• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko Dneska mě trochu mrzí, že sedím doma, manžel je na velké slezině kamarádek (schválně nepíšu kamarádů, protože ten tam dojde tak jeden) a vždycky to bývá legrace. Ale co by člověk pro mimouše neudělal, že? :slight_smile:
18. led 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Mamka je skoro větší hubeňour než já, takže je mi to tak akorát :slight_smile: Už se kolikrát hodilo, že jsem mohla doma vytáhnout její oblečení, když mám většinu svého v Brně :slight_smile:
18. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z A proš jsi nešla taky? Si myslím, že to občas nevadí.. I já byla minulý týden s holkama, vydržela jsem dlouho, ale jak to není pořád, tak si myslím, že je to ok:slight_smile:
18. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 A bude hůř :grinning:
18. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko My ani nemluv:slight_smile:
@eliska_z taky si myslím, že bys mohla vyjít:slight_smile:
18. led 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proš :grinning:
18. led 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Já mám v plánu večer pracovat, navíc jsem na PN teprve týden a nechce se mi to pokoušet. Šéfici mě sice kontrolovat nepůjdou, ale občas, když něco akutně potřebují tak volají. Takže si to pro tentokát odpustím, kouknu na hokej a až se k tomu dokopu, udělám si trochu práce :slight_smile:
18. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z Aha, ta to já když jsem byla doma týden, tak jsem neměla ani vycházky.. A sama jsem srabík tak bych to neriskla:slight_smile: ale vím že většina na to prdí a ven chodí a kontrola nikdy nepřišla..:slight_smile:
18. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Mě doktorka řekla, že vycházky se můžou dát po 3 dnech doma, tak mi je napsala od pondělí s tím, že oni to budou posílat nejdřív v pátek a nikdo mě do pondělka určitě kontrolovat nebude :slight_smile: Takže ten pátek jsem byla venku trochu déle. Ale jsem taky srabík a nemám ráda, když se porušuje něco, co je stanovené, ať je to sebeblbější :grinning:
18. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Jj taky tak, nemám ráda když se něco porušuje a není to vyloženě nutné... hlavně když je to takhle důležitá věc.. docela by mě štvalo přijít o penízky...
18. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Asi tak. Kvůli blbosti být bez peněz a třeba i bez práce, to za to člověku nestojí. Teda nemyslím si, že by mě kvůli takové blbosti vyhodili, když jsem viděla, co prošlo jiným, ale raději budu blbá a poctivá... :slight_smile:
18. led 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z To jo, i když někdy si říkám, že nejsem mrcha a vychcaná:slight_smile: někdy by se to hodilo:slight_smile:
18. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Hodilo, taky si to říkám. Na druhou stranu můžu si říct, že se chovám tak, že se za sebe nemusím stydět a třeba ani děti se za mě v tomto nebudou muset stydět :slight_smile: V jiných věcech budu určitě hrozně nemožná a nemoderní :grinning:
18. led 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z to jo, to já si taky říkám.. :slight_smile: Teď si tak trošku nerozumím se svou bývalou kamarádkou a Pája mi říká, tak buď na ní jako je ona na tebe. Tak jsem mu řekla že si to taky někdy říkám, ale pak že dojdu k tomu, že to nemá cenu.. Já pro svůj pocit budu za tu blbou a hodnou ale nesnížím se k tomu, abych dělala takové věci jako ona, to fakt ne:slight_smile:
18. led 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska gratuluju!!!
18. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka aspoň bude mít Váš maličký z čeho vybírat :wink:
18. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jééé, ty už jsi zase tady :grinning:
18. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito No jen aby ho pak ty ženský nepěstovaly ve skleníku jen jako dárce spermatu :grinning:
18. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko :slight_smile: počítač opraven. Mám ale jen chvilku :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko co ten smutnej ksichtík?
18. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka :grinning: chi :grinning: Si bude muset najít mladší a nebo starší :grinning: V jeho věku to zatím nevypadá :grinning:
18. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko A co, třebas některá budete mít lesbičku a ono se to zredukuje. :grinning: Ale jestli ten můj bude teploušek, pak je to jasný. :grinning:
18. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Ach jo, tady bulím jak želva! Nejvíc je, že Vy tady všechny máte větší radost než u nás doma! I tu mázlou fotku tak hezky okomentuješ! Nadávám na Jirky mámu a ta měla ohromnou radost! A jeho ségra ještě větší!!!A u nás? Ségra (dvojče), že nebude gratulovat, že se to může změnit, až se prej narodí! A máma mi napsala, jestli si nechci rozmyslet jméno a kraviny okolo! Vůbec jsem je nepochopila!A to mám dneska double radost!!!
18. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Jééé, ty nám tady věštíš lesbičky :grinning: Ale třeba je to možný :grinning: Díky, za rozesmání :grinning:
18. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko prosím tě nic si z toho nedělej! Je to vaše mimčo, se jménem které mu dát chcete, s kočárkem který chcete a i kdyby měla být oblíkama od miminka celá v černým...může jim to být jedno...Vůbec z toho nebuď smutná...Máš Jiříka, krásnou malinkou pipinku v bříšku a to je to nejdůležitější...oni si určitě neuvědomují jak si teď citlivá, a že tě to zraňuje.Uvidíš bude to dobrý... A co už si se chlubila holkám s dnešním úlovkem? Nebo ještě nebudeš? Nedočítala jsem Vás...
18. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kotito Díky! Nějak mě to dostalo! i když je znám..ale ségra mě dostala nejvíc! Ještě, když jsme si prošli IVF a já všemocnýma operacema s pipkou.. jo mám Jiříka a ten je teď zlaťoučkej :grinning: Dneska jsme se smály, že mu i pomohl ten článek od m_d :grinning:
18. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko plně souhlasím s kotito, nemám ani co dodat! Má naprostou pravdu !!!:slight_smile:
18. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no je to těžký.....zatni zuby usměj se a hned to bude lepší :wink:
18. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek