Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
m_d
19. led 2013
nakonec to co bylo na nove...a ted koukam na vrazdu v orient expresu 🙂) a objednala jsem si pizzu 😃
kotito
19. led 2013
@m_d ha a ty sis spleta Jiříka s Vojtíkem 🙂
byla jsem ještě kouknout na kočárek 😃 teď už to fakt vypnu. papa tobě i @kaijko
m_d
19. led 2013
@kotito ale hned jsem se opravila 😃 dobrou 🙂)
kaijko
19. led 2013
@m_d A ja tady jedla chleba 😃
@m_d a @kotito
Chi az vyjdeme prvne s kocarkama, tak nas musi holky tatkove vyfotit 😃
m_d
19. led 2013
@kaijko tak promiiiiň 🙂)) kdybychom doma měli alespoň ten chleba 😃
kaijko
19. led 2013
@m_d Ted nemam ani vycitky, ze jim takhle pozde 🙂 Takova vyhodicka 🙂
m_d
19. led 2013
@kaijko jojo 🙂)) já taky 🙂)) a nejvíc mě pobavilo, jak jsem zuřila, že jsem přes vánoce nic nenabrala a kamoška mi řekla takovým tím jedovatým, hladovým tonem..."to může říct jen těhotná" 😃
kaijko
19. led 2013
@m_d jooo 😃
sojca
19. led 2013
Ahojky devcata mohu se vas na neco zeptat? zitra budu delat tehot. test. Posledni styk byl 12,14, a 15 DC a dnes jsem 38DC. A dnes me cely den boli, tlaci na pravem vajecniku a mam takovy bily husty vytok a dnes docela hodne. Nevite co to muze byt nikde to nemohu najit.
kaijko
20. led 2013
Dobre ranko 😉
@m_d Do kolika vsi vcera cekala na Davcu?
kotito
20. led 2013
@sojca může to být těhotenství. Jak testík dopadl ?
kaijko
20. led 2013
@kotito Je Ti dnes lepe? Snidane zustala tam kde ma? 😉
kotito
20. led 2013
@kaijko dobré ránko...t

Dobré ránko všem
Tak jsem to nevydržela a aspoň vám musím popřát krásný den. Za chvilku přijede sestra s rodinou a jde se bobovat 😃
Jinak mám 2ikea tašky plné věcíček od velikosti 50 do 62. dalších milion věcí bude na Julinku čekat u našich ve stříni. Takovou kamacitu náš domeček teda fakt nemá 😎
kotito
20. led 2013
@kaijko měla jsem polívečku a ta zůstala v žaludku 😉
Musím jít pomoct mamině s obídkem. Večer se na vás těším
Tak krásný den vy moji pupíčci 😃
marcelka287
20. led 2013
@kaijko Tak to jo, já myslela že je tak drsná - drzá😃
kaijko
20. led 2013
@marcelka287 Nee, jen me zkousi 🙂 Ale nevi, ze drazdi hada bosou nohou 😃
Kdyz prisel v noci Jirik, tak rekl, ze se mu Laurinka zacala libit a souhlasi s ni!!!! 😃 At si prej vsichni polibi 😃

@kotito Kraasnej den! Vecer se urco ukaz!
marcelka287
20. led 2013
@kaijko chichi😃 To je slovo chlapa🙂
kaijko
20. led 2013
Dneska nejspis pujdu s kamoskou na nakupy, shani plesove saty 😉 Snad narazim alespon na nejake tricko 😃 Jinak nic nema ted cenu kupovat. Mozna, kdybych narazila na nejaky hezky tehu kalhoty 😉 A na padaky 😃 Ale do detskyho ji asi nedostanu 😞
marcelka287
20. led 2013
@kaijko 😃 Třeba bude hodná a nechá se tam zatáhnout🙂 Jinak je sranda jak píšeš, že jdete nakupovat, u nás je totiž v neděli totální mrtvo😃 takže nákupy nepřichází v úvahu🙂
kaijko
20. led 2013
@marcelka287 Proto mam Prahu rada 😃 Kdyz jsem u nasich, tak tam vzdycky vymyslim kraviny co v so/ne budeme delat a mam smulu. A nechapu problem s pecivem..Tady je porad a skoro vsude 😉 Mam i blizoucko Obchodak (Arkady), takze nevymrznu. Jinak venku zase hnus 😢
Co budete delat?
m_d
20. led 2013
@kaijko tak dlouho ze jsem videla celej Vriskot, a jeste mame tichou domacnost. Jen co se pan vyspi z kocoviny 🙂))
marcelka287
20. led 2013
@kaijko Tak naštěstí už jsme dospěli tady u nás do stádia, kdy potraviny otevřené jsou🙂 máme tu billu, penny, lidl i kauf🙂 Ale hadříky nee🙂 Ještě si pamatuji doby, kdy ani ty potraviny v neděli nebyli😃 Já mám Prahu taky ráda🙂 A nejen proto, že tam jsou všechny obchody otevřené každý den🙂
kaijko
20. led 2013
@m_d Tichou domacnost? Co udelal? 🙂
m_d
20. led 2013
@kaijko přišel 7:15 .... to udělal 🙂
mercedesse
20. led 2013
Holky, malej usnul, mám tak na dvě hoďky klid, hurááá. Dneska řádil od 6h a ještě se mi zaseklo dvd, takže jsem mu ani nemohla pustit oblíbenou pohádku. Ale pak ho Michal vzal dolů a já spinkala ještě skoro do 9:30.
hanah01
20. led 2013
Ahoj tehulky, jak se mate? ja jsem to mela vcera divoky. Skoncila jsem ve dve hodiny rano s bolestma v podbrisku, ze jsem se nemohla ani narovnat. Ale vse dopadlo dobre, mam byt v klidu dali mi neco na uklidneni, ale jednu pozitivni vec to mela videla jsem mimisko a je pekne zivy a dokonce se mi potvrdilo to co jsem si myslela a budu mit holcicku, takze preholcickovano 🙂 Jsem moc rada
hanah01
20. led 2013
zapomnela jsem slovo nemocnice 😃 ale to vam asi cvaklo a jeste me presunuli termin porodu na 15. cervna, takze mam ted tri terminy 😃 6.6., 15.6., a 22.6. 😃 😃 tak si vyber, no ale byla jsem uklidnena tim, ze podle velikosti plodu se to vzdy posouva, takze proste cerven. 🙂
hanah01
20. led 2013
ja mam takovou radost, ze to bude holka 🙂
hanah01
20. led 2013
@kaijko Jinak Laura je prekrasny jmeno, mela jsem ho taky vybrany, mam jich trochu vic vybranych, ale pritel chce Stellu, taky jsem se setkala s negaci, jako pivo Stella nebo maslo Stella atd., ale co uz je to tvoje mimi a Laura je moc pekny 🙂
mercedesse
20. led 2013
@hanah01 teda jestli mě řeknou kluka, tak už fakt nevím, když je to tu samá holčina 😃 Fajn, že je vše v pořádku. Stella je taky moc hezký.

Začni psát odpověď...

Odešli