• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
nakonec to co bylo na nove...a ted koukam na vrazdu v orient expresu :slight_smile:) a objednala jsem si pizzu :grinning:
19. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d ha a ty sis spleta Jiříka s Vojtíkem :slight_smile:
byla jsem ještě kouknout na kočárek :grinning: teď už to fakt vypnu. papa tobě i @kaijko
19. led 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ale hned jsem se opravila :grinning: dobrou :slight_smile:)
19. led 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d A ja tady jedla chleba :grinning:
@m_d a @kotito
Chi az vyjdeme prvne s kocarkama, tak nas musi holky tatkove vyfotit :grinning:
19. led 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko tak promiiiiň :slight_smile:)) kdybychom doma měli alespoň ten chleba :grinning:
19. led 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ted nemam ani vycitky, ze jim takhle pozde :slight_smile: Takova vyhodicka :slight_smile:
19. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo :slight_smile:)) já taky :slight_smile:)) a nejvíc mě pobavilo, jak jsem zuřila, že jsem přes vánoce nic nenabrala a kamoška mi řekla takovým tím jedovatým, hladovým tonem..."to může říct jen těhotná" :grinning:
19. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jooo :grinning:
19. led 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata mohu se vas na neco zeptat? zitra budu delat tehot. test. Posledni styk byl 12,14, a 15 DC a dnes jsem 38DC. A dnes me cely den boli, tlaci na pravem vajecniku a mam takovy bily husty vytok a dnes docela hodne. Nevite co to muze byt nikde to nemohu najit.
19. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:
@m_d Do kolika vsi vcera cekala na Davcu?
20. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca může to být těhotenství. Jak testík dopadl ?
20. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Je Ti dnes lepe? Snidane zustala tam kde ma? :wink:
20. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko dobré ránko...t

Dobré ránko všem
Tak jsem to nevydržela a aspoň vám musím popřát krásný den. Za chvilku přijede sestra s rodinou a jde se bobovat :grinning:
Jinak mám 2ikea tašky plné věcíček od velikosti 50 do 62. dalších milion věcí bude na Julinku čekat u našich ve stříni. Takovou kamacitu náš domeček teda fakt nemá :sunglasses:
20. led 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko měla jsem polívečku a ta zůstala v žaludku :wink:
Musím jít pomoct mamině s obídkem. Večer se na vás těším
Tak krásný den vy moji pupíčci :grinning:
20. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Tak to jo, já myslela že je tak drsná - drzá:grinning:
20. led 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Nee, jen me zkousi :slight_smile: Ale nevi, ze drazdi hada bosou nohou :grinning:
Kdyz prisel v noci Jirik, tak rekl, ze se mu Laurinka zacala libit a souhlasi s ni!!!! :grinning: At si prej vsichni polibi :grinning:

@kotito Kraasnej den! Vecer se urco ukaz!
20. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko chichi:grinning: To je slovo chlapa:slight_smile:
20. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska nejspis pujdu s kamoskou na nakupy, shani plesove saty :wink: Snad narazim alespon na nejake tricko :grinning: Jinak nic nema ted cenu kupovat. Mozna, kdybych narazila na nejaky hezky tehu kalhoty :wink: A na padaky :grinning: Ale do detskyho ji asi nedostanu :frowning2:
20. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko :grinning: Třeba bude hodná a nechá se tam zatáhnout:slight_smile: Jinak je sranda jak píšeš, že jdete nakupovat, u nás je totiž v neděli totální mrtvo:grinning: takže nákupy nepřichází v úvahu:slight_smile:
20. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Proto mam Prahu rada :grinning: Kdyz jsem u nasich, tak tam vzdycky vymyslim kraviny co v so/ne budeme delat a mam smulu. A nechapu problem s pecivem..Tady je porad a skoro vsude :wink: Mam i blizoucko Obchodak (Arkady), takze nevymrznu. Jinak venku zase hnus :cry:
Co budete delat?
20. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak dlouho ze jsem videla celej Vriskot, a jeste mame tichou domacnost. Jen co se pan vyspi z kocoviny :slight_smile:))
20. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak naštěstí už jsme dospěli tady u nás do stádia, kdy potraviny otevřené jsou:slight_smile: máme tu billu, penny, lidl i kauf:slight_smile: Ale hadříky nee:slight_smile: Ještě si pamatuji doby, kdy ani ty potraviny v neděli nebyli:grinning: Já mám Prahu taky ráda:slight_smile: A nejen proto, že tam jsou všechny obchody otevřené každý den:slight_smile:
20. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tichou domacnost? Co udelal? :slight_smile:
20. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko přišel 7:15 .... to udělal :slight_smile:
20. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malej usnul, mám tak na dvě hoďky klid, hurááá. Dneska řádil od 6h a ještě se mi zaseklo dvd, takže jsem mu ani nemohla pustit oblíbenou pohádku. Ale pak ho Michal vzal dolů a já spinkala ještě skoro do 9:30.
20. led 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky, jak se mate? ja jsem to mela vcera divoky. Skoncila jsem ve dve hodiny rano s bolestma v podbrisku, ze jsem se nemohla ani narovnat. Ale vse dopadlo dobre, mam byt v klidu dali mi neco na uklidneni, ale jednu pozitivni vec to mela videla jsem mimisko a je pekne zivy a dokonce se mi potvrdilo to co jsem si myslela a budu mit holcicku, takze preholcickovano :slight_smile: Jsem moc rada
20. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zapomnela jsem slovo nemocnice :grinning: ale to vam asi cvaklo a jeste me presunuli termin porodu na 15. cervna, takze mam ted tri terminy :grinning: 6.6., 15.6., a 22.6. :grinning: :grinning: tak si vyber, no ale byla jsem uklidnena tim, ze podle velikosti plodu se to vzdy posouva, takze proste cerven. :slight_smile:
20. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja mam takovou radost, ze to bude holka :slight_smile:
20. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Jinak Laura je prekrasny jmeno, mela jsem ho taky vybrany, mam jich trochu vic vybranych, ale pritel chce Stellu, taky jsem se setkala s negaci, jako pivo Stella nebo maslo Stella atd., ale co uz je to tvoje mimi a Laura je moc pekny :slight_smile:
20. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanah01 teda jestli mě řeknou kluka, tak už fakt nevím, když je to tu samá holčina :grinning: Fajn, že je vše v pořádku. Stella je taky moc hezký.
20. led 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek