• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Ahoj, závidím, že máte některý jasno ve jménech. My vůbec nevíme. U Tomáše jsem měla jasno hned, i když tatínek (taky Tomáš) moc nesouhlasil. A dodneška brblá, když na některýho volám a velkej neví na kterýho :grinning: A teď nevíme ani kluka a holčičku. Asi počkáme do 20. týdne, jestli nám tu pipku potvrdí a pak něco vymyslíme. Malej Tomin mě řekl, že jí bude přece říkat sestřička holčička Tomášek Urban :grinning: No, taky originální. :grinning:

Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Já taky pracuju v Komíně :slight_smile:
19. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a nepřemýšleli jste časem o zamčené diskusi? Přece jen by se člověk asi víc rozjel :sunglasses:
19. led 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj a chodíš do Greenu na meníčka ?
19. led 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nikdy jsem tam nebyla, i když to mám kousek.
19. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ach jo, já nemůžu vstávat brzy! Už mám hotovo to co jindy dělám celý den a je půl 12h? Co teď? Ven se mi nechce, je tam hnusně.. Známí mě zvou do kina na Hobita, ale to mě neláká..
19. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko bež do kina i když bude film na prd, aspoň budeš mezli lidma :wink:
Já mám právě proto brzké vstávání ráda. V 10 uvařený obídek a zbytek dne krásné lenošení :slight_smile:

Teď mi psala sestřenice, že si máme přijet pro věci po jejich dětech. Holky asi budeme fakt muset přistavit :slight_smile:
19. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kaijko ani na něj nechoď určitě nechceš sedět 3 hodiny v kině :slight_smile:)))
19. led 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ještě nevím.. jsem nějaká bez nálady.. A ještě představa, že bude Jirunka, tak dlouho v práci. Mě už lenošení nebaví :grinning:
Ty budeš mít hadříků :grinning:

@m_d A ten film co jsi byla byl tedy pěkný? Šla bych radši na Tarantina.. Uvidím, třeba je překecám na něj :grinning:

Jo, a jak jsme se byli včera mrknout na ten cam, tak tam byli i bazarový kočárky. Teda nebe a dudy od tamtěch v tom krámu, bleee.. :grinning:
19. led 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko No s tou náladou to úplně chápu. Tak se začni mamino zahnizďovat :slight_smile:
dostali jsme další cestovní postýlku, kočárek, přebalovák a kolotoč nad postýlku :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Kočárek? Kolik už máte těch postýlek? My dostaneme jednu postýlku od švagrový po synovci. A možná nám i koupí tu velkou postýlku, blázen.. už koukám na oblečky, holčičkový :grinning: Chi :grinning: Akorát mě napsadá, že musím přemýšlet i nad velikostma a to je problém :grinning: Kámoška už taky prý něco vytřídila, tak se to taky snad sejde :slight_smile:
Půjdete na prochajdu, nebo co máte v plánu?
19. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko normální postýlky máme 2 a cestovní taky :slight_smile: velkou ohrádku. a kočárky 3 :slight_smile: nějak se nám to hromadí.
Já vybírám z hadýrků od ségry pár velikostí 50 a pak 56 .
Na prochajdu půjdeme kolem 15hodiny :slight_smile:
fotečky jsem dala do věci naší Julinky
19. led 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mno pokud si fanoušek Tarantina jako my, tak z něj budeš nadšená. Asi 3x jsem teda zavírala oči a zakrývala si bříško, aby to Elizabetka neviděla :grinning: ale supeeer, šla bych klidně znovu :slight_smile: Řekla bych že to bylo něco mezi Kill Billem (počet mrtvých a krve) a Hanebnýma Parchantama nebo i Pulp Fiction (dialogy). To jak tam zahrál Ch. Waltz, podle mě je na Oscara, o Jamiem Foxovi ani nemluvně :grinning: A protože od mých 11 let miluji Lea, tak ano ten byl prostě ze všech nejlepší :slight_smile:)))
19. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito ty to za chvíli budeš moc rozdávat :grinning:
19. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To je super! za postýlky ušetříte taky dost a kočár super na prochajdy do terénu :grinning: I když si myslím, že ten cam nepustíš z ruky a budeš se s ním co nejvíc ukázat :grinning: Už jsem taky přemýšlela nad jedním na vesnici ke tchánovcům, ale Jirkovi se ten cam líbí a prej je to zbytečný, ale spíš mi přijde, že se s ním chce ukazovat :grinning: A vidím to, že fakt budete muset přistavět :grinning:
Ta kámoška se nabídla nám i půjčit postýlku, ale Jiřík nechce, chce svojí.
50 a 56 jsou maličký do porodky, viď?
@m_d mám ráda jeho filmy! Právě i Jiřík, tak by mě zase mrzelo, že je v práci.. Vytáhnu ho až bude mít volno. Dneska se kouknu asi na něco doma.. A co vy dneska?
19. led 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko manžel jde na Poker a já nevím :slight_smile:)) asi budu doma, chtěla jsem jít s ním. Ale kašlu na to, mě ti jeho kamarádi z pokeru nic neříkají :-/ buď je to moc mladý a blbý, anebo zas je mi to nesympatický :grinning: asi to vidím na něco v telce anebo harryho pottera :grinning:
19. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning: to je lepší doma zůstat s Harrym :grinning:
19. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko asi jo :slight_smile:))
19. led 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale taťulda mi pouští AC/DC protože jsem tu brečela, že malou dnes vůbec necítím, tak prý aby se probrala a udělal mi chuť na Iron Man-a :slight_smile:)) no takže to asi bude Iron Man dneska večer a oba dva díly :slight_smile:))
19. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko určitě taky budem ukazovat cortinu, ale byla bych hloupá si ho od ní nevzít. A když bude hnusně a blátivo, vyndáme tuto 4kolku a budem rasovat tu .Cortinku budu opečovávat :sunglasses: ano je to velikost do porodky teda pokud nehodláš porodit 60cm holčičku :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo věci vyndatelné z kočárku se perou :slight_smile:) na zbytek si vezmu kyblíček, houbičku a umývám...takže si myslím, že brzy budou fotky. Navíc jsem dnes telefonovala s paní, že mi některé věci chybí :slight_smile:)) jestli ji to náhodou nezůstalo doma. Posle mi tašku a tu jednu věc, takže kočárek bude úúplně ready :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Jéé, už ho budeš mít vyvoněný podle Vás :grinning: Jakou věc? :slight_smile: Ti to tam zapomněla přibalit? Super, že to pošle!
@kotito To by byla škoda s ním zajet do bláta :grinning: jestli bude prďolka po Jiříkovi, tak je to možný :grinning: A jestli po mě, tak jí vše budu muset dlouho ohrnovat :grinning: Měla jsem kilo devadesát :grinning:
19. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jak máš ty popruhy na sporťáček, tak mají na sobě takové návleky ať to neškrtí, tak jeden chyběl :slight_smile:)
19. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Aha.. tak ten si určitě nenechala schválně :slight_smile:

Ach joo, mě už pálí žáha i z vody! Jsem z toho hotová! Ale tak mooc...
19. led 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko kup si gaviscon...ten můžeš a okamžitě pomáhá :slight_smile:
19. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Už ho doma mám, a pomůže na chvilku. Už mě to štve! Nemůžu věci co miluju- rajčátka, džusy, ovoce, vše zdravé :frowning2: Už jsem jen na vodě a taky po napití jí cítím..Dřív to bylo jen večer a teď celý den..
Já koukám po stý na sex ve městě 1 a za chvíli dám 2 :grinning: A pak třeba román pro ženy a tak..
U vás u prvních vidím klícku doma na pejska. To ho tam zavřete přes noc? A nekňučí třeba k ránu?
19. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko faakt? :slight_smile: no je to pro jeho bezpečnost. Jinak když byl štěně spával s náma v posteli, po smrti Juleska, jsme byli hrozně citliví na jakýkoliv zaknuknutí :slight_smile:)) pak ale začal zlobit a tak skončil v první klícce. To byl děs, ale myslím, že mám vyhráno na brečení dítěte jen tak, že nechce být v postýlce. Protože to co jsme zažívali s Dexem byl masakr :slight_smile:) takovej ječák nemá nikdo :grinning:. Časem jsme koupili tuhle klec a on to tam má rád. Spí tam klidně, vyvalí se na záda a spí :slight_smile: Každopádně když s ním jdu třeba v 21:00 hod a spím do 10:00 tak ráno kňučí, ale spíš proto, že už chce ven :slight_smile: Jinak opravdu je tam spokojený a když odcházím do práce jsem naprosto klidná :-/. Na dveřích máme cedulku, že tady bydlí on. Takže kdyby hořelo, tak snad hasiči vlezou dovnitř. I sousedi vědí, že ho máme :slight_smile: ale pravdou je, že to je jediné co mě nenechává chladnou, ten strach, že kdyby hořelo, že by nemohl utéct.
19. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tehulky, doufam ze se vsem dari dobre jdu jen na skos. Vsem preji hezky vikend. :slight_smile:
19. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Aháá. To jsem nevěděla. Hodně Vás sebral první pejsek, viď? To je stejnak, jsou to "jen" zvířata a jak si nás omotají k prstu a jak se do nich dokážeme zamilovat :grinning: A hořet nikdy nikde nebude :slight_smile:
19. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky:slight_smile: mě kamarádky říkali, ať si 50 vůbec nepořizuji, že to nemá cenu... Dávali 56 a akorát ohrnovali rukávky.. že jinak to sedlo. Akorát jedna kamarádka, která porodila o 3 týdny dříve říkala, že by tu 50 uvítala asi na prvních 14 dní nebo 3 týdny, že jí přišlo že ta 56 má jen delší rukávy, ale i má moc velký výstřih.. A jinak že na dupačky se dají ponožtičky, takže to hezky drží:slight_smile: I když já fakt nevim jestli v tom létě se ty děti musí tak oblíkat..

A ještě jsem se Vás chtěla zeptat. Bydlíme v paneláku a hned pod střechou a v létě když svítí hoodně sluníčko, tak je tu fakt vedro.. Tak už přemýšlím.. jak bych to tu mohla trošku chladit, aby se mimi nepřehrálo, ale vůbec nevím:(
19. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek