• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko faakt? jak to víš? :grinning:
19. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dává nám liky na naše komentáře :grinning: Ona bez nás nemůže být :grinning: :-*
19. led 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko ahaaa :slight_smile:) já si nevšimla :grinning: koukám jen na naši debatu a ještě vedle mám otevřenou debatu na hartan kočárek :grinning:
19. led 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko
@m_d
Sleduju sleduju, ale dostala jsem sprda od Vojtíka, že jsem chtěla k našim a jsem tu s Váma.
No asi jsem na vás závislá :sunglasses:
19. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jinak jsme se byli dívat na půdu na ten kočárek zekiwa je je chudák asi po smrti :frowning2:
19. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Takže budete mít "jen 2" ?:grinning:
19. led 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jojo :slight_smile: to je teda hrůůůza :grinning:

A jak vám je prcinky?
19. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já jsem vyřízená :-/ takže se těším až Davča "vystřelí" a lehnu si na gauč k filmům :slight_smile:)
19. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Já se třeba nudím :grinning:
Na prochajdě jste byli? Cos papala dneska?
19. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d unavená nebo ti není dobře?
19. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo byli.
Na snídani chlebík, kterej jsem vyblinkala, pak vánočku, kterou jsem vyblinka :slight_smile:
Pak uzenou polívečku s kroupama, smažený květák...já měla jen dušenou brokolici a brambor...to už ve mě zůstalo.
pak zase polívečku..a ...pak zase polívečku a před chvilinkou zase polívečku :sunglasses: teď se peče masinko :slight_smile:

Copak si papala ty? Koukáš na netu po výbavičkách?
19. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito unavená, to praní kočárku mě zmohlo :-/ ale mám z toho radost, už jen ta korbička a je to :slight_smile:)
19. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito jaktože zvracíš? :-/ už bys neměla :slight_smile:
19. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ty jo, jakto, že pořád blinkáš? Vždyť už by jsi měla být v tom "nejkrásnějším období těhotenství" ..
Jsem si udělala špagety s mletým masíčkem :slight_smile:
19. led 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to je super...vyparádíš ho a budeš z něj nadšená ještě víc. A hlavně už chci vidět pořádné fotečky :sunglasses:
tak pěkně odpočívej
19. led 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko taky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blinkat už bych mohla přestat , páč mě to fakt neba :frowning2: musím o to m říct doktorce, aji mamka brblá...
19. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já se taky těším až ho dám dokupy :slight_smile:))
19. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To teda! Takhle nám moc nepřibereš na váze..
19. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito řekni to doktorce, ale mě teda nepomohl, jen mám v zásobě ty torecanový čípky, ale je fakt že já v sobě neudržela nic...vůbec nic :-/
19. led 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
já hlavně ráno.odpoledne to nějak udržím a večer samy víte, co jsem do sebe schopná nacpat a blbě mi není :wink:
19. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to s tím kočárkem asi nevydržím. Asi ho potřebju mít doma :grinning: a koukat se na něj :sunglasses:
19. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito My si ho asi necháme dovést hned.. :grinning: Jak nám potvrdí platbu..
19. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to se moc nedivím :slight_smile: jen je škoda, že příjdete o 5 měsísů záruky...ale asi to taky nevydržím :slight_smile: možná mě budou uspokojovat aspoň tvoje fotky kočárku. Já ten náš vlastně ani neviděla :grinning:
19. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jsme na tom stejně :grinning: Já ten náš ještě taky neviděla :grinning: Pořád váháme, ale té záruky je fakt škoda. Dneska jsou přeci jenom všechny věci dělané na 2roky. A chtěla bych ho nechat na druhé, když se povede a nebo ho ještě potom prodat.. A teď babo raď :grinning: myslíš, že si vystačíš s fotkami? :grinning:
19. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito možná na tebe něco leze :-/
19. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no kdybych měla mít ten co jsem viděla , ten váš, tak bych ho tam asi vydržela nechat, ale takhle...no nevím :sunglasses:
Kočárek určitě vydrží hafo, takže ta záruka není zase tak důležitá :sunglasses: nebo já nevím...Vojtík ho tam chce nechat...hlavně je to fakt mega krabice :slight_smile: a mít ho doma složenej je asi trošku bláznovství...ani jedna haciendu nemáme :wink:
ach jo... tyjo asi to nevydržím :zipper_mouth:
19. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to si nemyslím. No uvidíme....
19. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si dala :slight_smile:))) když Davča odešel, šla jsem do vany, napustila si plnou vanu vody a nakapala tam kapky Avirilu olejíčku pro miminka, abych neměla suchou pokožku. Pak jsem se rozhodila, že se zkrášlím na místech, která smí vidět pouze můj muž...a to byl gól :-/ ale po půl hodině úspěch....pak jsem si řekla, že si teda ostříhám nehty na nohách....mazec číslo dvě...a a sakra to jsme teprve v pátém měsíci :slight_smile:)))))
19. led 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito bobino já to tak měla...než na mě vlezla ta laryngitida tak jsem prozvracela tři dny :-/
19. led 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek