• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito možná obojí :slight_smile: přeci jen už jsi v 16 tt :slight_smile: tak už by mělo začít to krásné těhu období :slight_smile:)
21. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko ty si pořád v pelíšku? :grinning:
21. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj :frowning2: jsem ostuda :grinning: Kdyz ja se tu vzdy zaseknu na mobilu s Vami a nechce se mi z teplicka..A najednou koukam :confused: Ono je uz pul jedny :astonished: Kamoska prijde az zitra, tak nikam nespecham. A ta predstava, ze musim ven me desi a zpatky tlaci do perin :grinning:
21. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
rozebranej starej setobox, nabíječky na telefony s ústříhanejma šňůrama...a nemůžu to vyhodit :unamused: už jsem mu dala práci venku tak jdu honem vyhazovat :sunglasses:
21. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko nikam nechoď, nevím jak v praze...ale já lezla po čtyřech :-/ to platí i pro kokino :slight_smile:) (promiň bobino, že ti tak říkám :grinning:) holky buďte doma ať ty naše prciny nevyklepneme dřív :slight_smile:)
21. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jojo raději mrkni co máte na mrazáku
21. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ja musim :frowning2: Mam tu jen ty dva hambace :grinning: A to nam s Lolinkou nestaci na cely den :grinning: Mam metro 3min od domu a v dalsi stanici je obchodak, takze ani nemusim vylezat..A auto mam zakazany! Ono moje rizeni neni moc velka slava a v tom naledi uz bych byla v pytli uplne..
@kotito samej poklad koukam :grinning:
21. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito my to máme doma stejně, však počkej jak budu řádit, až budeme my stěhovat ložnici do druhého pokoje :slight_smile:) taky budu jak černá ruka...protože tooolik nesmyslů, snad nemá nikdo :grinning:
21. led 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to je málo no :-/ a silnice jsou lepší než chodníky:-/ ale chápu, pokud to moc nejde, tak to nejde...já taky nejsem expert :grinning:
21. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já vyrazit musím v 15h mám ten utz, mám to si 25km, tak snad dojedu
21. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d
@kaijko
Doporučuju koupit polotovar bagetek na rozpečení doma v troubě. Pro takovéhle dny se to hodí

Já řádím jak drak a Vojtík mlčí a kejve :grinning: teď chudák oddělává z baráku vánoční osvětlení..už jsme byli jak cvoci
21. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse musíš opatrně!
21. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse určitě, budu na tebe moc myslet. Chodníky jsou peklo, ale na silnicích se jelo dobře :slight_smile:
21. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aale já mám Vánoční světýlka ráda :slight_smile:)
21. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d
@kotito já si troufnu říct, že jsem zkušenej a celkem dobrej řidič, jezdím skoro denně a na dovču taky vždycky řídím já, takže mám nalítáno dost, spíš mě někdy děsej ty okolo :grinning:
21. led 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse cháápu...já na to kolik mám naježděný jsem třeba lama na parkování, ale fakt :-/ je to děs semnou :frowning2:( a ne a ne se to naučit :grinning:
21. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak vzhledem k tomu, že jezdím skoro vším, dodávkou, traktorem, osobákem, tak mi couvání nedělá problém, z dodávky nebo pickupu nevidíš vůbec nic, tak se člověk naučí, ale co teď mám Toyotu, tak s ní taky nějak parkuju jak střevo, pořád ji nemůžu odhadnout
21. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Kdyzbych jela sama bez briska, tak to jeste jde :grinning: Ale jak mam novy zivot v brisku, tak mam nejaky vetsi strach a nejsem si tak jista..Taky pres tyden se u nas nejhur parkuje..Treba pres pul h musim jezdit okolo a pak se objevi pidi mistecko kam se s nasim tankem nevejdu. Na to ted nemam nervy a obchodak je jedna sranice metra :slight_smile: Az na vecer je to lepsi!
@kotito A v mrazaku jen maso. A prilohu uz nevykouzlim.. :wink:

U Jirika v praci je nejaky casting na miss golf a v cele poroty Mares..Jirik mi napsal, ze tam ale neni zadna hezci slecna nez ja :grinning: Ten je hodnej :grinning: :grinning: No, neni nad prirozenou krasu s tehu kily navic :grinning:
21. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse já totiž dostala služební auto ze senzorama a v momentě jak sednu do našeho auta je to ostuda, tolikrát jsem už někde tukla, prostě čekám až to začne pípat :grinning: taky je sranda s naším couvat v noci, máme černý skla :grinning:
@kaijko Jiřík je miláček :slight_smile:) a stím parkováním je to všude stejný :-/ tady u našeho taky není šance, už ať ti důchodci začnou jezdit na ty chalupy :slight_smile:)))
21. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takto jsem couvala ve Finsku :grinning:
21. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse no asi jde hlavně o to když vystoupíš z auta, aby ti nožky nepodjeli.
21. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko sranice...taky dobré slovo. U nás se tomu říká zastávka :sunglasses:
ti chlapi dneska lichotí...teda..zahřeje to, že?
21. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jauva... teda musím zatukat.měla jsem výborného učitele. Vojtík byl hnusný tak dlouho až jsem se parkovat prostě naučila. A teď nemám problém. Někdy se já směju jemu, jak se mu to povede na křivo :slight_smile: Já totiž když řídím a je se mnou musím zaparkovat akorát od chodníku to je podle něj tak 5cm s kolama na rovno.Nechával mě parkovat třeba 15 minut..a vlétě to bylo fakt super...spocená až víte kde...A jezdíme hodně, takže vyježděná jsem pěkně..naštěstí...
21. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jee to se máš, já taky dokážu zaparkovat úžasně, ale z toho místa jak kráva a nejde to :grinning: ale fakt si myslím, že se půlka paneláku baví, když přijíždím k baráku :grinning:
21. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning:

Už jsem na Vojtíka zařvala. Holky narval do skříně činky a hádejte co se s tou přihrádkou stalo? Ano jasněže se celá prohla....to snad napadne každýho krom jeho :angry:
21. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím vás děvčata :slight_smile: Tak jsem doma od doktorů. Na hematologii se milá paní doktorka strašně divila, že mě tam posílají preventivně, když nemám žádné příznaky a ani jsem nikdy neměla. Že je toale bohužel v dnešní době tak hloupě udělané, že všichni dělají kupu zbytečných vyšetření a pak na to doplácí v podstatě zdraví lidé. Nakonec z toho vylezlo, že budu chodit každé 4 týdny na odběry, ve 38tt mi mají nasadit nějaké minihepariny a nechat mi je cca 10-12 týdnů po porodu, podle výsledků odběrů. A to přes to, že pro to není vlastně žádný důvod. Jen prevence... Jinak jsem do pátka na nechopence a v pátek jdu na odběry k tripple testům.
21. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tyhle "pánské" uklízecí manýry mi taky lezou krkem. Člověk se občas hodně diví, co jsou schopni kam narvat. Asi bych taky řvala, kdybych měla zničenou přihrádku kvůli blbost...
21. led 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z takže všechno v pořádku. To je duper!
No jo chlapi. Naštěstí, ale pochopil, že to byla fakt blbost a nijak to nekomentoval
21. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Kdyby to komentoval, tak bych ho zabila :grinning: Ale já měla k vraždě blízko v noci. Honza má v pondělí vždycky volno, takže se večer rozhodl, že přece nepůjde/me spát.I když jsem byla unavená a měla ráno brzy vstávat, pouštěl si jeden film za druhým, v plném dolby zvuku v posteli na noťasu. Takže jsem na spánek mohla zapomenout. V 1 ráno už jsem to nevydržela a donutila ho dát si zvuk do sluchátek. Jenže tím si člověk stejně moc nepomůže,když mu to u hlavy pořád bliká a svítí. Já potřebuju tmu (bez umělého světla) a ticho. Nakonec ve dvě ráno už jsem byla tak naštvaná, že teda uznal, že by mohl jít spát. Jenže než jsem se uklidnila a usla, byli skoro 3... Prostě na vraždu.V takových chvílích bych byla raději, kdyby s kamarádama někde pařil a vrátil se v 7, jak tady psala včera @m_d :grinning:
21. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky je možné abych měla na bříšku hrbolek? Stála jsem u sedícího Vojtíka a mazlil mi bříško a já si z vršku všimla takového hrbolku. Tak si stoupl ze mě a podíval se jakoby přeze mě na bříškoa taky to viděl :slight_smile: Je možný, aby takhle šla malá vidět? vyfotit mi to nejde :frowning2:
21. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek