• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko kamoška měla x-lander na první a teď si koupila ten novej 4kolovej na druhý.stál jí nějakej 19 sakumprdum se vším a je teda luxusní a tááák lehoučkej
17. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Dobrou noc :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Dobrou noc :wink:
17. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Mě se 19tis nechce dávat. Přijde mi to zbytečný! :frowning2: Třeba ještě na něco narazíme. Chtěla bych ho i někde koupit, kde nebude problém s případnou reklamací..
17. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ty jsi dobrá :grinning: Ale po tom cos mi napsala :grinning: tak se ho bojím :grinning:
17. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko přála bych vám aby jste narazli na takovej nějakej obchůdek jako mi..úžasná komunikace, vyšli nám se vším vstříc..tak hodku jsme si tam s kočárkem hráli a přemejšleli. a cena a dárky a úschova a záruka běží až po vyzvednutí...NO BÁJO
17. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@kotito nevím...ale budu koukat od rána :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko určitě tě do toho Camu tlačit nechci, ale sama uvidíš :slight_smile: já rozhodně vím, že jsem do něj zamilovaná a že jsme vybrali nejlíp jak jsme mohli :slight_smile: a to jsme kočárků očmuchali fakt hodně
17. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jsem ráda, že jsi ok...to nemůžeš se takhle odmlčet a nic neříct :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko když by sis ho nechala a neprodávala pro druhý, tak to není zbytečná investice...ono když se to vezme, tak pro dvě děti, vajíčko k tomu....není to moc :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito promiiiiň bobino :-/ taťulda mi stáhnul akčňák a zavřel mi notebook :slight_smile:))
17. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tohle je super přístup a myslím si, že by měl být v každém obchodě! :slight_smile: Bohužel není. S takové koupi bych měla taky radost. :slight_smile: Vždycky se do něčeho zblázním a nejlíp, když to mám hned :grinning: Ale zase na druhou stranu pak zase spekuluju... To mě zase přejde :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty by jsi mohla klidně prodavat kočarky jakej s tebe začina byt profik no nic se loučim pro dnešek jdu si lehnout k tv mějte se
17. led 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d
@kaijko hlavně jde o to, že některé kočárky za ty 3 roky krásně prodáš a některé myslím hodně stratěj na ceně. Jasně, že záleží jak se k němu budeš chovat...ale pokud to bude rozvrzaná ludra jak je třeba chicco tak máš smůlu. Teď ho prodávám známé od ségry...ta si nedala poradit.ségra jí říkala, že je na prd a stejně si ho pořídila. Stál 22. teď se nemůže prodat ani za 5 :unamused:
17. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 doboru noc :wink:
17. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak to já si jsem jistá, že mě to nadšení nepřejde...je teda fakt, že se mi hrozně moc líbil ten fialovej jané co mám v albíčku, ale není tak praktickej....
17. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no ano...kvalitní kočárek lze prodat dál :slight_smile:) holky taťulda už to zase pustil....paaaaa :sunglasses:
17. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d takhle když se to vezme, tak není :slight_smile: Ale :slight_smile: jak se znám, tak na druhé (tedy jestli se povede, tohle je vymodlené :slight_smile: a bez pomoci dr by se nám nepovedlo..) budu chtít jiný :grinning: Jsem spíš ovlivněná od známých, že pak stejnak budu chtít nějaké golfky a že se už takhle neprodá a že je to zbytečné.Penízky máme a utratili jsme je za větší kraviny, ale teď užchci být zodpovědnější a nerozhazovat je "zbytečně" alepere se to ve mě :grinning:
17. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d papa :wink:
17. led 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no 150000 a víc za kočárek je šílenost.... a golfky si koupím určitě , ale na delší vycházky a výlety budu určitě jezdit se sportákem camu. 4leté dítě se tam krásně vejde a má pohodlí
17. led 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Když se mrknu na bazarové dinamico, tak se všechny prodávají skoro nepoužívané! Vždyť to jsou kočárky na "3roky" a lidi mi přijdou se jich zbavují co nejdřív :confused: třeba ten Tvůj:slight_smile: se prodává vždy po dítěti a po delší době.. Všimla sis toho? Jako, že s tou trojkolkou mi přijdou víc spokojení!
17. led 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito 150tis je nesmysl :grinning: máš tam o nuličku víc .-D
17. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko beruško sama uvidíš...je to nesrovnatelný...ty předný kolečka hrkají a celej ten podvozek je divnej...cortina je pevná a ten podvozek od dinamica je takovej lagric.
Co se týče všech korbiček jsou stejné i na ten a na ten podvozek a i neonato jak už jsem ti psala
17. led 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko švica si kupovala cortinu použitou za 5tis a jediný na čem bylo vidět, že je použitý byla přebalovací taška a ošoupaná kolečka. Ona má teda rok 2008
podvozek není rozvrzaný, rozvyklaný ani nic takového
17. led 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Dám tomu čas a doufám, že se taky budu moct pochlubit :grinning: Ale Jiříkovi se líbí ten Alpiron. Je takový ze všech nejlíp vypadající. A lehoučkej to potřebujeme. uvidíme :slight_smile: Zatím si budu dělat radost takovýma těma kravinkama než na něco narazím. Jiřík teď zariskuje a možná bude mít novou práci. Budu se modlit ať to klapne, nebo mě klepne. Penízky samozřejmě ještě nedostal..A já jsem kalkulačka a musíme mít pořád našetřeno na úplně nejhorší časy a nechci do toho sahat.
17. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko budu mu držet pěsti. Na kolikátou vlastně zítra jdete?
17. led 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Děkuji :slight_smile:
Na 9h. Budeme blízko ještě u jednoho obchodu s kočárkama, tak tam možná hupsneme.. Ale když to půjde, tak Vám cestou na metro napíšu z telefonu co se nám to tam klube :grinning:
Hraje ten tygřík? :slight_smile: Já koupila motýlka hrajícího a svítí mu křídla :slight_smile: první hračka :slight_smile: Možná zítra jí budu už moct vyzvednout na mallu. kamarádce jsem koupila před 3rokama taky tygříka, ale většího a nevešel se jí do kočárku :grinning: Vypadalo to srandovně, skoro větší než mimís :slight_smile: Ale je hodná a vždy ho tam měla, když jsme přijeli :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko určitě napiš :slight_smile: tygřík taky svítí když hraje...už hrál asi 10x prý se to malé určitě líbí :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito A ta melodie je v pohodě? :slight_smile:
Jsem zvědavá jaké hrací hračky dostaneme :slight_smile: Určitě nám to každý vrátí :grinning: To zcvoknu :grinning:
17. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek