• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito vždyt jsem ti to poslala v IP :slight_smile:))
20. led 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito Nevím! Dneska mi ta kamarádka nabídla, že ho můžeme nechat u nich v "dětským pokoji" ještě se ve svých 36 letech necítí na mimi blázen, tak tam má místo! :slight_smile: Spíš, že je to takhle objednaný, tak pro klid bych si ho nechala dovést. Ještě uvidíme jak se domluvíme s nimi a tak :slight_smile:
20. led 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko kočárek mám jako tapetu v mobilu a vojtík na ploše. Já mám na ploše nás dva. Na fotečky kočárku jsem koukala 2x a 1X na videjko na youtube :sunglasses: Nejsem blázen..nene nejsem.....jen jsem nadšená :slight_smile:
20. led 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d Tohle "přísloví" je i u nás :grinning: Ale já ho neberu!!! :grinning:
20. led 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no já taky ne, proto má zákaz vycházek na příštích 14 dní :slight_smile:))
20. led 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d děkuju...Já kdysi viděla písmenka s motýlkama.Nemůžu je nikde najít.DOmluvili jsme se s Vojtíkem, že pokojík bude nakonec motýlkový. Na prvním pořádným rande jsem dostala kytičku s motýlkama z peří,o ruku mě žádal na motýlím paloučku, svatba měla být motýlková tak miminko z naší lásky bude v motýlkovém pokojíčku :slight_smile: tyjo mě to rozbulelo.. :dizzy_face:
20. led 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito Jéééé, v tescu kačenku do vody :grinning:
20. led 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito mě taky :frowning2:(( :grinning: však mrkni....na víc těch jmen, ona má i motýlkový...každopádně já motýlky nemám ráda. Mám z nich děsnou panickou hrůzu :-/ takže motýlky radši ne :slight_smile:))
20. led 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito Jedna je motýlková až z toho brečí :grinning: A druhá se jich bojí :grinning: Holky vy mi dáváte :grinning: :grinning:
Ale motýlci jsou super nápad!
Já jak jsem ve čtvrtek objednávala z mallu tu hrací a svítící hračku Motýlka, tak nevím co se při objednání zašmoulilo, ale ta objednávka se asi neuskutečnila :frowning2: Musím tam zavolat nebo já nevím.. Fakt, Klaruna a internetové objednávání :grinning:
20. led 2013 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko a ty nedostaneš dárek za nákup kočárku? Mluvila s tebou o registraci?
20. led 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko to manžel byl jednou v Turecku nebo kde a nám vletěl do bytu motýl....křičela jsem a brečela a on mi ho po telefonou pomáhal odstranit :grinning:
20. led 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d
@kaijko
jinak holky sedím na poporodním nafukovacím kruhu...a je to báájo -musela jsem ho otestovat :sunglasses:
už mi ždíme pračka plná pidi obleček.

Jo nevíte fintu jak vybělit staré povijánky? Nerada bych je nějak zničila
20. led 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito o tom jsme nemluvili.. Zítra tam zavolám! O ty dárky mi ani nejde :slight_smile: Na to se ptát nebudu, ale na to okolo jak dál.. Jsem zbrkloň!
20. led 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d tak to seš dobrá. Já takhle nemůžu pavouky :confounded:
20. led 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko jí řekni, že jsem ti o tom povídala.Proč to budeš kupovat když to můžeš mít zadarmo?
20. led 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito vybělit? :-/ nevím zkus vanish na bílé prádlo :slight_smile:
20. led 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito to mě pavouci nevadí, já prostě ty motýlky...přitom oni nemůžou za nic, ale jsem šílená z nich :-/
20. led 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: Já se bojím můry :grinning:
20. led 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko to je fuk jestli motýl nebo můra...obojí je to stejný :grinning: alespoň pro mě :grinning:
20. led 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kotito To jo, zase.. Zítra ses ní domluvím, měla by mi zaslat i nějakou fakturu. Nebo potvrzení o přijetí platby. Sterilizátor je taky cca tisícovka a třeba se ten motýl neobjednal, protože to dostaneme od nich :slight_smile:
Jo,a včera mi přibyla další cestovní postýlka. Jednu mi půjčí ségra od Jirky, tak bude na severu a druhá od ségry švagrová, tak rovnou bude na západě :grinning: Už se to střádá :grinning:
20. led 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko super ! Ty naše prcinky se budou mít
20. led 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d motýl je krááásně barevnej, ale tělíčka mají z blízka hnusný, to jo :slight_smile: Můra je hnusná a trefil by mě šlak, když vyjdu v noci do místnosti, rozsvítím a oa na mě udělá nálet, brrr :slight_smile: Já se teď až zaklepala :grinning:
20. led 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko brrr, nepopisuj to...já jsem tak ráda, že je zima :grinning:
20. led 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito savo perex by bylo asi moc, viď? Na ty povijanky . Když se to vypere znovu, tak se to provoní... Ale nevím..
20. led 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jsem Vás konečně dočetla. Celý víkend jsem měla tak trochu zákaz MK, prý sem tam pořád a Honzovi se nevěnuju. Tak jsem jen občas rychle mrkla :slight_smile:
@m_d Kdyby Honza přišel ze svého "tahu" v 7, tak jsem kolikrát šťasná. My máme dohodu, že pokud nenapíše do půlnoci, že přijde, jdu spát a sháním se po něm až při cestě do práce (kolem 8) nebo o víkendu v 10 ráno. :slight_smile:
20. led 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_z to bych ho zabila :slight_smile:)))
20. led 2013 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kaijko @kotito Teda vy jste vybavené :grinning: Nečekáte 2-4 mimi, podle počtu věcí :grinning:
20. led 2013 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z Kdybych celou noc spala a nebudila se, tak je mi to taky jedno :grinning: Ale prostě mi to nejde pořádně usnout... Taky bych to takhle chtěla mít hozený :slight_smile:
Zákaz na MK dostaneme časem všechny :grinning:
20. led 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eliska_z Když mi to nabízejí, tak to nechám u našich a u tchánovců, ani to nebudu muset převážet, zůstane to ve městě. Ono až budeme jezdít s kočárkem a vším, hlavně můj kufr je jak na 14dní v cizině :grinning: Neumím si zabalit na vikend :grinning: tak se to bude hodit... :slight_smile:
20. led 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliska_z budu to řešit jako kaijo, něco u našich a něco doma.

Která psala, že nenávidí věšení ponožek? Tak to se máte na co těšit. Jsem 10minut věsila ti pidi oblečky. tyjo a pak to žehlení...to bude něco..uf
každopádně jak to vypadá, tak 90% se vypralo..tak uvidím až to uschne.
20. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek