Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
marcelka287
19. led 2013
@hanah01 Skvoš v těhu bych si teda nedala.. Jsi odvaha..🙂
m_d
19. led 2013
@marcelka287 my taky tak bydlíme, ještě tam kde je dětský pokojíček celý den svítí slunko 😕....zase ale protože jsme v 7. patře, tak tu příjemně profukuje. Nicméně i proto, mále ceeelou ložnici (teď budoucí dětský pokoj) modrou (prostě studenou barvu) a přemýšlím, jak vymalovat 😕 chci dodržet tu studenou barvu 😕
m_d
19. led 2013
@kaijko jj bylo to naše miminko 🙂
marcelka287
19. led 2013
@m_d nám sem taky svítí sluníčko téměř celý den. Máme totiž obě okna orientovaná na jih. Jsem z toho taková nesvá a docela se toho bojim..😕
m_d
19. led 2013
@marcelka287 no práávě 😕 zase miminka potřebují teplo a tak si říkám, že maximálně bude jen v plínce 🙂 nevím, ale letošní léto, teda vlastně už loňský, bylo vážně masakr...ale popravdě...náš byt je v přízemí a než jsme se přestěhovali sem do podnájmu, tak byla půlka léta pryč a tady nahoře bylo líp než tam dole 😕
m_d
19. led 2013
@marcelka287 nechci ji dávat do pokoje větrák a ta klimatizace je taky na prd 😕 kdyby byl klimatizovaný celý byt, tak prosím...ale jen v jednom pokoji 😕
marcelka287
19. led 2013
@m_d přesně tak, větrák máme taky, ale to myslím, že není dobrý nápad... Jj přinejhorším jen plínka a kdyžtak něco studeného k postýlce jinak nevím🙂 Nám sem to sluníčko v létě svítí tak od 10 do cca 17.. ale je fakt, že když jsou velká horka den nebo dva, tak se střecha neohřeje a přes noc s to alespoň vyvětrá, ale když jsou ta dlouhodobá horka, tak není šance..
kaijko
19. led 2013
@marcelka287 U nás je taky v létě hicák! Už jsme to taky Jiříkovi říkala..Ale neuděláš nic.. A větrák nebo klimoška je určo na prd k miminku. Od tý doby co máme kocoura, tak máme otevřené jen ventilačky, tak to je i tím, ale jak jsme měli otevřené okna úplně, tak to bylo dobrý. Stejnak až začne mímo chodit, tak mít otevřené okno je nesmysl.. Jen ventilačku.
@m_d Dát studené barvy je dobrý nápad..
m_d
19. led 2013
@marcelka287 přesně tak 😕 v těch dlouhodobých jeli pro tu klimatizaci do jedné místnosti...ale to prostě pomohlo jen když jsme seděli u ní 😕 nám tady taky tak peče od rána do večera...v tom srpnu tak kolem té 17:00 hod přestalo a než zapadlo tak skočilo do obýváku s kuchyní...tím že žijeme prakticky v těchto dvou pokojích, tu bylo fajn...do obou ložnic byly zavřené dveře a to horko se nedostalo...nicméně můj názor je ten, že v tom přízemí bylo hůř než tady nahoře...od malička jsem vyrůstala v paneláku pod střechou ale ty masakr horka jsme tam nějak přežívali, nicméně dole jsem si přála umřít 😃 uvidíme jak to budeme dělat, chci dát postýlky úplně do rohu, pryč od okna, vlastně tam kde máme postel...a prostě závěsy do okna....možná koupíme i žaluzie. Nechtějí se nám moc kupovat do podnájmu, ale uvidíme 🙂
marcelka287
19. led 2013
@kaijko Tak to určitě!! Nikdy nevíš kam se to mimčo zvládne vyšplhat a nechat otevřené okno bez dozoru... Fuj... úplně je mi zle, co by se mohlo stát.. A že se to stává!!
m_d
19. led 2013
@kaijko děkuji 🙂)
marcelka287
19. led 2013
@m_d Já jsem dole nikdy nebyla, ale takhle co jsem byla na návštěva, tak tam teda vždycky bylo lépe než u nás. A u našich je to úplný extrém! Tam jim svítí sluníčko cca od 13.00 než zapadne. Takže musí mít zavřená okna a zatažené žaluzky, i tak tam mají i víc jak 30 stupňů... No hrůza... Ale to dělá hlavně ta střecha.. Kdyby byla třeba zateplená, tak tam takové horko není... kdo ví.. Každopádně. My tady závěsy taky máme a docela kvalitka. Sluníčko přes ně moc neprojde.. Jenže to by tady bylo pořád šero a to asi taky není dobrý.. No uvidí se.. třeba toto léto nebude tak horké🙂
m_d
19. led 2013
@marcelka287 třeba ne a asi máme tady tu zateplenou střechu, protože tu bylo fakt líp 🙂) nicméně....my jsme holky šikovné a my si prostě poradíme 🙂))
marcelka287
19. led 2013
@m_d my jak máme 1+1, tak to tady budeme muset trošku přeorganizovat, tak se těším🙂 ještě přemýšlím co dám na stěnu nad postýlku jaké obrázky🙂
m_d
19. led 2013
@marcelka287 však brzy budete ve větším 🙂)) já taky přemýšlím 🙂)
marcelka287
19. led 2013
@m_d jj to doufám🙂 zrovna včera jsme si přinesli domů projekt🙂 Tak doufám, že paní na stavebním úřadě už nebude vymýšlet hlouposti a jdeme už pomalu do závěru s těmi úřady... Je to teda hrůza🙂 já jsem původně chtěla nějakou tu tapetku nebo lepící obrázky.. jenže mi pak došlo, že se třeba fakt zadaří a my se budem za rok nebo za rok a půl stěhovat a já bych to tu musela nechat😞 tak jsem se rozhodla, že buď něco nakreslím a nebo najdu na netu a nechám si to jen vytisknout ve větším formátu a bude to jako plakát🙂
kotito
19. led 2013
@marcelka287 i na taková vedra pomůže právě ten zvlhčovač.
hanah01
19. led 2013
@marcelka287 skvos? chtela jsem napsat skok, mam anglickou klavesnici a sem tam me to zlobi 🙂
marcelka287
19. led 2013
@kotito já myslela že ten zvlhčovač jen zvlhčí vzduch a ne že ho i ochladí... Tak to musím prostudovat🙂

Holky papap, ozvala se kamarádka, tak jdem na prochajdu🙂 provětrat mimouška🙂 mého v bříšku a jejího v kočárku🙂
hanah01
19. led 2013
@hanah01 byl jste uz nekdo na tehotenske masazi? stoji to za to, nevite nekdo?
m_d
19. led 2013
@hanah01 nebyla a protože masáže celkově nemusím, takže se ani nechystám 🙂))
kaijko
19. led 2013
@m_d Tvůj Hartan je trojkola? Jak daleko jsi s jeho ovoněním? 🙂
m_d
19. led 2013
@kaijko nene já mám 4 kolku, já se na tu trojkolku necítila 🙂) sporťáček je celý 🙂 matrace nakonec skončila taky v pračce, takže se taky suší na topení 🙂) už chybí jen hluboká korbička a ta se musí rozšroubovat 🙂 a manžel ačkoliv má snad všechny šroubováčky atd 😃 tenhle zrovna nemá 🙂))) takže asi v pondělí pojede do nějakého hobbymarketu pro něj, abychom to konečně dali dokupy 🙂)) v Tescu mají akce, mají tam i tu lovelu, tak ho rovnou pošlu pro to 🙂), zásoby musí být 😃 a mají taky v akci plíny, tak si můžeš udělat výlet třeba zítra...mimochodem, škoda že jsi až v Prahy...dneska mám výletovou, už bych byla u tebe, kdybys byla blíž 🙂)
kaijko
19. led 2013
@m_d 😃 My být u sebe blíž, tak se kluci zblázní 😃 Neznám nikoho jako jste VY TADY! 😃
Plenky ještě žádné nemáme. Časem začnu nakupovat nějaké hadříky. Jen si třeba nevím rady, kdybych narazila na něakou krásnou kombinézku kolik číslo?
m_d
19. led 2013
@kaijko jestli myslíš kombinézku na zimu 🙂 tak já se teda taky nevyznám v těch velikostech...ale v Tescu se mi nakupuje dobře 🙂) mají to totiž označené na 0-0, 0-3, 3-6 🙂)) a jak jsem už někomu psala...prostě tomu děcku bude zima už v říjnu, letos v říjnu už sněžilo 🙂) takže ta zimní kombinézka se ti bude hodit klidně už i ta 3-6...protože půl roku budou ty naše prdelky mít v prosinci 🙂) a po Vánocích budou další masakr slevy 🙂) ale klidně kup už tu 6-9, já kdyby tu bundičku na zimu měli v té větší velikosti, tak jsem ji koupila hned. Ale neměli 😕 protože prdelce pod to dáš nějaký svetřík a bude v tom napucovana 🙂)) i v HM to tak mají označené těma měsícema...ale já jsem teda 0-0 nic nekupovala...max. máme to 0-3 🙂)
kaijko
19. led 2013
@m_d Jj, na zimu. Právě kamarádka má chlapečka a u něj je to vždy jinak. Je už od mimíska dlouhej.. Takže jsem si jí vždy radši zeptala jak vytáhnul 😃
Už mám sto chutí něco jenom nakupovat 😃
Prcinka mě dneska pořád lochtá 🙂 Už se nemůžu dočkat kopanečku. Mám placentu na přední stěně, tak to jde prý podle holek cítit míň.. 😞
Jsem zvědavá jak budou ty naše princezny vypadat 😃
m_d
19. led 2013
@kaijko já taky 🙂) já dnes měla hysteráky že ji necítím, jestli žije. Chtěla jsem jet na pohotovost ale ti AC/DC zabrali 😃 teď už zase chrupká. Tak vidíš že i ty ses dočkala 🙂)) tím, že je ta placenta vepředu je to hůř cítit i já o tom četla 🙂 každopádně neboj za pár týdnu až dostaneme kopance do žeber, tak si tu budeme psát, jak to bolí 😃
kaijko
19. led 2013
@m_d Už se těším! 😃 Alespoň budeme vědět, že tam jsou kočičky v pořádku 😃 Stejnak už je spaní i bez toho na nic, tak mě aspoň zabaví 😃
m_d
19. led 2013
@kaijko přiznám se, že já taky 🙂))
kaijko
19. led 2013
@m_d chi, jak nás tady @kotito sleduje 😃

Začni psát odpověď...

Odešli