• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@hanah01 Skvoš v těhu bych si teda nedala.. Jsi odvaha..:slight_smile:
19. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 my taky tak bydlíme, ještě tam kde je dětský pokojíček celý den svítí slunko :-/....zase ale protože jsme v 7. patře, tak tu příjemně profukuje. Nicméně i proto, mále ceeelou ložnici (teď budoucí dětský pokoj) modrou (prostě studenou barvu) a přemýšlím, jak vymalovat :-/ chci dodržet tu studenou barvu :-/
19. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj bylo to naše miminko :slight_smile:
19. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nám sem taky svítí sluníčko téměř celý den. Máme totiž obě okna orientovaná na jih. Jsem z toho taková nesvá a docela se toho bojim..:-/
19. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 no práávě :-/ zase miminka potřebují teplo a tak si říkám, že maximálně bude jen v plínce :slight_smile: nevím, ale letošní léto, teda vlastně už loňský, bylo vážně masakr...ale popravdě...náš byt je v přízemí a než jsme se přestěhovali sem do podnájmu, tak byla půlka léta pryč a tady nahoře bylo líp než tam dole :-/
19. led 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 nechci ji dávat do pokoje větrák a ta klimatizace je taky na prd :-/ kdyby byl klimatizovaný celý byt, tak prosím...ale jen v jednom pokoji :-/
19. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d přesně tak, větrák máme taky, ale to myslím, že není dobrý nápad... Jj přinejhorším jen plínka a kdyžtak něco studeného k postýlce jinak nevím:slight_smile: Nám sem to sluníčko v létě svítí tak od 10 do cca 17.. ale je fakt, že když jsou velká horka den nebo dva, tak se střecha neohřeje a přes noc s to alespoň vyvětrá, ale když jsou ta dlouhodobá horka, tak není šance..
19. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 U nás je taky v létě hicák! Už jsme to taky Jiříkovi říkala..Ale neuděláš nic.. A větrák nebo klimoška je určo na prd k miminku. Od tý doby co máme kocoura, tak máme otevřené jen ventilačky, tak to je i tím, ale jak jsme měli otevřené okna úplně, tak to bylo dobrý. Stejnak až začne mímo chodit, tak mít otevřené okno je nesmysl.. Jen ventilačku.
@m_d Dát studené barvy je dobrý nápad..
19. led 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 přesně tak :-/ v těch dlouhodobých jeli pro tu klimatizaci do jedné místnosti...ale to prostě pomohlo jen když jsme seděli u ní :-/ nám tady taky tak peče od rána do večera...v tom srpnu tak kolem té 17:00 hod přestalo a než zapadlo tak skočilo do obýváku s kuchyní...tím že žijeme prakticky v těchto dvou pokojích, tu bylo fajn...do obou ložnic byly zavřené dveře a to horko se nedostalo...nicméně můj názor je ten, že v tom přízemí bylo hůř než tady nahoře...od malička jsem vyrůstala v paneláku pod střechou ale ty masakr horka jsme tam nějak přežívali, nicméně dole jsem si přála umřít :grinning: uvidíme jak to budeme dělat, chci dát postýlky úplně do rohu, pryč od okna, vlastně tam kde máme postel...a prostě závěsy do okna....možná koupíme i žaluzie. Nechtějí se nám moc kupovat do podnájmu, ale uvidíme :slight_smile:
19. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Tak to určitě!! Nikdy nevíš kam se to mimčo zvládne vyšplhat a nechat otevřené okno bez dozoru... Fuj... úplně je mi zle, co by se mohlo stát.. A že se to stává!!
19. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko děkuji :slight_smile:)
19. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já jsem dole nikdy nebyla, ale takhle co jsem byla na návštěva, tak tam teda vždycky bylo lépe než u nás. A u našich je to úplný extrém! Tam jim svítí sluníčko cca od 13.00 než zapadne. Takže musí mít zavřená okna a zatažené žaluzky, i tak tam mají i víc jak 30 stupňů... No hrůza... Ale to dělá hlavně ta střecha.. Kdyby byla třeba zateplená, tak tam takové horko není... kdo ví.. Každopádně. My tady závěsy taky máme a docela kvalitka. Sluníčko přes ně moc neprojde.. Jenže to by tady bylo pořád šero a to asi taky není dobrý.. No uvidí se.. třeba toto léto nebude tak horké:slight_smile:
19. led 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 třeba ne a asi máme tady tu zateplenou střechu, protože tu bylo fakt líp :slight_smile:) nicméně....my jsme holky šikovné a my si prostě poradíme :slight_smile:))
19. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d my jak máme 1+1, tak to tady budeme muset trošku přeorganizovat, tak se těším:slight_smile: ještě přemýšlím co dám na stěnu nad postýlku jaké obrázky:slight_smile:
19. led 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 však brzy budete ve větším :slight_smile:)) já taky přemýšlím :slight_smile:)
19. led 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jj to doufám:slight_smile: zrovna včera jsme si přinesli domů projekt:slight_smile: Tak doufám, že paní na stavebním úřadě už nebude vymýšlet hlouposti a jdeme už pomalu do závěru s těmi úřady... Je to teda hrůza:slight_smile: já jsem původně chtěla nějakou tu tapetku nebo lepící obrázky.. jenže mi pak došlo, že se třeba fakt zadaří a my se budem za rok nebo za rok a půl stěhovat a já bych to tu musela nechat:( tak jsem se rozhodla, že buď něco nakreslím a nebo najdu na netu a nechám si to jen vytisknout ve větším formátu a bude to jako plakát:slight_smile:
19. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 i na taková vedra pomůže právě ten zvlhčovač.
19. led 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 skvos? chtela jsem napsat skok, mam anglickou klavesnici a sem tam me to zlobi :slight_smile:
19. led 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já myslela že ten zvlhčovač jen zvlhčí vzduch a ne že ho i ochladí... Tak to musím prostudovat:slight_smile:

Holky papap, ozvala se kamarádka, tak jdem na prochajdu:slight_smile: provětrat mimouška:slight_smile: mého v bříšku a jejího v kočárku:slight_smile:
19. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanah01 byl jste uz nekdo na tehotenske masazi? stoji to za to, nevite nekdo?
19. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 nebyla a protože masáže celkově nemusím, takže se ani nechystám :slight_smile:))
19. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tvůj Hartan je trojkola? Jak daleko jsi s jeho ovoněním? :slight_smile:
19. led 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko nene já mám 4 kolku, já se na tu trojkolku necítila :slight_smile:) sporťáček je celý :slight_smile: matrace nakonec skončila taky v pračce, takže se taky suší na topení :slight_smile:) už chybí jen hluboká korbička a ta se musí rozšroubovat :slight_smile: a manžel ačkoliv má snad všechny šroubováčky atd :grinning: tenhle zrovna nemá :slight_smile:))) takže asi v pondělí pojede do nějakého hobbymarketu pro něj, abychom to konečně dali dokupy :slight_smile:)) v Tescu mají akce, mají tam i tu lovelu, tak ho rovnou pošlu pro to :slight_smile:), zásoby musí být :grinning: a mají taky v akci plíny, tak si můžeš udělat výlet třeba zítra...mimochodem, škoda že jsi až v Prahy...dneska mám výletovou, už bych byla u tebe, kdybys byla blíž :slight_smile:)
19. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning: My být u sebe blíž, tak se kluci zblázní :grinning: Neznám nikoho jako jste VY TADY! :grinning:
Plenky ještě žádné nemáme. Časem začnu nakupovat nějaké hadříky. Jen si třeba nevím rady, kdybych narazila na něakou krásnou kombinézku kolik číslo?
19. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jestli myslíš kombinézku na zimu :slight_smile: tak já se teda taky nevyznám v těch velikostech...ale v Tescu se mi nakupuje dobře :slight_smile:) mají to totiž označené na 0-0, 0-3, 3-6 :slight_smile:)) a jak jsem už někomu psala...prostě tomu děcku bude zima už v říjnu, letos v říjnu už sněžilo :slight_smile:) takže ta zimní kombinézka se ti bude hodit klidně už i ta 3-6...protože půl roku budou ty naše prdelky mít v prosinci :slight_smile:) a po Vánocích budou další masakr slevy :slight_smile:) ale klidně kup už tu 6-9, já kdyby tu bundičku na zimu měli v té větší velikosti, tak jsem ji koupila hned. Ale neměli :-/ protože prdelce pod to dáš nějaký svetřík a bude v tom napucovana :slight_smile:)) i v HM to tak mají označené těma měsícema...ale já jsem teda 0-0 nic nekupovala...max. máme to 0-3 :slight_smile:)
19. led 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Jj, na zimu. Právě kamarádka má chlapečka a u něj je to vždy jinak. Je už od mimíska dlouhej.. Takže jsem si jí vždy radši zeptala jak vytáhnul :grinning:
Už mám sto chutí něco jenom nakupovat :grinning:
Prcinka mě dneska pořád lochtá :slight_smile: Už se nemůžu dočkat kopanečku. Mám placentu na přední stěně, tak to jde prý podle holek cítit míň.. :frowning2:
Jsem zvědavá jak budou ty naše princezny vypadat :grinning:
19. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já taky :slight_smile:) já dnes měla hysteráky že ji necítím, jestli žije. Chtěla jsem jet na pohotovost ale ti AC/DC zabrali :grinning: teď už zase chrupká. Tak vidíš že i ty ses dočkala :slight_smile:)) tím, že je ta placenta vepředu je to hůř cítit i já o tom četla :slight_smile: každopádně neboj za pár týdnu až dostaneme kopance do žeber, tak si tu budeme psát, jak to bolí :grinning:
19. led 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Už se těším! :grinning: Alespoň budeme vědět, že tam jsou kočičky v pořádku :grinning: Stejnak už je spaní i bez toho na nic, tak mě aspoň zabaví :grinning:
19. led 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko přiznám se, že já taky :slight_smile:))
19. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d chi, jak nás tady @kotito sleduje :grinning:
19. led 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek