• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko taková ta klasická co hrávala v těch plastovejch kuřátkách a medvídcích co jsme mívali my.
a myslím, že než se malá narodí budou vybité baterky :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To určitě :grinning: A nebo pak na to už bude alergická :grinning: Mám hlad :grinning:
17. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já bych si dala halušky se zelím. Vojtík mi nachystal broskve.. a on si ohřívá klobásku
17. led 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito co si dáš ty?
17. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito halušky :slight_smile: mňam :slight_smile: klobásku takhle na večer? :slight_smile: už papkám chlebík s gervais :slight_smile:
Co holčiny v práci? bylas tam?
17. led 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Vojtík je takové čuňátko co všechno spase...nebývá mu z ničeho těžko.
Jojo v práci jsme byli...hrůza a děs :frowning2:
Obě prciny chcou odejít. Jedna dostala vytýkací dopis 14dní zpět prý je moc žoviální (veselá, dobromyslná)..vždycky si s hostama pěkně popovídá vtipkuje a je příjemná
Dneska tam bylo po meníčkách mrtvo, tak si sedli k nám ke stolu...došel provozák a říká Gábo můžeš? tak šla za ním...dostala vytýkací dopis, že je nepřizpůsobivá novým věcem...Gába, tak která by se pro Green rozkrájela...tak jí to urazilo, že mu dala ústní výpověď a zítra donese písemnou :unamused:
Nejhorší je to, že provozní byl náš kolega...vařil se mnou v kuchyni..pak povýšil a stal se z něj pan k-k-t :unamused:
Nedá se s ním na ničem domluvit a tím aby kryl záda sobě potápí golegy co s ním dělají 5 let a víc :rolling_eyes:
17. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty dělalas v greenu???
17. led 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak to je psycho! Dej nekomu funkci..Nechapu to. Tohle jednani je ted uplne vsude. Pritom, kdyz jsou lidicky spolu 15h denne, tak by mela byt uvolnena atmosfera. I legrace a neresit kraviny.. Jeste, ze jsi doma. Ale zamrzi to, kdyz to vidis, vid?
17. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito my tam měli jít v sobotu a vůbec se nám tam nelíbilo, tak jsme jeli do té havany :-/
17. led 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko No Julinka věděla kdy má přijít. Milda byl super kolega...vždycky jsme drželi všichni při sobě a na holky nedám dopustit....jsou upřímné a hodné a jedna za druhou bychom strčily ruku do ohně...
Teď tam jde všechno do pr...jsem pryč já, úžasný kuchta Robča a jde všchno do kytek..prý se to tam hrozně zhoršilo :unamused:
17. led 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jojo jako tam...nekuřák je krásný když sedíš dole u krbu, ale kuřák je hroznej :frowning2: myslím, že jste udělali dobře potom co jsem dneska od holek slyšela
Je mi z toho smutno.Byla jsem pyšná na to kde dělám a jak lidi restauraci hodnotí...teď je to jen ostuda :zipper_mouth:
17. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aale tak všechno se mění...a je dobře že jsme tam nešli, protože ta nejlepší tam stejně není :slight_smile:))
17. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Restauraci dela personal..Kdyz je pohoda v zazemi, tak i na place. :wink: Mrkla jsem na stranky a jidla na fotkach vypadaji moc dobre!
17. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: si hodná...ale fakt už bych to tam nikomu nedoporučila, když jsem to viděla a co mi holky říkaly...děs běs...z kuchaře co tam zbyl udělali šéfkuchaře a to je k zblití... je to pěknej chlap co má něco v hlavě a dělal v cizině, ale je to prase co na práci kašle...zažranej do polrajcha a prd z toho.
Jsem z toho pěkně našvaná. Okamžitě mě přestalo mrzet, že nezvládnu dělat těhotná a že jsem doma
17. led 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko bylo to fakt fajn.
17. led 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko určitě je vařila kokino :slight_smile:))
@kotito joo Jůlinka je prostě vědma :slight_smile:
17. led 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d všechny ně...ty spodní fotky rautové tak hodně z toho dělali na nekonečnu...to je další z restaurací majitelů...Ale ty bašty jsme fakt dělali mi. Na tohle focení dokonce já ...jak mi to chybí...ach jo
17. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.green-box.cz/kategorie/celenky-303 prdelínce na focení :slight_smile: dnes jsem domluvila těhu focení :slight_smile:) ještě musím domluvit mimifocení :slight_smile:
17. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito víš jak Jůlinka ocení až ji vyrobíš dobré papání? Nepleskneš jen špenát na talířek, ale opravdu si s tím pohraješ? :slight_smile:)) to budeš ta nejšťastnější na světe :slight_smile:
17. led 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jůůů taky pak něco takového chci. Koupím organzu a udělám malé tutu sukýnku :grinning:
17. led 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no abych pak právě to papáníčko nekydala :slight_smile:
17. led 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ja uz si na tohle zvykla, ze je to nekde fajn a pak na prd! Vzdycky se tam neco po..... a je to na prd. Odchazi lidi a vsichni jsou z toho zblity! Taky jsem rada, ze se nam mrnousek povedl. Dnes jak jsem tam byla, tak jsem taky nechapala. Uz to tam neni jako driv a provozni je taaak falesna a hodne lidi ji ti zaclo zrat. Rikaj ji vse a je otazka casu, kdy ochopi co mi na ni vadilo. Uz takhle tam zbyla na place jen jedna holcina z me party. Vsichni jsou fuc..
@m_d Jeee, to se mi libi. Dneska jsem se o foceni bavila s kolegou. Dela i fotografa..Ale libi se mi od neho jen neco, moc na vsechno pouziva upravy..Chtela bych fotky venku..
17. led 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jojo je to na prd...ještě že nosíme pod srdíčkem ty naše poklady...
17. led 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito určitě nebudeš...my budeme k vám jezdit na obědy :grinning: tu sukýnku? jééé a můžu taky poprosit? :grinning: já bych chtěla na to mimifocení tu sukýnku :grinning:
@kaijko my budeme mít fotky venku....budou to spíš fotky jako po roce jsme na stejném místě :slight_smile:))
17. led 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a znáš tu TUTU sukýnku?
17. led 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito o té sem mluvila :grinning:
17. led 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no jsem strašně bystrá :grinning: budu dělat jen takovou tu navázanou...mrknu jestli jí někde najdu
17. led 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito noo já neznám názvy, ale nevadí :grinning: jen prostě jsem na tohle levá...jediný co jsem zvládla udělat byly vývazky na svatbu :-/
17. led 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek