• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko my jsme kdysi chtěli Rebeku, ale samo nás to přešlo a bylo mi jedno kdo si co říká. Prostě je to jen a jen vaše věc
19. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Gražina je židovské jméno pokud si dobře pamatuju jak mi to vysvětlovali. A Selenge je jméno po prababičce sestřeničeného manžela. Hele tady ve vesnici u našich je Pamela Továrková a jenifer hlávková :sunglasses:
19. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě nechápala, když známí byli na matrice a úřednice jim řekla, že nejde Tobias, tak museli dát Tobiáše. A druhé Lilien a taky neprošla a museli dát Liliana. Ale v porodce jim zase řekli, že to nevadí....
19. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Řekla to Jiříkovi po telefonu, ale já jí to hned vysvětlím až jí uvidím :grinning: To jenom zkouší, ale u ní právě vím, že bude ta nejlepší teta na světě :grinning: Přála si holčičku a má doma dva kluky :slight_smile:
19. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko fakt joo? Vždyt dneska už jde i Esmeralda...tak proč nejde tohle? Asi je to fakt o tom, na koho narazíme na té matrice:-/
19. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d právě jsem doma říkala Jiříkovi, když s tím přišel, že je to blbost! Asi tam seděla nějaká vlastenka :grinning: jo, a oni jsou slováci :grinning:
19. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko měli si víc hádat, protože to jde a je jich spousta. Jestli tam seděla nějaká zapšklá baba, tak bych jí to asi vysvětlila. Těch omezení už je dneska málo.
19. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no tak to je už úplně mimo :-/chudáci, já bych to zkusila asi jinde :frowning2:(
19. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no a to je právě ten extrém, kdy si i já ťukám na čelo, ale je to jejich věc, když se chtěli dětem pomstít.
19. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nechápu, ale že tohle může ovlivnit někdo cizí! Já bych se taky nenechala a kdybych zjistila, že si to tam vede jak chce, tak bych to řešila výš! Tohle mi přijde jako hrozná drzost!
19. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko mě třeba vadí to vypisování jmen při nástupu do porodnice...co když ji uvidíme s manželem a najednou si budeme jisti, že to měla být Karolína a ne Elizabeth?
19. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu dneska už radši spinkat, jde na mě hlad, tak to musím zaplašit. Zítra papa
19. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse dobrou noc :slight_smile:)
19. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To můžeš klidně pak změnit, dokud to není na matrice, tak je to jedno a myslím, že to jde i pak do nějaký lhůty.
19. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse A já jdu jíst :grinning: Dobrou noc :slight_smile:
19. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse aha, tak děkuji :slight_smile: každopádně nelíbí se mi to :slight_smile:))
19. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Druhé jméno máte Karolína? :slight_smile: Elizabeth je krásný!!!! Mě doma neprošlo.. :frowning2:
19. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nemáme Karolínu :slight_smile:)) jen mě tak napadlo :slight_smile:))
19. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Cože? To mi nemůžeš takhle blbnout hlavu :grinning: Se mi zafixuje a budu blbnout :grinning:
19. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko nene Elizabeth nebo maximálně Klaudie :slight_smile:)) ale bude to Elinka :slight_smile: přes to nejede vlak :slight_smile:))
19. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jéé, Klaudie. To je taky hezký jméno! Už jsem si taky zvykla na Elinku :slight_smile: :grinning:
19. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no je to krásný jméno :slight_smile:) já ji moc chtěla :slight_smile: ale nakonec jsme se domluvili na Eli...manžel chtěl Kristýnku :slight_smile:)
19. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d A jaké jsou zdroběliny u Klaudie? Krystýna se mi moc nelíbí. Ale to je tím, že jsem znala jednu Kristýnu a to byla pipina :grinning: Někdy za to jméno nemůže a zhnusí se mi díky člověku co ho nosí :slight_smile:
Jirka teď přišel i s Agátou..
19. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Agátu nee :-/ jedině Klaudinka :-/ proto jsme to zavrhli...
19. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky popřeju vám dobrou noc. Měla jsem přednášku, ohledně koníka. Naši mají totiž pc jen jeden a vojtíka prudí, že nehraje hry a já nejsem s ním. Tak se ozvu až zítra. Možná až navečer až budu doma.
Tak se opatrujte a krásnou dobrou noc! A s úsměvem...bříškatice s tím jde všechno líp :wink:
19. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobrou noc kočičko!!!! :slight_smile: :grinning:
19. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dobrou noc :slight_smile: a věnuj se Vojtíkovi :slight_smile: my to chápeme :slight_smile:
19. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Na jaky film jsi koukala?
19. led 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek