• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Auu, to Tě lituju!!!! A nebo ať Ti zkusí dát něco jiného ve čtvrtek. :frowning2: Tohle je děs.
20. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z bude to v pohodě ,-) bych dneska teda raději držela nějakou dietu, aby se výsledky nezkreslily
20. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko myslím, že dá něco jiného, takhle nemůžu pořádně fungovat...je to opruz. Zánět jsem měla za celej život 3x , ale to asi nebyly záněty v porovnáním s tímhle
20. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Uvidíme, zítra určitě napíšu, jak to dopadlo, pokud mi to řeknou. No, to já bych tady dietila, ale snad to trocha vína neovlivní. Nevypiju toho ani decku. :slight_smile:

Pro dnešek se loučím. Přeju dobrou noc :wink:
20. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z doboru noc a držím pěsti :wink:
20. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Dobrou noc a hodně štěstíčka
20. led 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To jo, to musíš trpět! Taky jsem asi nikde neměla to co máš Ty. Vždy možná jen na začátku a po lécích to přešlo. To Tě asi nebude ani vyšetřovat gynekologicky, au. A nebo se to snad do čtvrtka zlepší. Kéž by!!!!
Chtěla bys hned druhé mimi?
20. led 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No Vojtík vždycky říkal, že jendo stačí..a teď nad tím dume. A když se mamka ptala na jak dlouho si budu brát rodičák Vojtík řekl, že se musíme domluvit, jak chceme děti věkově od sebe. Docela jsem čučela :slight_smile: No snad nám to pak ještě půjde.A jestli ne nevadí.
20. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko vy chcete dvě, že?
20. led 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě máme v caru 3 sněhuláčky (embryjka)a 3IVF pokusy hrazené pojišťovnou, tak to asi nějak rozumně zkusíme :slight_smile: Mám gynekologa primáře z toho caru, tak si myslím, že opravdu nezůstaneme u jednoo, když to půjde :slight_smile: vždy jsem říkala, že jedno stačí,ale už teď mám pocit, že mi nebude stačit :grinning:
Tak to je hezký, když takhle překvapí! A Vojtík bere ještě nějaké léky, které by to neumožňovali?
20. led 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko sněhuláčci...mi jim říkali mrazíčci.
Nene teď je Vojtík v remisi, žádné léky nejí. Je mu fajn, sem teď poklepala snad na všechno :sunglasses:
Bohužel se to může, ale kdykoliv změnit. Na prd je to, že on už mrazíčky dělat nechce :unamused:
ale snad to bude ok
20. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Vy jste taky po IVF???
20. led 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nene. Než Vojtíka začali léčit tím svinstvem, tak jsme si nechali udělat mrazíčky.Jenže když jsme je chtěli použít bylo nám řečeno, že tam nic pod Vojtíkovím rodným číslem a jménem není :confounded:
20. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Joo, to jsi vlastně psala úplně na začátku! Že jo? A maličká je tedy přirozeně. Už si vzpomínám! Tohle nechápu!!! Máte obrovské štěstí, že se Vám to povedlo. Uff, je to taky zázrak :slight_smile:
Vojtík má natrvalo důchod?
20. led 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jojo psala :slight_smile: je zázrak, že je Vojtík takhle v pohodě a maličká...to je dar z nebe :slight_smile:
Vojtík má částečný důchod který se mu střídá s plným...záleží na zdravotním stavu .
Nemoc se bohužel vyléčit nedá, jen pozastavit
20. led 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ten začátek tady se mi nějak vykouřil.. :slight_smile:
Takže ono se to takhle ještě střídá? :frowning2: Nechápu proč nedostane plný. Jsi psala, že ho nikdo nechce zaměstnat.
Vojtík má fakt bojovníčky :grinning:
20. led 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no teď je relativně zdravej. Může dělat co chce, jen ne nějakou extra velkou fyzickou zátěž . Jakože sporty nepřipadaj v úvahu. Chodíme hodně pěšky a když vyrazíme na kole, tak s přestávkama a ne moc daleko.Já bych stejnak žádnou dálku nezvládla :grinning:
20. led 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Neboj, bude vše ok! Jak s Vojtíkem, tak s Julinkou! Oba Ti budou dělat jen radost!
20. led 2013 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Děkuju.Taky si to myslím :slight_smile:
tyjo víš jak my tady budeme všechny hrozně šťastné....
20. led 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko tvrdne ti bříško?
Mě tak poslední dva dny. Nahoře..teda já nevím jestli je to tvrdnutí, ale asi jo. Bříško je tvrdé a jakoby napnuté...jak kdyby se mi tam natahoval nějakej sval.
Co to vlastně znamená?
21. led 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Začíná mě trošku přepadat strach jaké to bude až bude Lolinka na světě :frowning2: Jak to budu zvládat..
Jiřík přišel s tím, že ta kolegovo přítelkyně je hotová z toho, že malá jí málo pije mlíčko a pak ho vyblinká a celkově je taková rozhozená! teď vím, že je to "normální", že se hned nezačne kojit, že to trvá si na sebe"zvyknout" že mrňousci blinkají..., ale jak už se znám co se mnou dělají hormony i ze stimulace,tak se toho bojím...
21. led 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jsou to stahy dělohy, občasné nevadí! A dává se na to magnezko. Ani já sama jsem si nebyla jistá jestli to je tvrdnutí..Ale magnezko jsem dostala, to neuškodí a teď mi dr řekl jestli je to ok, tak ať ho vysadíma kdyby náhodou to začalo, tak ať ho piju..
21. led 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Když jsem říkala doma mamce, že mi přijde, že mi tvrdne,tak na mě šáhla a řekla, že je to normální :slight_smile:
21. led 2013 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky mám strach. Asi by jsme nebyly normální nebát se ! Bude to náročné, ale my to dáme! A budeme úžasné mámy
21. led 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito No, nakonec určitě :grinning: Ale ty začátky :grinning:
21. led 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko myslím, že nejhůř na tom budou naši miláčkové tatínci :sweat_smile:
21. led 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Nebudu říkat Jiříkovi, že jsem něco objednala a jsem zvědavá co na to řekne! Hlavně na ty ryfličky! Jsou boží :grinning:
Líbí se Ti lacláčky na dětech?
21. led 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Ty to vše odnesou :grinning:
21. led 2013 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jojo moc líbí :slight_smile:
21. led 2013 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito tyhle nejsou, jsou na gumu a na nohavičkách je guma.. Ale lacláčky jsou božíí. ty musím mít taky :slight_smile:
21. led 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek