• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko v kočárku je rozdíl ten, že na tom původním je nápic cam cortina na korbičkách vyšitý a na tom druhém nalepený z kamínků swarovski. A podvozek je černý. Mrkni do alba věci naší julinky dala jsem vám je tam hnedka po sobě. Jinak je všechno naprosto stejné
18. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito mohli :-/
18. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d to teda, s s tím nějak couraj!!! To bude dobré, určitě nejdřív obvolávají ty co mají nějaký problém a Vám co jste zdravoučký, tak Vám dají vědět později.. :wink:
18. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d nestrachuj se je to dobré..jen jsou pomalíci
18. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko
@kotito holky děkuju :slight_smile:) trpělivě čekám do 3, pak tam budu volat :slight_smile:))
18. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko barva na druhé fotce zkresluje je krásně červený... pojedete je omrknout?
18. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d beru tě za slovo...
18. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito ty jo, kočičko, Jiřík mi tady už říká pravidla, kdyby jsme ho vzali!Už bych nesměla koukat jinam..ale potřebovala bych si ho ještě osahat než ho objednám, ale zase aby hned nezmizel...Mám/nemám???? :grinning: Líbí se mi moc
Všechny ty nánožníky tam jsou, viď?Jen chybí pláštěnka... já ho chciii
18. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata přeju krásné poledne :slight_smile: Jsem opět vyspinkaná do růžova a musím se s vámi hned podělit o včerejší noční zážitek :slight_smile: Kolem půlnoci mě vzbudila obrovská chuť na rajčátka, takže jsem nelenila, vzala hrst rajčátek z lednice (tímto děkuji m_d že mi ve středu připomněla, ať je koupím :grinning:), pěkně jsem je posolila, snědla a zase ulehla ke spánku. Jak si tak ležím, najednou vám cítím takové lehounké zašimrání z bříška, pár drobounkých bublinek a pak je zase klid. Trvalo to tak půl minutky max. Málem jsem se zbláznila radostí. Tak mi asi naše medvídě děkovalo za pohotovou reakci. :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Krásný páteček, holky! :slight_smile: Teda, včera jste se dobře rozjely.. :wink:
My máme doma od včerejška na hlídání "miminko", asi roční fenku maďarského ohaře - je to hodně živá holka. To vám byla noc... pořád obíhala postel, aby se podívala, jestli jako fakt spíme. A hádejte, kde ve finále spala ona? :grinning:
kotito - kočárek moc krásný a za úžasnou cenu! :wink:

Taky máte pocit, že se v tom září, říjnu, listopadu dělaly jenom holčičky? :grinning: Ve středu jsem byla u jedné kamarádky, které se narodil chlapeček v listopadu - a ta mi zas říkala, že když byla v porodnici na nějakém tom předporodním kurzu, tak jich tam z 9 čekalo 8 chlapečky. :slight_smile: Tak je to celkem sranda. :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaijko beru, je to takhle. máš podvozek s košíkem na nákup a tašku, polohovací korbičku se stříškou ,pláštěnkou a nánožníčkem, sporták se stříškou a nánožníčkem madlem a pláštěnkou. a vajíčko se stříškou a na něj patří i nánožníček z hloubky. Na vajíčko není pláštěnka. Ke kočárku jediné co není je sítka. Jinak je to komplet plná výbava. Vojtík mi tady brblá, že nemáte nad čím přemýšlet.Máte se na něj jet podívat někam do krámku a objednat odsud. Dala bych vám číslo přímo na tu slečnu co to prodávala nám, aby věděla co vlastně chcete, protože ho nemají na netu vystavený. Pošlete jim korunky na účet a až dojdou kočárek odesílají.Druhý den ho máte doma
18. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z jééé super !!! asi miluje rajčátka :wink:
18. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito Kočátek je krásný. Super, že jste měli takové štěstí. :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko nevím jestli si koukala na youtube, ale hluboká korbička na zemi funguje ještě jako kolíbka
18. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito To bude po mamince :grinning: Honzík rajčata nejí vůbec (kromě kečupu), prý mu nedělají dobře, zato já je miluju v jakékoli podobně. :slight_smile: Takže to vidím opravdu na tu holku :-P Budeme mít klub prcinek :grinning:
18. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaijko je to normální kamený velikánský obchod, takže žádné habaďury se bát nemusíte...a kdybys chtěla zajeli by jsme ho ještě jednou zkontrolovat
18. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z taky teď miluju rajčata. každý den mám minimálně jeden chlebík s máslem a rajčátkama.....mňam
18. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko jj je to fakt veeelkej, pěknej obchod :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z tak to fakt rajčata nemusí, protože v těch kečupech těch rajčat moc není :grinning: :grinning:
18. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
musím se jít osprchovat...se nějak ze všech těch emocí potím :sunglasses:
18. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito utíkej :slight_smile:)) a neutop se, já si včera při sprchování luxusně lokla vody :grinning:
18. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d no je to s náma čím dál lepší , co?
18. led 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jj ale sranda musí bejt...naštěstí já byla takhle praštěná už předtím :grinning: manžel říká, že žádnou velkou změnu nepoozoruje :grinning:
18. led 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d no já byla praštěná taky předtím a změny jsou veliký, takže to stojí za to :grinning:
18. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d On také nejí kdejaký kečup, ty mu taky nechutnají :-P Je na to strašně vybíravý. :grinning: Jí jen jeden druh Hainzu :slight_smile:

@kotito Tak ty se potíš a já přidávám ještě jednu vrstvu oblečení, protože mi přijde zima :grinning:
18. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z my taky kupujeme jen Heinz :slight_smile:) a minule jsem na to čučela v obchodě a říkám 121 korun??? masakr :grinning: jsem se blbec po dloooouhe době podívala na cenovku :grinning:
18. led 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z mi jíme jenom Kand-nejlépe česnekový. potím se když jsem z něčeho vzrušená....jako napnutá a mám radost...atd jinak spím pod dekou a dvouma peřinama :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito tu značku neznám, mrknu po ní příště v obchodě :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d měl výborný výsledky v testech. Je řidší, ale luxusní http://www.kand.cz/products/ketchup-s-cesnekem-310g/
18. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Na cenovky nesmíš koukat, jinak by tě kolikrát museli odnášet :slight_smile: Je to přece pro naše miláčky, tak se nedá nic dělat.
@kotito Tu značku také neznám, zkusím pohledat a třeba navrhnout změnu. V nejhorším si ho sním sama :-P
18. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek