Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
21. led 2013
@kaijko jojo už je to lepší! Astma má pořád, ale teď je to lepší 🙂
je to naš největší mazlíček.
kotito
21. led 2013
@mercedesse Vojtíkovi se nesmí nějak víc snížit imunita. Má pak 98% pravděpodobnost na vrácení nemoci 😞
je to na prd
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kotito
21. led 2013
@mercedesse Musíme si užívat dokud to jde! A když to člověk příjme je to prostě lepší! Naučí se s tím žít
kotito
21. led 2013
Jak může někdo nacpat do nové komody, určené pak na věci miminka, elektrický gril? Sice umytý a zabalený, ale to může napadnout jen chlapa.
kotito
21. led 2013
@kaijko Jakou máte vybranou chůvičku?
kaijko
21. led 2013
@kotito Ty kukadla a krasny vlasky 😉
To Te tam treba jeste ceka vic prekvapeni 🙂
Jeste jsem chuvicky moc neresila, vubec tomu nerozumim. A monitor dechu chcete taky? Segra by chtela az bude mit mimi ten na plenku. Ale pry obcas pada..Tohle bude dalsi orisek 😉 Tak se holky pripravte 😃
kaijko
21. led 2013
@kotito Kde je dneska @m_d?????? Ma zpozdeni 😃
kotito
21. led 2013
@kaijko monitor dechu chci určitě. Hlavně táta říkal, že když si ho nekoupíme my, že nám ho koupí on, takže koupíme 🙂
švica měla chůvičku od sencoru ale 7 let zpátky a chytala na to snad všechny chůvičky v okolí. Pak si koupili drahou philipsku a u nich dobrý, ale u nás hrůza. Máme domeček kousek pod panelákama a chytala asi 3 různé další. 😞
Takže na chůvičce šetřit asi nebudu a budu hledat podle recenzí. Teď jsem i někde viděla monitor dechu a chůvička v jednom. s obou straným odposlechem
kotito
21. led 2013
@kaijko no už včera šli brzo spinkat, tak jestli se dlouho neusmiřovali 😎 nebo jí vzal Davča na usmířenou na výlet nebo na nákup. Nebo se třeba ozvala ta paní s nábytkem a museli tam jet dneska.
kaijko
21. led 2013
@kotito Jj, na to 2v1 jsem letmo taky narazila..To se takhle da pak chytat? Vlastne takhle minule zjistili to tyrani tech deti 😢 Ono, vzdy usetrit se nevyplati! Segry znama si s monitorem zachranila prcka. Prestal dychat a monitor se sepl, tak mu dala prvni pomoc..Toho se budu hrozne bat! 😞
kotito
21. led 2013
@kaijko nic nepodcenit.myslím, že bych pak nikdy bez něj v klidu neusla
kaijko
21. led 2013
@kotito Jj, Jirik nejdriv, ze to nikdo v jeho rodine nemel a v pohode, tak jsem ho presvedcila, alespon tim, ze budeme "klidneji" spat..A budu mit protivna 😉
Ted mi volalo cizi cislo a ja natesena a ona banka s nejakym penzijkem co uz mam.. Ani nevi jak me ta pani zklamala 😃
m_d
21. led 2013
@kaijko jsem v práci 🙂)) ale už jsem doma 🙂)
kotito
21. led 2013
@kaijko tyjo to by bylo divný, kdyby jim ty korunky už dorazily 🙂 ale chápu tě 😉
kotito
21. led 2013
@m_d ha! Krásný den pupíčku!
kaijko
21. led 2013
@m_d Ahojky 😉
m_d
21. led 2013
@kotito tobě taky pupíčku 🙂) neusmiřovali jsme se, do rána se Davča prokadil 😕 takže jsem se strachovala 🙂
m_d
21. led 2013
@kaijko ahojkyyy 🙂
kaijko
21. led 2013
@m_d Viroza a nebo spatne z jidla? A nebo z alkoholu???
kotito
21. led 2013
@m_d nebo to mívá po kocovině? Hlavně abys to nechytla ty, když si začala konečně přibírat
m_d
21. led 2013
@kaijko asi viroza...ale on je celkově pokakanek. To jeho bříško jen tak něco nesnese, hlavně má spoustu alergií na mléko apod...takže cokoliv jiného, než je zvyklý a je průser 😕
m_d
21. led 2013
@kotito neboooj 🙂 já takový vysírka nejsem 😃
kotito
21. led 2013
sušenky s krysím jedem - mňam
kotito
21. led 2013
@m_d to je dobře, tak snad budeš v pohodě 🙂
kaijko
21. led 2013
@m_d Vysirka 😃 😃 😃
m_d
21. led 2013
@kotito neboooj 🙂 zrovna se cpu buchtou 🙂))
kotito
21. led 2013
@m_d já spapala svůj obídek a ještě dojedla zbytek po Vojtíkovi. Teď jsem to zajedla banánem 🙂
Je mi hrozně dobře už od rána. Nevím jestli mě tak dobíjí ty hadýrky co přepírám nebo to, že mi ráno Vojtík řekl : už si zase nádherná... asi se uhodil do hlavy 😃
kotito
21. led 2013
@kaijko copak si nakonec papala ty? Nebo ještě nic?
kaijko
21. led 2013
Uz musim vstat 😉 Jeste mam dve housticky, tak si udelam hambacky 😉 Ale uz min "prasacky" at mi zase neni zle 😃 Vic zeleninky 🙂 A pak skocim na nakup a vymyslim co si ukuchtim 🙂 Asi zkusim tu porkovou..A druhy porad nevim..A tesco asi uz dnes nedam. Ale tu kacenku chci 😃

Začni psát odpověď...

Odešli