• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito
@marcelka287 Díky!!!!

@kotito A jak je? Cos dobrého papkala? Uděli Ti doma nějakou specialitku?
18. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj po delsi dobe..tak u nas to je taky na 80% holka(druha), manzel porad jeste doufa, prej to s nama neda :grinning: :grinning:. Ultrazvuk mam 5.2., tak snad se ukaze v plne parade (narozdil od Viktorky, ktera do porodu ne a ne...). To je ale babinec tady, svet ale potrebuje zensky :sunglasses:!!!
18. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko mamča je na odpolední a dorazí až kolem 22,30. tatulda mi udělal plněnou papriku s jáhlama :grinning: chlapi si dali uzená žebra ze kterých jsem zrovna dodělala polívečku na zítra. Za chvilku budu muset za nima ať nejsou naprdlí :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij jsem si říkala, kdy zavítáš :grinning: A Ty jsi čekala až nám budeš moct říct dobrou zprávičku :grinning: Takže další holčička :grinning: Gratuluji! Ani nepochybuji, že to bude jinak :grinning:
18. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Mńam! Ok, tak si užij večer! :slight_smile: Děkuju!!!!
18. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij taky gratuluju! Holky vládnou světu !
18. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko pak sem ještě nakouknu...

tak zatím papa bříškatice :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko nestiham vas, holky :wink: ..jsem vedle na zamceny a tam to tak nefrci.
Jj, trochu jsem byla mimo z te zpravy, v ordinaci nechala prukazku, nerekla si o fotku a ani nevim kolik prtous meri..zkratka zatemnino :sunglasses:.
18. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xmalij Jéé, teď nestíháš? :grinning: A dneska je to mrtví :grinning: Pak jsme z toho všichni zmatené a už nevíme na co odpovídáme :grinning:
Přáli jste si páreček? Nebo i ty? Už vidím, že manžel jo.
18. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko vseobecne..s prckem to fakt nejde, den utece raz dva a vecer jsem rada, ze ziju. Chytla me jeste debordelizacni nalada, ale na zahnizdovani je pritom brzo :wink:, takze mame barak procistenej od vsech kramu atd., nakupy muzou zacit hihi.
Ba ne, diky tomu hodne chuderka podedi..manzel chtel vzdycky kluka, no ted je za hvezdu, omotala si ho paradne, takze jestli to bude dvakrat, tak ho i lituju :wink:.
Jaky mate jmena, to jsem nejak nedocetla..
18. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Holčičku Lauru, přítel si už snad začíná zvykat :slight_smile: Ale celá rodina nějak nééé. :grinning: Přítel chce Terezku!
Tu chceš i Ty, myslím? :slight_smile:
18. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij
@kaijko Nám se líbí Radim, Manželova rodina to zkritizovala (to měli jediné štěstí, že jsem tam nebyla já:grinning:) a mojí mamče se to taky nelíbí, ale tak nějak se prostě k tomu moc nevyjadřuje, ví že je to naše věc:slight_smile: A holčičí Eliška:slight_smile: Ale nevim nevim.. Ještě jsme pořádně nekoukali do kalendáře, tak uvidíme:slight_smile:
18. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 Elišku bych klidně taky dala, ale jmenuje se tak půlka rodiny, takže musela z kola ven. Já jsem tak nějak pořád pro Terezku a u kluka nevím vůbec. Uvidíme, asi bude doma válka. :grinning:
18. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A jinak terezka se mi líbí taky, ale manželovi moc nee:slight_smile: Ja jdu holky:slight_smile: tak papapap
18. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 @mercedesse Eliška je krásné jméno. Já bych klidně byla i pro Elišku II :slight_smile: ale manžel si tím není jistý :grinning: Stejně ale nechal výběr jmen na mě, takže to tak klidně může dopadnout :grinning:
18. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 Dobrou, pokud se nevrátíš :slight_smile:
18. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 papa

@eliska_z no jenže u nás už je to babička, teta, a sestřenky dcera a to už bych vypadala jako magor, ale jinak by se nám to líbilo oběma. Jo abych nezapomněla, tak už se mi ozvali a zatím to vypadá, že jsou spíš oni rádi, že na mě narazili a dostanou se k informacím. :grinning:
18. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Tak to máš složitjší, ale třeba další holčička už ti projde s tímhle jménem. :slight_smile: To už nebude vypadat tak blbě :grinning:
Já jsem si to myslela, že budou rádi. My jsme taky vždycky nadšení, když najdeme někoho, kdo o tom něco ví. :slight_smile:
18. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z no já z praktických důvodů u dovu dětí fakt končím. Leda bych zblbla až tyhle odrostou. :grinning:
18. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ mercedesse Eliska je krasna, vy mate pulku rodiny a ja zrovna nikoho takovyho neznam :grinning:.
Ja jsem pro Terezku, nebo Ester (spis ale ne) a manzel chce Valentinku. Myslim, ze kdyz uz je frustrovany z toho pohlavi, tak jmeno necham na nem :slight_smile:. A k Viktorce to jde..
Tak ted jsem zabila pres hodinu casu cucenim na anglicky Mother care..to vam reknu, sekce akce, obleceni a ty ceny!! Tady je to nekolikrat vic a ikdyz jsou slevy (rusi ho v Myslbeku, tak jsou 50%slevy), tak stejne tady je to polovina.
18. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Tak my byly se ségrou taky jen dvě, když nám v 12/8 letech přibyl brácha :slight_smile:
18. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc :wink:
18. led 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jsem z kina doma :slight_smile:) no film byl neskutečnej, prostě dokonalej a Leonardo DiCaprio....no škoda slov, jeho dokonalost se může měřit pouze s Davídkovou :slight_smile:))))
19. led 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jee, srdicko :slight_smile: Od nektere z Vas?
Dobre ranko!
Vcera jsem usnula neobvykle brzy..A uz me budi chlupac :slight_smile:
19. led 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já mám taky srdíčko:slight_smile: Děkuji, určitě od někoho z Vás:slight_smile:
Já jsem dneska nějak přejetá a vůbec se mi nechtělo z postele..:slight_smile:
19. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak já dneska budu až večer, odjíždím k našim, Michal není doma a mě se fakt nechce bejt s tchýní, tak půjdeme do lesa na procházku. Zatím se tu mějte.
19. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Jasan, hezkou prochajdu:slight_smile:
19. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko bříškatice :slight_smile:
19. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem tu jen na skok.Jdu se věnovat rodině. Tak přeju krásný den a hlavně se opatrujte!!!
19. led 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím děvčata, akorát jsem k vám přišla posnídat a vy tu žádná nejste :frowning2:....nevadí, máte lepší věci na práci než sedět tady :slight_smile:) my dnes budeme mít na oběd to jelitko s jitrnicí a zelí a brambor :slight_smile:)
19. led 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek