• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse neboj to bude holcicka :slight_smile: abych pak nedopadla jako moje kamaradka v 7. mesici tomu narostl pindik :slight_smile:
20. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanah01 k cemu jsou dobre ty plenkove kalhotky? videla jsem spousty miminek co ma plenky, na tom dupacky a na dupackach kalhotove plenky je to mozny?
20. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 Mrzí mě ty bolesti v podbřišku, ale určitě se Ti to vykompenzovalo tou radostí, že už víš koho máš v bříšku:slight_smile: Takže moc gratuluji:slight_smile: Jednu Stelu znám a hrozně se mi líbí říkat jí Stelinko:slight_smile:
20. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanah01 NA dupačkách plenky? Tak to jsem ještě neviděla:slight_smile:
20. led 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! :slight_smile: Tak už jsme doma
20. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 může to být abdukční balení, to se dává preventivně všem miminkům kvůli kyčlím. Dávají se dvě látkové plenky a je lepší to uchytit těma kalhotkama, aby se to nerozpadalo. :wink:
20. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky naši už odjeli a už tu zase zavládlo ticho :slight_smile:) i když už mluvíme, dokonce dostal i oběd :slight_smile:))
20. led 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: , že ti chlapi uměj, ale zlobit :wink:
20. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito neskutečně :slight_smile:) ale jsem dnes drsná :slight_smile:) jen tak se nedám :slight_smile:)
20. led 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jsem hrozně unavená... když je nás u našich tolik vždycky mě to zmůže. Vojtík je taky ko. Byl s děckama bobovat :grinning: já hlídala toho nejmenšího pišiškvora.

Jinak holky můj synovec necelé 4 měsíce má velikost 74 váží 7,5kg.
20. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tady jde vidět, že je to hrozně individuální :-/ nedá se to takhle dopředu říct, jak ta prcinka bude velká, nebo malá :-/ sestřenčina má 7 měsíců a má 7 kilo.... taky jsem vyřízená, ale budeme muset jít s hafanem ven, tak ještě nesmím usnout :slight_smile:)
20. led 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to jo a to není tlusťoch, je prostě velkej.Taky se narodil skoro 5kilovej. Já dám prát první várku mini oblečků...chci omrknout co za flíčky pustí a co ne, abychom kdyžtak něco ponakoupili :slight_smile: Ségra se oblečkům nějak extra nevěnovala :unamused:
Copak jste měli dobrého na obídek? A co kočárek už proschl?
20. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito my měli zbytky od včerejška, takže já zelí a knedlík a Davča i prejtík :slight_smile:). Právě, to je hrozně individuální :slight_smile: s těma dětma, nám se třeba v rodině rodí maličcí miminčáci :slight_smile:) Davča neměl ani 3 kila když se narodil a já měla 3,10kg :slight_smile: kočárek ještě ta bouda od sporťáčku je mokrá a zítra odmontujeme ten spodek korbičky, operu to a je to hotovo :slight_smile:. Já chci jít do Tesca na tu Lovelu jestli ji tam ještě budou mít :slight_smile: Ale tak nevěnovala :slight_smile:) to víš, asi na to nebyl čas :grinning:
20. led 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jasně čas nebyl :slight_smile: v tom tescu teď mají i nádherný dupačky.koukala jsem na jejich letak. vidělas ho?
20. led 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jojo viděla jsem :slight_smile:) jenomže já mám dupaček hafo :slight_smile:)) tak se mi nechce nic kupovat :slight_smile:)
20. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tohle akorát Elizabeth jsem si práávě objednala :slight_smile:)
20. led 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojky kočičky moje!!!!!
Tak jsem doma :slight_smile: Udělala jsem si doma hamburgry a dala jsem si tam toho moc a byla jsem jako čuně! :grinning: A teď mi je docela zle :frowning2:

@m_d Tákže děláš doma pořád herečku? Davča neví kdy se chodí domů? :slight_smile: Vyspala jsi se nebo to máš jako já, že je to noc na prd a pořád se budíš? Mě to Jiruna dlouho neudělal, až je to divný, tak taky čekám takový brzký příchod :slight_smile:
@kotito Dneska bez blinkání? Mě napadlo, že si půjčené oblečky nafotíma dám do složek od koho :slight_smile: Teď se mi nabídla ségry švagrová! :slight_smile: A jedna kamarádka.. Snad přibydou i ty známí co jim jejich malému upadl při porodu pindík :grinning:
@hanah01 Gratuluji k další prcince :grinning:
20. led 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já zae žádný leták neviděla :frowning2: Ale vždycky, když jsem v tescu viděla zlevněné dupky, tak byli moooc velký, po těch mini se tam zapráší. :confused:
20. led 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko noo už mi udělal ňumhumky, tak jsem hodná...2x přišel a obejmul mě :slight_smile:) takže už neee :slight_smile:)) A mám to přesně jako ty, pořád se budím, nespím a šílím strachy, kde je :-/ Davča řekl, že naprosto přesně ví, kdy se chodí domů. U nás se totiž říká, že správnej člověk chodí domů za světla, a protože světlo je až kolem 7 ráno, tak musel přijít takhle pozdě :angry: no byla jsem čertík, ale už mě to přešlo.
20. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ahojky! Dneska bez blinkání. Tyjo s focením super nápad! Díky!
Vojtíkův pozdní příchod mě určitě čeká příští víkend :unamused:
http://www.akcniceny.cz/letak/tesco-13541/p/1/
Ulovilas něco? Nějaký hadýrek?
20. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d kde si to našla?Hledám to tak dlouho
20. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d klasika. Oni si neuvědomují, co nám ta jejich nepřítomnost dělá :frowning2:
20. led 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tajemstvíííí :P
20. led 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito neuvědomují, na to ten jejich mozek nefunguje :slight_smile:
20. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito dlouhý svetřík za 129 :grinning: ze 600 :grinning: A tepláky ze 500kč na 129 :grinning: chi :grinning: Hlavně jsme kámošce sehnali šaty na ples, není šatová a nakupovací a byli jsme tam 5hodin :grinning: Jsem jí říkala, že si neměla vybírat holku na PN :grinning: Pořád jsem jí něco nosila :grinning: Na sebe jsem ani nekoukala. Ty dvě věci jsem potkala cestou :grinning: Nechci teď utrácet :slight_smile: Mám na zimu hooodně věci a na jaro budu jen potřebovat kalhoty a pěkný botky. Jinak vše průběžně,a le jak je ta móda širokých a dlouhých triček, tak jedině dobře pro můj pupík :grinning:
20. led 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tě napíná m_d :grinning:
20. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko tak aspoň nějaký úlovek :slight_smile: super! Jsi moc unavená?
20. led 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@m_d
sem dobrej internetovej vyčmuchávač, objevím to sama a m_d překvapím :grinning:
20. led 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Jak jste sedomluvili s Jiříkem na ten kočárek? Vojtík se nedá! říkal, že tak v květnu nejdřív. :unamused:
20. led 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ani ne, jen mě bolí záda. Uteklo mi to a bavilo :slight_smile: Byla sranda..
Koupíš něco v tom tescu? :slight_smile: Kolikrát jsi se dnes mrkla na kočárek????? Nebo to máš pořád na ploše na pc :grinning: takže pořád? Všem se líbí zatím ten náš když ho ukážu :grinning: Tak aspoň z toho mám radost. Jsem zvědavá co mi řeknou až tam zavolám..Penízky už jsou ztrhlé z účtu!
20. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek