• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko já pak mám po neteři hafo ryflíček a ryflovejch bundiček lacláčky myslím žádné, takže budeme muset pořídit. to budou krasavice :slight_smile:
21. led 2013 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito kolik máš neteří a synovců? Je Vás 5 sourozenců viď?
21. led 2013 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko zatím mám jen 2 neteře a dva synovce - jojo je nás 6 :slight_smile: šestý brácha je osvojený :slight_smile:
Vás je taky hafo ne?
21. led 2013 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko V kolik ti má dojtít Jiřík?
21. led 2013 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko pardon 3 neteře a 2 synovce.sem fakt pako
21. led 2013 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dohromady 5 :grinning: Ale jeden brácha bydlel u svý mamky cca 150km, a 2bráchové mají jiného taťku,ale vyrůstali jsme spolu.. :slight_smile: Jsou od nás o 10let starší :slight_smile: Jiřík mi přijede za chvilku. Dnes měli jen do půl 12h, aaa a už ho tady mám :grinning:
Chtěla bys takhle velkou rodinu? Nebo i si osvojit?
21. led 2013 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tyjo asi bychom to nezvládli finančně ani psychicky :grinning: a domeček bychom museli postavit na štok :slight_smile:
Pupíčku, tak přeju doboru noc a krásné sny :wink:
21. led 2013 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito :grinning:
Dobrou noc, Číčo :grinning:
21. led 2013 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko.
Dneska se to spinkalo. Vstávala jsem až v 9 :sunglasses:
21. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@kotito a co ty povijánky jen vyprat na hodně stupňů? Třeba by to stačilo.

Já jsem včera večer snědla jogurt s buchtou a celou noc mě bylo zle. Sice jsem nezvracela, ale neměla jsem k tomu daleko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co budete dneska robit? My asi půjdem ven, ale mám strach, že to tam klouže.
21. led 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj mám právě strach to třeba vyvářet, mají kolem sebe nádherné krajky a mám strach, že je zničím.

Já jogurty úplně přestala jíst...vůbec je nemůžu pak mi není dobře :unamused:
Dneska jsem měla v noci první pořádný chuťový úlet. Musela jsem jít do ledničky a dát si na lžičku plnotučnou hořčici :grinning:
Teď ráno už je ti líp?
My dnes budeme raději doma. Venku to nevypadá vůbec dobře...nebudu riskovat, že bych upadla.
Takže dneska budu dělat pořádek u malé v pokoji ...budu vyharovat, co Vojtík namamonil :angry:
Je hrozný :grinning:
Raději vycházku taky odložte...není to sranda
21. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to risknu, půjdem kdyžtak třeba do lesa, tam to snad klouzat nebude. Uvidím, jak to tam vypadá. S tím naším "zvířetem" být celej den doma je masakr. Vymýšlí pak kraviny.

Hořčice je super :grinning: To mě pobavilo :grinning:
21. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano :slight_smile:

@kotito Tak to teda je ulet :grinning: Samotnou horcici? :grinning:
Jirik mel jeste hlad jak prijel, tak jsme si dali boruvkovy knedliky s tvarohem, mnam :grinning:
Dnes zase nevim co si uvarit...
Co mate k obedu?
21. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj ty jsi ze Žěbětína, že?
21. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Jojo samotnou hořčici :sunglasses:
Tyjo takhle v noci kynuté knedlíky...to by mě asi pak nebylo moc dobře :slight_smile:
Bude kuř.vývar s nudlema a buď pizza z mrazáku nebo nějaká masová směs...něco jako flamendr...Vojtík se ještě nevyjádřil :slight_smile:
Včera básnil o bramborácích, ale ty fakt smažit nebudu...načmuchlo by mi to schnoucí pidi prádlo. Sice je zavřené v pokoji, ale určitě by to načmuchlo. Zbírala jsem to bílé prádlo a jen na jedné věcičce je flíček a jeden kabátek musím kousek zašít. Je to tak krásné...tak malinké :sweat_smile:
Copak máš v plánu ty? Volat na kočárek a pak? :grinning:
21. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito :grinning:
Jeste se valim v posteli..Pak zjistim jestli mi prijde kamaradka dnes nebo zitra :slight_smile: Mozna bych si dala obalovany kvetak a nebo jitrnicku se zelim a bramburkem..A bylo mi fajn po knedlickach :grinning:
Musi to byt zuzo uz mit v ruce ty pidi vecicky vonavoucky :grinning: Polivcicku bych taky nejakou mohla udelat..
Nechce se mi ven nakoupit :frowning2:
Ceka Te hodne "prace" v pokojicku? :wink:
21. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak si pak někdy kup třeba porek, nebo víc cibule.pokud to papáš. V lednici to vydrží dlouho a není nad porkovou polévku nebo cibulačku. Hotovo za 15 minut a je to dobré.
Nevím jak v Praze, ale tady je to samý led.
Pokojíček bude něco hrozného. Komoda 3 šuplíky-narvané, pod postelý 3 šuplíky narvané. skříň asi se 6 fochama taky narvaná ....samé PC součárky, drátky a chujovinky...a co narval pod komodu a za postel...to jsem ještě nezjišťovala :unamused:
21. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jeee, jak delas prosim porkovou?
To budes mit cely den co delat :grinning:
21. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
součárky...tyjo já vymyslím nových slov :sunglasses:
21. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko do hrnce trošku másla nebo oleje, na kolečka nebo půlkolečka nakrájený porek orestuješ zaliješ vodou a vaříš tak 10minut. Pokud nejsi líná a máš, tak k tomu šupni na kostičky bramboru a třeba mrkvičku a třeba vajíčko. Já většinou nedávám nic krom porku :slight_smile: . Pak sůl pepř. ...nebo jakoukoli kostku bujonu. Vojtík si do polívky strouhá eidam
21. led 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko slíbil, že mi zkusí pomoct a prej když se bude vztekat vyžehlí za mě ty pidi věci :grinning: takže u mě dobrý :grinning:

Taky bych uvítala nějakou kámošku. Všechny makaj do večera a pak jsou ko.
21. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ty máš nějaké neteře a synovce?
21. led 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito asi se hloupě zeptám, nějak jsem ten začátek tady nečetla, Vojtík má RS? Má ji můj táta, ale tu co se projeví až v 50ti a už se nezlepšuje, teď mu bude 54 a už chodí hooodně špatně :frowning2:
21. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mě ty pidi věci právě bavily, jednou přiložíš žehličku a celý bodýčko vyžehlený :wink:
21. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Takhle jednoducha??? :wink:
Myslis, ze se vztekne a bude zehlit? Ted jak jsem "zmagorena", tak me to bude bavit zehlit :grinning: Ale pak jsem na to zvedava :grinning: Ja moc nezehlim, ale s mimi urcite budu, musim..Uz jsem dostala k narozeninam novou zejlicku at mi to jde jak po masle :grinning:
Mam 2 netere a synovce. Jedna krasna zrzka desetileta je ale hodne daleko, bracha byl "poradny blb" (slabe slovo) a vzdal se ji! Dodnes ho nechapu a nikdy nepochopim..Obcas za ni nasi jedou a jeji mamca nam posila fotecky..Bracha si ted rve vlasy jak vidi jaka je z ni kocicka :slight_smile: Ale adoptoval ji novy manzel jeji mamky a je ji fajn! To je nejdjlezitejsi! A druhy bracha mel zvlastni manzelku..Je to furie..Ale podle ni jsme my!Brachu zboznuju a je mi to lito, ze nemame i s prckama takovy vztah. Jsou rozmazleny a uz me stve i jak s braskou mavaji..Zato z Jirky rodiny deti jsou jako moje :grinning: 3kluci a jedna holka..Hlavne od jeho segry kluky miluju! Porad s nima neco podnikame a delame kraviny..
Co prckove u Vas? Vidate se casto?
21. led 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse nene RS nemá.Vojtík má nefrotický syndrom ledvin (buhužel zrovna ten nejzákeřnější), prodělal silnou trombozu pravé nohy. Tak má ze žíly vytvořenou hlavní tepnu...Moc toho teda neujde.Nebo újde a pak ho noha hodně bolí. Byl na tom moc špatně. Dokonce se uvažovalo o transplantaci ledvin a cest k nim s celkovou výměnou krve ve Švícarsku. Jeho lékařka to riskla a nasadila mu silné léky na rakovinu, kterou vlastně nemá. Sice měl nežádousí účinky z chema, ale ledviny fungovaly. A teď po asi 5 letech po léčbě je na tom takhle dobře. Bohužel moc dobré vyhlídky na pozdní stáří nemá, ale zázraky se dějou, takže nic nevzdáváme :slight_smile:
S tatínkem mě to moc mrzí. Mamka má parkinsona :frowning2:
21. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko žehlit musíme.Prý to zabíjí bakterie co nezabilo praní.
se dvěma neteřema se moc nevídáme. Jsou u Benešova u Prahy..a ségra je tak trošku zvláštní...
A s naším Mirečkem a Nikolkou se vídáme vždycky když to jde. Jakékoliv prázdniny tak jsou u nás.Kubíček je ještě prďolka, takže je pořád u rodičů :slight_smile:
21. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A jak jsi psala o neteri, tak uz je to lepsi?
21. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aha, tak to je mi líto, ale hlavně, že to dobře dopadlo, tátu taky teď léčí chemoškou, a musím říct, že to zabírá, ale stačí aby nastydnul a nemůže na nohy skoro vůbec. Býval to hrozně aktivní chlap,´tak je z toho teď hodně špatnej. S tvojí mamčou je mi to taky líto, tam ty vyhlídky taky nic moc.
21. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek