• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko jojo už je to lepší! Astma má pořád, ale teď je to lepší :slight_smile:
je to naš největší mazlíček.
21. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse Vojtíkovi se nesmí nějak víc snížit imunita. Má pak 98% pravděpodobnost na vrácení nemoci :frowning2:
je to na prd
21. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Musíme si užívat dokud to jde! A když to člověk příjme je to prostě lepší! Naučí se s tím žít
21. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak může někdo nacpat do nové komody, určené pak na věci miminka, elektrický gril? Sice umytý a zabalený, ale to může napadnout jen chlapa.
21. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Jakou máte vybranou chůvičku?
21. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ty kukadla a krasny vlasky :wink:
To Te tam treba jeste ceka vic prekvapeni :slight_smile:
Jeste jsem chuvicky moc neresila, vubec tomu nerozumim. A monitor dechu chcete taky? Segra by chtela az bude mit mimi ten na plenku. Ale pry obcas pada..Tohle bude dalsi orisek :wink: Tak se holky pripravte :grinning:
21. led 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Kde je dneska @m_d?????? Ma zpozdeni :grinning:
21. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko monitor dechu chci určitě. Hlavně táta říkal, že když si ho nekoupíme my, že nám ho koupí on, takže koupíme :slight_smile:
švica měla chůvičku od sencoru ale 7 let zpátky a chytala na to snad všechny chůvičky v okolí. Pak si koupili drahou philipsku a u nich dobrý, ale u nás hrůza. Máme domeček kousek pod panelákama a chytala asi 3 různé další. :frowning2:
Takže na chůvičce šetřit asi nebudu a budu hledat podle recenzí. Teď jsem i někde viděla monitor dechu a chůvička v jednom. s obou straným odposlechem
21. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no už včera šli brzo spinkat, tak jestli se dlouho neusmiřovali :sunglasses: nebo jí vzal Davča na usmířenou na výlet nebo na nákup. Nebo se třeba ozvala ta paní s nábytkem a museli tam jet dneska.
21. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj, na to 2v1 jsem letmo taky narazila..To se takhle da pak chytat? Vlastne takhle minule zjistili to tyrani tech deti :cry: Ono, vzdy usetrit se nevyplati! Segry znama si s monitorem zachranila prcka. Prestal dychat a monitor se sepl, tak mu dala prvni pomoc..Toho se budu hrozne bat! :frowning2:
21. led 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nic nepodcenit.myslím, že bych pak nikdy bez něj v klidu neusla
21. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj, Jirik nejdriv, ze to nikdo v jeho rodine nemel a v pohode, tak jsem ho presvedcila, alespon tim, ze budeme "klidneji" spat..A budu mit protivna :wink:
Ted mi volalo cizi cislo a ja natesena a ona banka s nejakym penzijkem co uz mam.. Ani nevi jak me ta pani zklamala :grinning:
21. led 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jsem v práci :slight_smile:)) ale už jsem doma :slight_smile:)
21. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko tyjo to by bylo divný, kdyby jim ty korunky už dorazily :slight_smile: ale chápu tě :wink:
21. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d ha! Krásný den pupíčku!
21. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ahojky :wink:
21. led 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tobě taky pupíčku :slight_smile:) neusmiřovali jsme se, do rána se Davča prokadil :-/ takže jsem se strachovala :slight_smile:
21. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ahojkyyy :slight_smile:
21. led 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Viroza a nebo spatne z jidla? A nebo z alkoholu???
21. led 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nebo to mívá po kocovině? Hlavně abys to nechytla ty, když si začala konečně přibírat
21. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko asi viroza...ale on je celkově pokakanek. To jeho bříško jen tak něco nesnese, hlavně má spoustu alergií na mléko apod...takže cokoliv jiného, než je zvyklý a je průser :-/
21. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito neboooj :slight_smile: já takový vysírka nejsem :grinning:
21. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
sušenky s krysím jedem - mňam
21. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to je dobře, tak snad budeš v pohodě :slight_smile:
21. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Vysirka :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito neboooj :slight_smile: zrovna se cpu buchtou :slight_smile:))
21. led 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d já spapala svůj obídek a ještě dojedla zbytek po Vojtíkovi. Teď jsem to zajedla banánem :slight_smile:
Je mi hrozně dobře už od rána. Nevím jestli mě tak dobíjí ty hadýrky co přepírám nebo to, že mi ráno Vojtík řekl : už si zase nádherná... asi se uhodil do hlavy :grinning:
21. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko copak si nakonec papala ty? Nebo ještě nic?
21. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz musim vstat :wink: Jeste mam dve housticky, tak si udelam hambacky :wink: Ale uz min "prasacky" at mi zase neni zle :grinning: Vic zeleninky :slight_smile: A pak skocim na nakup a vymyslim co si ukuchtim :slight_smile: Asi zkusim tu porkovou..A druhy porad nevim..A tesco asi uz dnes nedam. Ale tu kacenku chci :grinning:
21. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek