• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kajalka
@kotito děkuji holky, už na to koukám:slight_smile:
4. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d radsi mu zavolej, at ti naopak nechybi mineraly..nechci strasit, ale znama skoncila s teh. nevolnostma az v nemocnici. A my na jare taky s dcerou, priserny zazitek! My co mame dite, tak celkem prispivame, driv moc ne a po kazdym nakupu v Bille leti mlada strcit desetikacku psovi na sbirku pro slepce, to je uplne nejvic a mame obe dobrej pocit :sunglasses:.
@kotito mam OZP, docela dobry program vyhod, hradi i screening, vitaminy, ockovani, monitor dechu a chuvicku...mrkni na stranky.
4. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@xmalij zítra zavolám, uvidíme co mi řekne...:slight_smile:....jinak já taky přispívám, sice jsem spíš vždy přispívala na pejsky, vozím granule do různých útulků, posíláme penízky atd....ale teď se s tím roztrhl pytel!! :-/ je to všude a mě se penízky kutálejí raz dva :-/
4. pro 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@xmalij OZP berou až od 1.1.2014 :frowning2:
4. pro 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito ted na tu pojistovnu taky koukam :frowning2: to je skoda ,ze berou az v roce 2014 :frowning2: ja jsem u revirni bratrske a ta je spise nic ,nez moc :-/
5. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
všechny pojištovny berou takhle....nahlášení nové musí být 6měsíců před 1.1.
škoda je, že mimčo musí být u té stejné jako matka
5. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den Všem!Tak dnes jsem byla poprvé u svého gynekologa tak mě pochválil jak jsme krásně zvládli IVF napoprvé :slight_smile: S prdolkou je vše v normě tak jsem moc štastná :slight_smile: Na další kontrolu jdu 21,12 a konečně dostanu průkazku tak budu mít krásný dárek pod stromeček :sweat_smile: :sweat_smile: Berete některá FolGravid?Také mě nábidl screeningv prvním trimestru,ale já si ho asi nenechám udělat nevim no!U prvního jsem ho taky neměla asi počkáme na druhý unás je cena cca 1100kčDr,mi ho teda ani nenutil říkal že mimi se vyvíjí krásně.
5. pro 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jo a jak to máte z vycházkama hlavně tyco už mají jedno dětátko????
5. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanky Gratuluju!
5. pro 2012 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte některá? http://www.elektro-kamik.cz/detail.php?id_z=211696
Sestra byla v prvním těhotenství hrozně neklidná, teď čekají druhé a švagřík jí to koupil k vánocům...tak jsem moc zvědavá :slight_smile:
Na youtube to vypadá fakt super...http://www.youtube.com/watch?v=WnYHyjn4Sg0
přemýšlím, jestli si to taky nemám koupit, abych nebyla takovej psychouš
5. pro 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanky gratuluji ať jste zdraví :slight_smile:
jinak já dnes volala lékaři, byla jsem tam zvážil mě - mám zas o dvě kila míň, změřil mi tlak - opět 139/70 a dostala jsem vitamíny, které mám papat a přijít v úterý, abychom to znovu zkontrolovali. Mám hodně pít, doporučil mi čaje, než vodu. Kdybych se jakkoliv cítila hůř, tak mám okamžitě volat a on mě doporučí na hospitalizaci, na zavodnění a pozorování. Tož já nevím, dnes jak na potvoru jsem zvracela jen při čištění zubů a pak už se mi jen v Brně asi 8x navalilo, jinak zatím nic (ťuk, ťuk na dřevo :grinning:).
5. pro 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d snad už to bude dobrý! Držím pěsti ať blinkat co nejdřív přestaneš :wink:
5. pro 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito doufejme :slight_smile: dnes se cítím naopak velice dobře :slight_smile: mám energie na rozdávání :slight_smile:
5. pro 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d bezvadný! Jen tak dál :slight_smile:
5. pro 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim vsechny, dneska jsem se dozvedela zajimavy info. Screening v prvnim trimestru neni vubec nehrazeny pojistovnou, hradi ho kazda pojistovna, ale problem je v tom, ze neni kapacita posilat kazdou do spec. centra. Tak moje doktorka mi udelala skoro vsechno z tohoto vysetreni dneska sama, na muj dotaz jakto, ze treba OZP to ma jako bonus, ze to hradi...se smala a ze jde jen o byznys, nechutny a jinde se za to plati...
A nas pisisvor je v poradku, pochvala za ukazkovy prubeh tehotenstvi, 37 mm a ma vsechno co mam mit..jen na to pohlavi bylo jeste brzo, tak manzel jel "zbytecne" :grinning: :grinning:.
5. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito aha, to je blby..ja tam hodila i manzela a bereme vyssi prispevky. Kamoska si chvali VOZP, tak mrkni jeste tam.
5. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Vcera uz si byla nabita energii, protoze jsi citila muzicka skoro za dverma :grinning: Jak Ti je dnes? Blinkas porad? Me se tohle zatim vyhlo..Jen me to obcas nakopava, ale rozdejcham to..
6. pro 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no dnes ráno opět :-/ šílený, vše co jsem snědla jsem po čištění zubů ze sebe dostala ven, od té doby v pohodě...párkrát se mi navalilo, ale ustála jsem to...takže už dva dny to vypadá, že jediný problém je čištění zubů :slight_smile:
6. pro 2012 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d ¨ a co si čistit zoubky až později a ráno jen ústní vodu?
6. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no dělám to co nejpozději...vstavala jsem v po šesté, najedla se hned a zuby až než jsem odjížděla do práce...ale mě vadí všechno :slight_smile:) i ústní voda :-/
6. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d tak to pak s tebou budou v práci muset vydržet bez vyčištěných zoubků :slight_smile:
6. pro 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito vypadá to tak :slight_smile:) jak říkám, je to celý tatínek :slight_smile:)) ten taky nesnáší čištění zubů :slight_smile:)) (samozřejmě si je čistí, ale nerad :grinning:)
6. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
6. pro 2012 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d přesně to jsem říkala u doktora, že jědiné, kdy zvracím, je při ranním čištění zubů...a jeho rada? tak si je nečištěte, spousta lidí to nedělá :grinning:
6. pro 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marketkab no ano, musím to zaklepat na dveře, že v posledních dvou dnech je to jen při čištění zubů :slight_smile:)
6. pro 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky koupete se? nebo se jen sprchujete? Já se teda přiznám, že si občas napustím vanu teplé vody. Nicméně jsem četla, že se to v těhotenství nesmí. Mám pocit, že když je dobře mě, tak se predátorek taky má dobře a když mi dobře dělá vana teplé vody, tak snad i jemu ne? :slight_smile:)) já už fakt nevím :-/
6. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d já se normálně koupu, bez toho bych umřela a dobrý i s prvním jsem se koupala a příjde mi, že spusta věcí jsou jen pověry a to musím říct, že po prvním potratu jsem hooodně opatrná, ale tohle mi příjde jako blbost.
6. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse děkuju, už jsem měla zase černé svědomí, že mu ubližuju :slight_smile:)
6. pro 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Já jsem to četla v souvislosti, že velké horko nedělá v počátcích dobře jestli kvůli potratu nebo vývojovým vadám... teď nevím.. Každopádně já být ve vaně skoro nesnesu:slight_smile: To horko mi nedělá dobře, takže já jen sprchuji:slight_smile:
6. pro 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d já už se teda jen sprchuju.Vanu miluju, ale po poslední koupeli jsem začala špinit :frowning2:
každý to asi snáší jinak
6. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek