• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko jojo teď ti napíše, jestli je má nebo ne :slight_smile: Stejnak sem na bříško zvědavá :sunglasses:
20. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mi napsala :grinning: Jsem z toho nějaká nervózní :grinning:
Ty rifličky jsou 74, tak pod ně punčošky, nějakou fešnou bundičku a v únoru dobré, ne? :grinning:
Jsem si našla tabulku velikostí, abych přibližně věděla :slight_smile: pak už uvidím sama až jí budu muchlovat :grinning:
20. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no jo mamka se dala do nakupování :wink:
20. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jste tu všichni teď připravené na moje otázky? Teď to pofrčí :grinning:
20. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko vždy připraven :wink:
20. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito A bříško si nechám vyfotit buď dneska až přijde, když budu vzhůru a nebo pozítří. Zítra má být Jiřík brzy v práci.
Jsem zvědavá co mi řeknou s tím kočárkem. Už se nemůžu dočkat.
Možná zítra pojedu do toho tesca mrknout se a pro kačenku :slight_smile: Štve mě, že mám tesco, tak na prd..
Ty budeš ještě kupovat nějaké dupky? Musíš mít zásobičku :slight_smile: Nevím jestli taky nemám počkat. Nevím co budu mít půjčeného.. Ale nevím kdy zase pojedeme na západ..
20. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko bezva už se těším a jsem zvědavá :slight_smile:
Bíleho mám jednu pračku vypranou, růžové a červené budu prát zítra a další pračka bude mix. Být tebou asi počkám, ale i tak si nějaké věcičky kupte vy...i kdyby nebyly potřeba tak prostě pro radost :wink:
Když nám něco cvrnkne do nosu tak kupuju :sunglasses:
20. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Určo, něco koupím neutrální. Něco na hodně velkou parádu :slight_smile: To už plánuje Jirka, jak jí vezmu ukázat k němu do práce, tak musí být nádherná! A v tom kočárku bude úžasná! :grinning:
A v tom vašem, jůůů :grinning: Princezny, jak cukrová vata :grinning: Jak jsi napsala :grinning:
20. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito no zkusím se domluvit s paní na čtvrtek :slight_smile: to by mohl být už Davídek doma. No zíttra budu volat mamce jestli mi půjčí peníze, tento měséíc už toho byl moc. Ale tak ona chtěla pomoct, tak třeba pomůže a pak se s paním domluvím :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jůůů slušííí
20. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jsem si vzpomněla na tu vatu :grinning: že mám s ní fotečku :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dobrou noc :slight_smile: jdeme chrnět :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dobrou noc :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d doboru noc :wink:
20. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko když si šla na tripltesty, šla si na lačno? Já mám kontrolu u mudr 24. něco po 8 hodině, ale o triplech nemluvitla, tak nevím :unamused:
20. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito na tripply bejt na lačno nemusíš :wink: Teď mi dělala odběry v 10:30 a to bych fakt asi chcípla :grinning:
20. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Já na nich nebyla. Byla jsem na 1.screningu a teď naposled jsem se zapomněla zeptat jestli se mám objednávat na druhý zase k tomu dr.. Ale asi ne, protože jak jsme tam byli naposled, tak Lolince kontroloval srdíčko a všechny orgány, počítali jsme prstíčky a tak. Taky si tam ukládá grafy jak nám kočička roste a že jí bude sledovat. A holčina co k němu chodí, tak mi psala, že jak máme zaplacený ten nadstandart, tak že jí ho u prvního mimča dělal sám, že posílá jen na 1. screening.
Uvidíš malou ve čtvrtek? :slight_smile:
Jinak co zánět? Už jsi dobrala cos měla?
20. led 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse děkuju, tak to asi budou ty triply
20. led 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Lolinka...to zní tak kráááásně :slight_smile:
Já mám z toho NT povinný triply i NT ve 20tt
A zánět...pořád na prd.Dostala jsem mastičku dovnitř, ale když jdu za noc 5x čůrat dlouho ve mě nevydrží a tak asi ani nefunguje.Ještě mám tak 8dávek. Ráno vyplachuju rosalginem, kdyby ne, asi bych už nemohla ani chodit..jauvajauva :angry:
20. led 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Doktorka mi předminule slíbila, že mi malou bude ukazovat vždycky...byla jsem hrozně na nervy...a říkala, že jestli mi to pomůže je to maličkost.Tak snad jí uvidíme...chci i fotečku :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To je na prd, mělo by to v tobě být co nejdýl.. Tě pálí? A co takhle neproplachovat Rosalginem? Tím tu mastičku taky vypláchneš.. Nebo to je pak fakt horší? Už bys měla být ok.
Já si tenkrát dávala ty strkací prášky úplně co nejdýl, až když jsem fakt usínala a nekoukala na tv. Vždy když si jdu lehnout, tak jdu ještě 20x na wc.
Hezký viď? Taky se mi líbí ta zdrobělina :slight_smile: I Jirku dostává :grinning:
20. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak to je super!!!! Někteří dr to nedělají, já bych se zbláznila. Už jen to, že kontroly jsou po měsíci :frowning2:
20. led 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo je to fakt krásný. I Vojtík říkal, že je to hrozně roztomilé.Jaké máte příjmení..jestli nechceš neopovídej :wink:

Dávám to pomalu až v polospánku. Zkoušela jsem nevyplachovat, ale bych se zbláznila. Pálí, svedí, a na omak bolí.Skoro mi nejde dát ani ten aplikátor .Je chudinka úplně překrvená...no aspoň nemám moc chuť na tulení :unamused:
Uvidím co mi 24 řekne.
20. led 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito @kaijko Děvčata, tak jsem se zase na chviličku utrhla, ale asi to moc dlouho nevydrží. Rozdělal lahev vína s tím, že si přece můžu taky trochu dát :-P Zrovna mé oblíbené... Vůbec mu nedošlo, že jdu zítra ráno na 9 na odběry na hematologii. No, trochu si cucnu a budu se modlit, aby to do ráda vyprchalo :grinning:
20. led 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To trápení ti nezávidím :frowning2: snad to budeš mít brzo lepší.
20. led 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z takže krásný večer...hmmm to bych si nechala líbit :wink:
20. led 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito taky jsem nebyla na lačno na ty triply ani my to neřikala vzala a bylo to
20. led 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jj, k večeři pizza dovoz, teď vínko, a to jsem chtěla jí spát. Jsem z vědavá, jak ráno vstanu, když jsem poslední týden vstávala nejdřív v 11 :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z to jo to budeš nedospinkaná :slight_smile: Každopádně ať to zítra dobře dopadne :wink:
20. led 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Díky, tajně doufám, že to dopadne dobře. Strašili mě s pícháním si nějakých injekcí každý den. Snad k tomu nedojde :frowning2:
20. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek