Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaijko
17. led 2013
Jeeee, to jsou nadherny sukynky 😉 Slysim poprve, ze se tak jmenuji. K tomu ty celencicky a princezny jsou na svete! 😉 Chci taky malou prcinku 😃 Ale zase kluk by byl velkej frajer 😃
kotito
17. led 2013
@m_d z vývazkama je piplačka, tohle je rychlovka a když jí uděláš hustou návazy nahoře vypadají pěkně.pokud se ti i tak nebudou líbit z jednoho proužku uděláš mašlu kolem pasu
m_d
17. led 2013
@kaijko no jasně 🙂) veeelkej frajer 🙂
kotito
17. led 2013
už se nemůžu dočkat až budu vědět jestli máte camprdlíka nebo pipi 😎
m_d
17. led 2013
@kotito Davča se chvástal že to prý udělá...to jsem zvědavá 😃 holky baterka je opět v háji a jdeme spát. Tak dobrou noc 🙂 a neponocujte 🙂
kotito
17. led 2013
jejda co je to zase za větu 😃
kotito
17. led 2013
@m_d doboru noc a krásné sny
kaijko
17. led 2013
@m_d
@kotito Holky dobrou noc!!! Zitra dam vedet 😉

@m_d Ty dej taky vedet! Verim, ze vysledky budou dobre! 😉
kotito
17. led 2013
@kaijko doboru noc 😉
kotito
18. led 2013
Dobré ránko 🙂
kotito
18. led 2013
@kaijko děvče ty musíš škytat 🙂
kotito
18. led 2013
@m_d a co ty beruško?
marcelka287
18. led 2013
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem zmizela bez rozloučení, ale nějak mi začalo být šoufl a chtělo to rychle do postele...
A jak to máte s těmi kočárky? Vy plánujete v kočárku vozit třeba 4leté dítě?
kotito
18. led 2013
@marcelka287 ahojky. Dnes je ti dobře? Já ty 4 roky napsala obrazně, ale dcerka známé měla zlomenou nohu a v kočárku se měla báječně 🙂...
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
m_d
18. led 2013
dobré ráno, zatím nic 🙂)
Holky já spala až do teď...jsem to ale čuňátko 😃
kotito
18. led 2013
@m_d jé tak si vyhajaná do růžova! To je super!
m_d
18. led 2013
@kotito jo to joo 🙂 spalo se mi báječně 🙂 a večer jdeme do kinaaaa 🙂)
kotito
18. led 2013
@m_d vojtík oldies odvolal a jedeme k našim 🙂
kotito
18. led 2013
@m_d a na co jdete?
m_d
18. led 2013
@kotito na Nespoutaný Django....od Tarantina 🙂)) jsme oba fanoušci Tarantinových filmů a já a největší fanoušek Leonarda DiCapria, takže to je vražedná kombinace 🙂)))
m_d
18. led 2013
@kotito u rodičů je stejně nejlíp 😃
kotito
18. led 2013
@m_d jojo je. A mamka je nejlepší škrabač 🙂
m_d
18. led 2013
@kotito já miluju když jsme u našich na noc, tak vždycky když jsem ve vaně tak ji volám ať mi umyje záda 🙂))
kotito
18. led 2013
@m_d no jo maminky... miluju když jsme večer v obyváku u krbu koukáme na telku a z jedné strany ležím na klíně mamce já a z druhé Vojtík nebo nějakej můj sourozenec pokud tam je a mamka škrabrá a škrabká 😃
Jsme mamánci no 🙂
m_d
18. led 2013
@kotito já bych moji maminku taky nevyměnila za nic na světě....je to ta nejlepší maminka 🙂))
kotito
18. led 2013
@m_d co říkaš na ten kočárek? Ulet, že? Jsme tady s Vojtíkem pobíhali jak blázni a radovali se. úplně jsem se začala potit, když mi to paní povídala 😎
kotito
18. led 2013
@kaijko pěkně napíná...Vojtík si myslí, že to bude taky holčička. Já myslím, že ženich.Někdo ten babinec už prolomit musí 😉