala i na x-lander, ten se mi taky líbí..
eliska_z
17. led 2013
@kaijko @kotito Děvčata, dnes se s vámi rozloučím v přijemnější čas než včera 🙂 Honza je prý unavený (musel jendou brzy vstávat 😃 ) a tak mě žene spát 😃 Zvláštní, že když já vstávám brzy, tak nemám nárok být v 10 večer unavená 😛
Přeju dobrou noc a moc se tu do rána (cca 11hodin) nerozepisujte. Kdo to má část 😃

Začni psát odpověď...

Odešli