• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@eliska_z to jo někdy ty ceny .. :unamused:
18. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z ano ano, nekoukám, ani nevím co mě to minule napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito Ale na jídle se šetřit nemá. Raději méně kvalitního, než kupa uměliny... Ačkoli člověk občas ani té umělině neodolá :grinning:
18. led 2013 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito @m_d Teda tetky, dostala jsem z vás hlad :slight_smile: Jdu slupnout zbytek čočkovky a měla bych se pustit do přípravy květáku. Jen ještě musím přijt na to, jak si ho udělám :slight_smile: Chuť mám na všechny možné úpravy :grinning:
18. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z mňam :slight_smile:)) my měli včeraaa :slight_smile:)
18. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z No ale poznej, co je kvalitní! Nelenila jsem a koukla do testů kečupů a heinz naprosto pohořel, obsahuje velký množství pesticidů a mykotoxinů. Kand je na to mnohem mnohem líp. My bysme bez testů snad ani nenakoupili :slight_smile:
18. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
květák bude na obídek zítra. Mamka ho Vojtíkovi dělá vždycky...dneska jsem chtěla dělat těstoviny s brokolicí a sýrovou omáčkou, ale sedím tady, tak bude asi chleba :sunglasses:
18. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kajalka loni na sobě míval lísteček vítěz testů
18. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Jak to hnedka uměj zpeněžit :grinning: Opačnou nálepku si tam nikdo ale nedá...
18. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kajalka a tak na něco se umřít musí :grinning:
18. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito u nás to taky tak vypadá :D ale my nemáme ani ten chleba :grinning:
18. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Ještěže jsem doma sama a Honza si zajde na meníčko. Jinak bychom dopadli asi stejně. Chleba je tu kousíček, pár jogurtů k tomu a jinak skoro nic... :grinning:
18. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Vojtík na to přišel..dal ohřát fazole heinz :slight_smile:
18. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito :slight_smile:))) luštěniny jsou potřeba :slight_smile:))) já nevím co my budeme jít, protože čekám na Davču až přijde :slight_smile:) a pak to budeme řešit a na vše bude pozdě :grinning: a on bude mít hrozný hlad atd atd :grinning:
@eliska_z no tak to my jsme doma a meníčka už asi ani nestíháme :-/
18. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Někde bývají do 14h, ale než byste se někam dostali, bylo by asi pozdě. Tak holt musíš něco vymyslet, nebo se tvářit že spíš, až přijde hladový strávník domů :grinning:
@kotito Nečtě on taky tuhle diskusi, když ho hned napadly Heinz fazolky? :slight_smile:
18. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z tak to mi nepomůže :grinning: ale budu se tvářit jakože fakt nevím, co uvařit :grinning: já jdu navíc o půl pátý s kámoškou na pizzu :grinning:
18. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nedočítám, celý dopo jsem vařila, máme plněný papriky, rajskou a rýži. Ráno byli toustíky se šunčičkou a sýrem, večer možná ještě udělám polívčičku pro malýho. A včera jsem si dala opečenou jitrničku se zelím a brambůrkem.
18. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
18. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse to máme taky na mražáku, že by zítra byla takováto dobrůtka? :slight_smile:))
18. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mercedesse mňam! ty nejsi líná? to je hrozný...já mám teda dneska lenoru brutální
18. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d e to hlavně o jiném způsobu komunikace, než ve fóru. Není to už ta dlouhá řada příspěvků za sebou, ale jde o jednotlivé příspěvky a komentáře k nim. Jsi-li ve skupině, vždy uvidíš, kolik nových příspěvků v ní přibylo.
- Skupiny jsou veřejné a kdokoli se do nich může přidat.
- Zakladatelé jsou moderátoři a starají se o danou skupinu.
- Zakladatelé navrhnou pravidla dané skupiny a na ty budou dohlížet. V případě, že je někdo poruší, obrátí se na admina a ten může člena skupiny vyřadit. (v budoucnu to budou moci dělat sami moderátoři skupiny)

Skupinu tvoří jen ti lidé, kteří mají společný, stejný názor, stejný zájem, řeší stejný problém a chtějí vše v těchto směrech rozebírat do hloubky bez kritiky těch, kteří s jejich názorem nesouhlasí.
A to bych viděla třeba já jako hlavní rozdíl, protože jsou ve fóru témata (očkování, bio strava, drahé dárky pro děti atd.), které zakladatel vytvořil třeba proto, že je zastáncem očkování a nepřeje si, aby tam reagoval někdo, kdo je proti němu. Jenže, nijak to nemůže ovlivnit. Ve skupině ale bude moci. Tam budou jasně vymezeny cíle a hlavně protinázory mohou zakladatelé mazat... emoticon
18. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d zkopírovavé od adminy.

Jdu pobalit věcičky
18. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no já číst umím :grinning: ale můj těhotný mozek to nebere...jakože co? je to lepší než to co máme teď?? jakože pak nepřijde někdo a nemusí dočítat 20 stránek??? :grinning:
18. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: já to pochopila tak, že dáš do debaty téma a všechny odpovědi budou pod tím..tě to bude vís srozumitelný, ale já konečně pořádně pochopila todle a nové věci moc nemusím
18. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no já taky ne :slight_smile:)) jen jsem si říkala jestli to náhodou nebude lepší pro naše chudinky pracantky :grinning:
18. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d kaijko jeli omrknout ty kočárky...mám z nich radost...snad se jim bude líbit jako nám :slight_smile:
18. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d tyjo myslela jsem, že ti zavolaj než odjedem, ale Vojtík už přešlapuje.. Tak se jdu oblíct a pojedeme
18. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d měla jsem srdíčka dvě. To od tebe jsem si nechala a to druhé je teď tvoje... :slight_smile:
18. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zatím papa Bříškatice moje! Hlavně se opatrujte
18. led 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no i kdybych líná byla, tak dítě něco jíst musí a tatínek taky, takže mám smůlu a šidit je pořád nemůžu. Zatím papa
18. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek