• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
:grinning: jééé, holky a popravdě!! To je fakt Laura, tak divný nebo ošklivý jméno? :grinning: Už se musím smát :grinning: Jak na to lidi nereagují nebo blbě komentují Proč? a nebo rovnou řeknou, že se jim to jméno nelíbí :grinning: Se už musím smát :grinning:
19. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já si teď uvědomila, že když bychom chtěli reklamaci, tak je to 200km :grinning:
19. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko mě se líbí a komu se nelíbí ať si políbí :slight_smile:))
19. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, @kotito a to je ti takto blbě od začátku těhu?

@kaijko Tak jste taky skončili u Camu? :slight_smile: S tou reklamací buď v klidu, jedinej servis je stejně v Brně, tak by sem ten kočár stejně posílali i když bys ho objednala jinde :wink:
19. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko ne opravdu si do toho nenechej kecat...je to vaše volba a nenechej si to rozmluvit řečma nějakých dam, které to dítě nenosí! Ty ho nosíš pod srdcem a ty ho pojmenuješ :slight_smile:
19. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko Náš Radim taky nemá zrovna úspěch, ale tak co, každému se líbí něco jiného, tak do toho nemá nikdo co cekat. A Laura je úplně v pohodě:slight_smile: akorát to asi není běžné jméno, tak se ho lidi bojí:grinning:
19. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj Snad to vyjde a budeme ho mít :slight_smile: jj, to nám říkali i v obchodu v Praze. Ale dovezl by se na prodejnu a ta se postará. Nevadí :slight_smile: To musí vymyslet míláček, já vymyslela kočárek :grinning: Ty ho máš taky, viď?
19. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 :grinning: Všichni jsou pro Terezku, švagrová dokonce řekla, že už jí teď takhle bude říkat! :grinning: Není Terezka ošklivá, ale je všude a to mi vadí.. Radímka má kamarádka, dobrá kamarádka. Dala ho, aby to bylo podobné na Radek (jeho taťka), aby se nepletla pošta :slight_smile: A je to hezké jméno a dá se zdrobnit!

@m_d A to se teď divila sestřenka co má doma Jindříšku a Jiřku, podle nich ona je Jiřka a manžel Jindra..Já se taky nedivila Proččč??? :grinning:
19. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj máme ho taky
A když budeš náhodou reklamovat, tak sem pojedeš osobně a uspořádáme sraz :wink:
19. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no tak ať sama mlčí...:slight_smile: já teda nemám nic proti žádnému jménu...ale Terezu bych prostě nechtěla :-/ ale je to volba, zkuste najít něco s čím budete souhlasit oba dva :slight_smile:
19. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Jméno Laura se mi fakt líbí! řekla bych ti kdyby ne.
19. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko by ses stavila aspoň na kafíčko :grinning:
19. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj nene až tak posledních 14 dní.Ale dneska to byl extrem
19. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj Jééé, to je nápad :grinning: Spojím příjemné s užitečným :grinning: Ty jsi hlavička :grinning:
Jaké tam máš kolečka?
A nééé, že si teď holky budete přát, aby se nám na něm něco pokazilo :grinning:
19. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko sestřenice od které mám teď ty věci má Přemečka a Grétu. Ona se jmenuje Gražina. Její sesta má dceru Selenge
19. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko My máme kolečka oboje, ty nafukovací byly u našeho kočáru tenkrát v akci zadarmo.
19. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Lauru má Jiříka sestřenka, on jí ještě ani neviděl, nestýkají se moc..Jsou jí asi 3roky, ale já to jméno chtěla už předtím.. A Jirky mamka se svým bráchou (děda malé vlastně) trapně "soupeříů kdo je lepší :grinning: Tak tím bych asi tchýni strhla body :grinning: Kdyby si byli blíž, tak neřeknu, ale takhle je to jedno.. A mojí mamce se prostě nelíbí :grinning: taťkovi je to jedno, ten se těší na vnučku :grinning: Jirkovi se líbí, ale štve ho, že do toho všichni kecají :grinning: Ale už snad na just neustoupím :grinning: Se tomu oba už smějeme :grinning:
19. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Laura je hezký jméno, má ji kamarádka a druhou má Patricii, ale mají německý příjmení. Já s naším českým nemůžu moc divočit. Já mám zase ráda klasiku, ale ne moc starobylou. Anna, Anežka a tak se mi nelíbí. A výběr jména je jen na vás, tak ať si každý trhne.
19. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Já hrozně moc chtěla Annu nebo Anežku, ale manžel vždycky vymyslel něco strašného na tohle jméno :grinning:
19. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko neustupuj :slight_smile:)
19. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko me se Laura libi hodne, na nasi Valentinu se nikdo netvari, jen jedna kamaradka..ta ma Yasminku (zili dlouho v cizine, tak se ji nic ceskyho nezdalo).
Zato Selenge, Grazina..to jsou cesi a bili??
19. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Gražina je polské jméno, viď?
Mě i štve, že všichni mi/nám vše zkritizují a já vždy mlčím. Protože každý má jiný vkus a nechci nikomu nic vnucovat, aby je to mrzelo, no spíš by se naštvali, to jenom já si dělám ze všeho hlavu :slight_smile:
19. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d hele tisíc lidí tisíc názorů. Když Michal navrhnul Toníčka, tak mě skoro kleplo. Nelibí se mi ani JIří (můj táta), František.... Klidně bych dala Davida, Lukáše, Ondru. Hrozně se mi líbí třeba i Šárka, ale má svátek skoro na můj termín a úplně původně jsem toužila po Lucince, ale to už má na podzim a v zimě všechno Míša, tak už bych to radši rozložila na konec zimy nebo jaro.
19. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Jak říkají holky, dejte to, co se líbí vám. Já jsem na klasiku, ale na Lauře nic hroznýho nevidím.
19. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: tak a hotovo! :grinning: Máte pravdu :grinning:
19. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse Toníček je kráásný...já chtěla původně tyto jména, stará krásná jména :slight_smile:)
19. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Vymyslel něco vtipnýho? :grinning: To si umím představit, doma mám to samé, najednou by se v něm probudilo básnické střevo :grinning:
19. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no aanoo, ani jsem netušila jakýho básníka doma mám :slight_smile:)))
19. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Doufám, že to myslíš ve vtipu, že Lauře bude říkat tereza?:grinning:
19. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek