Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
18. led 2013
@eliska_z to jo někdy ty ceny .. :-|
m_d
18. led 2013
@eliska_z ano ano, nekoukám, ani nevím co mě to minule napadlo 😃 😃 😃
eliska_z
18. led 2013
@kotito Ale na jídle se šetřit nemá. Raději méně kvalitního, než kupa uměliny... Ačkoli člověk občas ani té umělině neodolá 😃
eliska_z
18. led 2013
@kotito @m_d Teda tetky, dostala jsem z vás hlad 🙂 Jdu slupnout zbytek čočkovky a měla bych se pustit do přípravy květáku. Jen ještě musím přijt na to, jak si ho udělám 🙂 Chuť mám na všechny možné úpravy 😃
m_d
18. led 2013
@eliska_z mňam 🙂)) my měli včeraaa 🙂)
kajalka
18. led 2013
@eliska_z No ale poznej, co je kvalitní! Nelenila jsem a koukla do testů kečupů a heinz naprosto pohořel, obsahuje velký množství pesticidů a mykotoxinů. Kand je na to mnohem mnohem líp. My bysme bez testů snad ani nenakoupili 🙂
kotito
18. led 2013
květák bude na obídek zítra. Mamka ho Vojtíkovi dělá vždycky...dneska jsem chtěla dělat těstoviny s brokolicí a sýrovou omáčkou, ale sedím tady, tak bude asi chleba 😎
kotito
18. led 2013
@kajalka loni na sobě míval lísteček vítěz testů
kajalka
18. led 2013
@kotito Jak to hnedka uměj zpeněžit 😃 Opačnou nálepku si tam nikdo ale nedá...
m_d
18. led 2013
@kajalka a tak na něco se umřít musí 😃
m_d
18. led 2013
@kotito u nás to taky tak vypadá 😃 ale my nemáme ani ten chleba 😃
eliska_z
18. led 2013
@m_d Ještěže jsem doma sama a Honza si zajde na meníčko. Jinak bychom dopadli asi stejně. Chleba je tu kousíček, pár jogurtů k tomu a jinak skoro nic... 😃
kotito
18. led 2013
@m_d Vojtík na to přišel..dal ohřát fazole heinz 🙂
m_d
18. led 2013
@kotito 🙂))) luštěniny jsou potřeba 🙂))) já nevím co my budeme jít, protože čekám na Davču až přijde 🙂) a pak to budeme řešit a na vše bude pozdě 😃 a on bude mít hrozný hlad atd atd 😃
@eliska_z no tak to my jsme doma a meníčka už asi ani nestíháme 😕
eliska_z
18. led 2013
@m_d Někde bývají do 14h, ale než byste se někam dostali, bylo by asi pozdě. Tak holt musíš něco vymyslet, nebo se tvářit že spíš, až přijde hladový strávník domů 😃
@kotito Nečtě on taky tuhle diskusi, když ho hned napadly Heinz fazolky? 🙂
m_d
18. led 2013
@eliska_z tak to mi nepomůže 😃 ale budu se tvářit jakože fakt nevím, co uvařit 😃 já jdu navíc o půl pátý s kámoškou na pizzu 😃
mercedesse
18. led 2013
Holky nedočítám, celý dopo jsem vařila, máme plněný papriky, rajskou a rýži. Ráno byli toustíky se šunčičkou a sýrem, večer možná ještě udělám polívčičku pro malýho. A včera jsem si dala opečenou jitrničku se zelím a brambůrkem.
m_d
18. led 2013
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/clan... já jsem asi blbec a nepochopila to 😕
m_d
18. led 2013
@mercedesse to máme taky na mražáku, že by zítra byla takováto dobrůtka? 🙂))
kotito
18. led 2013
@mercedesse mňam! ty nejsi líná? to je hrozný...já mám teda dneska lenoru brutální
kotito
18. led 2013
@m_d e to hlavně o jiném způsobu komunikace, než ve fóru. Není to už ta dlouhá řada příspěvků za sebou, ale jde o jednotlivé příspěvky a komentáře k nim. Jsi-li ve skupině, vždy uvidíš, kolik nových příspěvků v ní přibylo.
- Skupiny jsou veřejné a kdokoli se do nich může přidat.
- Zakladatelé jsou moderátoři a starají se o danou skupinu.
- Zakladatelé navrhnou pravidla dané skupiny a na ty budou dohlížet. V případě, že je někdo poruší, obrátí se na admina a ten může člena skupiny vyřadit. (v budoucnu to budou moci dělat sami moderátoři skupiny)

Skupinu tvoří jen ti lidé, kteří mají společný, stejný názor, stejný zájem, řeší stejný problém a chtějí vše v těchto směrech rozebírat do hloubky bez kritiky těch, kteří s jejich názorem nesouhlasí.
A to bych viděla třeba já jako hlavní rozdíl, protože jsou ve fóru témata (očkování, bio strava, drahé dárky pro děti atd.), které zakladatel vytvořil třeba proto, že je zastáncem očkování a nepřeje si, aby tam reagoval někdo, kdo je proti němu. Jenže, nijak to nemůže ovlivnit. Ve skupině ale bude moci. Tam budou jasně vymezeny cíle a hlavně protinázory mohou zakladatelé mazat... emoticon
kotito
18. led 2013
@m_d zkopírovavé od adminy.

Jdu pobalit věcičky
m_d
18. led 2013
@kotito no já číst umím 😃 ale můj těhotný mozek to nebere...jakože co? je to lepší než to co máme teď?? jakože pak nepřijde někdo a nemusí dočítat 20 stránek??? 😃
kotito
18. led 2013
@m_d 😃 já to pochopila tak, že dáš do debaty téma a všechny odpovědi budou pod tím..tě to bude vís srozumitelný, ale já konečně pořádně pochopila todle a nové věci moc nemusím
m_d
18. led 2013
@kotito no já taky ne 🙂)) jen jsem si říkala jestli to náhodou nebude lepší pro naše chudinky pracantky 😃
kotito
18. led 2013
@m_d kaijko jeli omrknout ty kočárky...mám z nich radost...snad se jim bude líbit jako nám 🙂
kotito
18. led 2013
@m_d tyjo myslela jsem, že ti zavolaj než odjedem, ale Vojtík už přešlapuje.. Tak se jdu oblíct a pojedeme
kotito
18. led 2013
@m_d měla jsem srdíčka dvě. To od tebe jsem si nechala a to druhé je teď tvoje... 🙂
kotito
18. led 2013
Tak zatím papa Bříškatice moje! Hlavně se opatrujte
mercedesse
18. led 2013
@kotito no i kdybych líná byla, tak dítě něco jíst musí a tatínek taky, takže mám smůlu a šidit je pořád nemůžu. Zatím papa