Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
m_d
19. led 2013
@kaijko faakt? jak to víš? 😃
kaijko
19. led 2013
@m_d Dává nám liky na naše komentáře 😃 Ona bez nás nemůže být 😃 😘
m_d
19. led 2013
@kaijko ahaaa 🙂) já si nevšimla 😃 koukám jen na naši debatu a ještě vedle mám otevřenou debatu na hartan kočárek 😃
kotito
19. led 2013
@kaijko
@m_d
Sleduju sleduju, ale dostala jsem sprda od Vojtíka, že jsem chtěla k našim a jsem tu s Váma.
No asi jsem na vás závislá 😎
kotito
19. led 2013
jinak jsme se byli dívat na půdu na ten kočárek zekiwa je je chudák asi po smrti 😞
kaijko
19. led 2013
@kotito Takže budete mít "jen 2" ?😃
kotito
19. led 2013
@kaijko jojo 🙂 to je teda hrůůůza 😃

A jak vám je prcinky?
m_d
19. led 2013
@kotito já jsem vyřízená 😕 takže se těším až Davča "vystřelí" a lehnu si na gauč k filmům 🙂)
kaijko
19. led 2013
@kotito Já se třeba nudím 😃
Na prochajdě jste byli? Cos papala dneska?
kotito
19. led 2013
@m_d unavená nebo ti není dobře?
kotito
19. led 2013
@kaijko jojo byli.
Na snídani chlebík, kterej jsem vyblinkala, pak vánočku, kterou jsem vyblinka 🙂
Pak uzenou polívečku s kroupama, smažený květák...já měla jen dušenou brokolici a brambor...to už ve mě zůstalo.
pak zase polívečku..a ...pak zase polívečku a před chvilinkou zase polívečku 😎 teď se peče masinko 🙂

Copak si papala ty? Koukáš na netu po výbavičkách?
m_d
19. led 2013
@kotito unavená, to praní kočárku mě zmohlo 😕 ale mám z toho radost, už jen ta korbička a je to 🙂)
m_d
19. led 2013
@kotito jaktože zvracíš? 😕 už bys neměla 🙂
kaijko
19. led 2013
@kotito Ty jo, jakto, že pořád blinkáš? Vždyť už by jsi měla být v tom "nejkrásnějším období těhotenství" ..
Jsem si udělala špagety s mletým masíčkem 🙂
kotito
19. led 2013
@m_d to je super...vyparádíš ho a budeš z něj nadšená ještě víc. A hlavně už chci vidět pořádné fotečky 😎
tak pěkně odpočívej
kotito
19. led 2013
@kaijko taky bych si dala :-p

Blinkat už bych mohla přestat , páč mě to fakt neba 😞 musím o to m říct doktorce, aji mamka brblá...
m_d
19. led 2013
@kotito já se taky těším až ho dám dokupy 🙂))
kaijko
19. led 2013
@kotito To teda! Takhle nám moc nepřibereš na váze..
m_d
19. led 2013
@kotito řekni to doktorce, ale mě teda nepomohl, jen mám v zásobě ty torecanový čípky, ale je fakt že já v sobě neudržela nic...vůbec nic 😕
kotito
19. led 2013
@m_d
já hlavně ráno.odpoledne to nějak udržím a večer samy víte, co jsem do sebe schopná nacpat a blbě mi není 😉
kotito
19. led 2013
já to s tím kočárkem asi nevydržím. Asi ho potřebju mít doma 😃 a koukat se na něj 😎
kaijko
19. led 2013
@kotito My si ho asi necháme dovést hned.. 😃 Jak nám potvrdí platbu..
kotito
19. led 2013
@kaijko to se moc nedivím 🙂 jen je škoda, že příjdete o 5 měsísů záruky...ale asi to taky nevydržím 🙂 možná mě budou uspokojovat aspoň tvoje fotky kočárku. Já ten náš vlastně ani neviděla 😃
kaijko
19. led 2013
@kotito Jsme na tom stejně 😃 Já ten náš ještě taky neviděla 😃 Pořád váháme, ale té záruky je fakt škoda. Dneska jsou přeci jenom všechny věci dělané na 2roky. A chtěla bych ho nechat na druhé, když se povede a nebo ho ještě potom prodat.. A teď babo raď 😃 myslíš, že si vystačíš s fotkami? 😃
m_d
19. led 2013
@kotito možná na tebe něco leze 😕
kotito
19. led 2013
@kaijko no kdybych měla mít ten co jsem viděla , ten váš, tak bych ho tam asi vydržela nechat, ale takhle...no nevím 😎
Kočárek určitě vydrží hafo, takže ta záruka není zase tak důležitá 😎 nebo já nevím...Vojtík ho tam chce nechat...hlavně je to fakt mega krabice 🙂 a mít ho doma složenej je asi trošku bláznovství...ani jedna haciendu nemáme 😉
ach jo... tyjo asi to nevydržím :-x
kotito
19. led 2013
@m_d to si nemyslím. No uvidíme....
m_d
19. led 2013
holky já si dala 🙂))) když Davča odešel, šla jsem do vany, napustila si plnou vanu vody a nakapala tam kapky Avirilu olejíčku pro miminka, abych neměla suchou pokožku. Pak jsem se rozhodila, že se zkrášlím na místech, která smí vidět pouze můj muž...a to byl gól 😕 ale po půl hodině úspěch....pak jsem si řekla, že si teda ostříhám nehty na nohách....mazec číslo dvě...a a sakra to jsme teprve v pátém měsíci 🙂)))))
m_d
19. led 2013
@kotito bobino já to tak měla...než na mě vlezla ta laryngitida tak jsem prozvracela tři dny 😕

Začni psát odpověď...

Odešli