• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287 taky děkuji za názor...:slight_smile: samozřejmě, tak teplou vodu - horkou -jako dřív taky nesnesu, ale napsala jsem schválně teplou, abych tu neuvedla špatnou informaci :slight_smile:) já myslím, že je to hlavně o tom, jak má kdo rád koupání :slight_smile:)
6. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito asi ano :slight_smile: tak mě zatím vana dělá moc dobře :slight_smile:
6. pro 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to je fajn...jen pěkně relaxuj
6. pro 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuji :slight_smile:
6. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Kdo ví jak to je:slight_smile: Manžel říká teplá, pro mě už je horká:grinning: Ale asi vážně jak komu, na jednu stranu říkají že teplota nevadí, jen kdyby měla být více dní. Takže půl hodinová koupel nebo hodinová snad neuškodí:slight_smile:
6. pro 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d manžu už máš v pořádku doma?
6. pro 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k vám přidala. Termín mám cca 27.7 :slight_smile:
6. pro 2012 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no jestli v pořádku nevím, ale ano doma je...teď sice spí, kvůli časovém posunu je trošku k.o., má sopílek a kašílek, ale to bude dobrý :grinning: na zelí s knedlíkem si pochutnal :slight_smile:)))
6. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 jj je to rozhodně o tom, jak to má kdo nastavený :-ú
6. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka Ahoj vítej a gratuluju k těhulkování :slight_smile:
6. pro 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem se rozhodla, že si nebudu čistit zuby, vypláchla jsem si je vodou s trochou ústní vody a ustála jsem to...víc nechci riskovat, manžel mi udělal moc dobrou snídani :slight_smile:))
7. pro 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Občas sem k vám nakouknu, protože miminko čekáme 29.6., ale zatím jsem nenašla odvahu na oficiální registraci do skupiny :grinning: Jsem těhotná potřetí, dvakrát nám to nedopadlo dobře, tak jsem víc opatrná. Včera jsem byla na kontrole, dnes končím 11tt a zatím miminko vypadá v pořádku. Oddechnu si ale až po testech a ult na genetice - to bude 20.12. Tak doufám, že budeme mít nejkrásnější dárek pod stromeček.. :slight_smile:
Jinak vám přeju krásný den a hlavně ať je vám dobře a můžete si těhotenství užívat :slight_smile:
7. pro 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 ahojky, vítej mezi námi. Neboj my to nikomu neřekneme a budeme se těšit s tebou :slight_smile:
7. pro 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eva518 ahoj. Gratuluju k těhulkování :wink:
7. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě jsme přijeli od doktorky....prďolka je v pořádku a srdíčko krásně buší :grinning:
7. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito děkuju. Jste moc hodné, holky :slight_smile:
7. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to je super :slight_smile:
7. pro 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím holky, delší dobu jsem tady nebyla a jak vidím pěkně se to tu rozjelo...to je moc dobře.Jinak zprávy od nás....včera jsem byla na kontrole a mimi je pěkný drak během uzv udělalo několik přemetů:slight_smile:rozhodla jsem se že si zaplatím takové předplatné aby mi dr. na každé kontrole dělal uzv....u malé jsem nevěděla že to tak funguje tak jsem měla jen ty 3uzv za cele těhu...vždycky jsem se marně těšila....tak si to teď hodlám víc užít:slight_smile:alespoň co se kontrol týče. jinak je mi pořád tak nějak divně....taky se pořád nemůžu dočkat těch prvních pohybů....už si ani nepamatuju kdy jsem je minule prvně cítila.tak se budu holky těšit že tady ta debata hezky pofrčí:slight_smile: uvažovaly jste už některá nad plenkama????budete některá látkovat?
7. pro 2012 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka mě pan dr dělal ultrazvuk zatím pokaždé když jsem tam byla, takže minimálně 3krát. Takže doufám, že to tak půjde dál:slight_smile: jinak já určitě budu látkovat a chci zkusit i bezplenkovou metodu. Tak snad nám to půjde:slight_smile:
7. pro 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zacatku se doporucuji latkove pleny kvuli kyclim?Koukala jsem na bezplenkovou metodu a zajimalo by me jak to delaji v zime..
7. pro 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já když nám to půjde a bude nám to vyhovovat, tak je chci mít po celou dobu, co je budeme potřebovat.. Prostě se mi zdají lepší z více důvodů, ale nechci tady nikoho přesvědčovat:slight_smile: Kamarádka to v zimě asi moc neřeší. Má půlročního chlapečka a určitě venku nečůrají aby jí nenastydl. Každopádně naposledy říkala něco takového, že to někdy vydrží a vůbec nemá plínku mokrou a někdy se prostě počůrá do plínky, stejně jako doma. A když jede k dr, tak má v kočárku připravený kyblíček a tam se v klidu vyčuraji do kyblicku nebo i na wc:slight_smile:
7. pro 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Urcite je to zajimavy..Jak jsou ty mini mrnousci nauceny treba na urcitou hodinu nebo na nejake slovo.. :wink: Asi to chce i hodne trpelivosti..
7. pro 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak to určitě. Kamarádce se střídají různá období. Dařilo se jim veškeré kakání do kyblíčku, ale čůrání ne, potom se to obrátilo, že veškeré čůrání zachytili, ale žádné kakání mezitím přišlo pár dní úplné krize, kdy to nešlo vůbec.. Takže trpělivost je určitě namístě:slight_smile: Třeba nevydržím:slight_smile: Ale já doufám že ano:slight_smile: Ale každopádně je vcelku s látkovými plínkami i bezplenkovkou spokojená:slight_smile:
7. pro 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Driv nebyli jine plenky a to nebyli automatky :wink: Jde o pohodlnost..Ja vubec nevim co bude, uz zacinam premyslet co bude az bude mrnosek venku a prepada me strach :astonished:
7. pro 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Také si myslím, že jde o pohodlnost. Já jsem tady nadtím přemýšlela, když všichni kolem mě měly děti a řešily to a až na jednu vyjimku se všichni rozhodli pro papírovky. Ale mě se prostě víc líbí látkovky:slight_smile: Jak pro dítě, tak pro můj pocit:slight_smile: A neboj ono to přijde samo a budeš vedět co je pro vás nejlepší:slight_smile:
7. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám problém. Kde vám dělali NT screening? Mně ho dělala moje gyndařka na svým normálním UZ a jen mě zkásla o pětistovku. Nemohla vidět žádný vnitřní orgány, kvalita mizerná. Tak přemýšlím, jestli zajít na specializovaný pracoviště nebo je to zbytečný?
7. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nad tím přemýšlela hodně, i tak jsem se rozhodla pro papírovky, nicméně časem bych chtěla přejít na látkové. Myšleno tak, že novomimi papírovky, ale třeba v půlroce to začít střídat a pak ke konci už jen látkovky. Je to pro mě kompromis, proč to se mě neptejte. Ale po dlouhém přemýšlení, jsem se tak prostě rozhodla :slight_smile:))
@kajalka no to teda bych si nechala udělat NT+ screening a snad i změnila doktora :-/
7. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka no tak ja jedu na nt screening do Brna do Prenatalu byli jsme tam i s malou....brali mi tam i krev delali test na ds....byla jsem tam uplne mega spokojena....dokonce jsme tehda malej pocitali prstiky jestli ma vsechny...proste kvalita uzv fakt vysoka...dr nam ukazoval ze ma mocak a ze uz normalne cura....jako ty organy rozeznaval spis on....ale celkem verohodne nam to popisoval:slight_smile: fakt sem byla spokojena....

@marcelka287 jinak jak bych se vyjadrila k plenkam.....u dcery jsme pouzivaly normalni papirovky....od 4mesice kadime na hrnec a ted ji budou dva roky a curat na nocnik uz chodi asi2-3mesice....uprime jsem spokojena....jinak u druheho ditka urcite pojedeme dal v papirovkach ale uvazovala jsem aspon nad par latkovkama ze bychom to nejak trochu stridali...a je fakt ze se mi ty latkovky libi:slight_smile: ale zase papirovky jsou na 1000procent pohodlnejsi.....takze uvidime jak to vsechno jeste bude....
7. pro 2012 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jen k plenkám, já používám papírovky, teď byly malýmu dva a je bez nich, jen je má na noc, protože v noci hodně pije a byla by to katastrofa. Sem tam si na nočník řekl už v roce a půl a ve 20. měsících už to bylo celkem spolehlivý. Je to možná moje pohodlnost, ale radši čas věnuju jemu, než pokakanejm plínkám. Ale nikomu to neberu. A to že dřív papírovky nebyly, to nebylo spousta věcí, kterejma si dneska usnadňujeme život a jsme rádi, že je máme.
7. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja vanuju skoro denne, jsem sparena jak cunatko, horkou miluju a nic. Ale mam pokazdy vycitky taky, nekde se psalo, ze to neni dobry. A co nesnesu uz ted je vyreni vody, mame ho ve vane nebo kdyz chodime do bazenu, jak to mava s brichem byt malym, tak je mi hned zle.
7. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek