• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Já si myslím, že možné to je..!! :slight_smile: Jedna holčina to vyfotila myslím v 17tt :slight_smile: A cítíš něco už vlastně???
21. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z Jiřík by si tohle s nedovolil :grinning: Věděl by co by ho čekala :slight_smile: Mě nevadí usínat při tv, ale jakmile sundavám brejličky, tak už mu nemusím připomínat ať to stiší :grinning: A když mám noc, že ani tv nemůžu, tak se vypíná :grinning: A to už před těhu :grinning:
21. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jůůů jako fakt? tyjo až to půjde dobře vidět hned to vyfotím. Nene nic necítím...teda myslela jsem že jo, když jsem v klidu ležela, ale za chviličku to přestalo a od té doby nic :frowning2:
A co ty? Malá už se vrtí, co? Nákup si zvládla bez újmy?
21. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já to ze začátku taky měla, že to bylo jen malinko a pak nic..Teď mě pořád lochtá potvůrka :grinning: Bude po mě malá provokatérka :grinning: Ale kopanečky ještě nic. na začátku než mi došlo, že je to ona, tak mi to trvalo, bylo to jako když mě svědělo bříško, ale uvnitř :grinning:
O nákupu mi ani nemluv! Všude tolika lidí, všichni strkají, nikdo nezná, že se nejdřív vystupuje a pak nastupuje. Musela jsem si jet nabít lítačku (měsičku) a jela jsem 3stanice a stačilo! V krámě taky pořád do mě strkal, takže rychle nakoupit a hurá domů. Venku máme čvachtanici a vlezlo, něco pořád padá.
už se mi vaří kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi :slight_smile: Pórky tam měli hnusný :frowning2: Tak příště.
21. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jsem ráda, že jsme dneska zalezlí...
21. led 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Napsala mi nějaká paní na poptávku na ty kolečka. Ale určo nemá na cam. Že prodává celý kočár a má 4kolečka a za 500kč..
21. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ten Cam se dělal i 4 kolovej je to, ale dlouho, aby nebyly zteřelé. Byly to dvě kola ve předu u sebe. At ti pošle fotku.
21. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Myslíš, že by to tam pasovalo? Už jsem jí napsala.
21. led 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko určitě jo. Všechno to dělají pořád stejné. Ale nevím jak tam byla přichycená přední kola. Zkusím najít fotku
21. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Chce vědět rozměry, ty jsem nikde nenašla.
21. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito rozměry kol.. taky jsem jí nepochopila..Hlavně přesně, to jedno kolečko je jiné, to jsem si hned myslela :frowning2: do inzerátu jsem napsala x3
21. led 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak to nechápu proč se ozvala...uvidíš, chce to čas. oslovila jsem obchůdek kde je měli v roce 09 za 899kč všechny 3
21. led 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak v tom ochodě je nemívají už 2 roky :frowning2:
21. led 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, dopo jsme tu vycházku zvládli, i když to teda klouzalo dost. Ale hlavně na chodníkách, silnice byly dobrý.

My máme tento kočár
21. led 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jankaj to je přesně ten zelenošedý :slight_smile:
21. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito pěkně je zdražili a ty levný už se neprodávají! Ale zvednout to o cca 120% je pecka. když se věci zlevňují a tohle se zdražuje :grinning: kdyžtak když je budeme potřebovat, tak je vezmu za 2tis. Pořád by to bylo dobrý :grinning:
21. led 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko četla jsem maminky co na ně brblají.skus dát inzerát, že je vyměníš. I když to je vlastně blbost asi kvůli záruce. Já z těch nafukovaček mám docela strach.
21. led 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Vidíš, sme mohli mít stejnej :slight_smile:
@kaijko Teď jsem se dívala, že ty nafukovací kolečka stojí přes 2 000,-, to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito nepsala @jankaj , že nafukovačky na léto a normálky na zimu? :slight_smile: Já už v tom mám bordel :grinning: Aby ty normál nedrncali...
21. led 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já nevím.. :sunglasses:
21. led 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Koukáš na ty normální? Kdybych na ně někde narazila, tak mám Ti to poslat?
21. led 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@kotito
Psala jsem, že jsem nafukovačky v zimě několikrát píchla. A na jízdě to zase tak velkej rozdíl nebyl ani v létě.
21. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko ty jsem našla nové ta 1200kč paní je prodává. Vojtík je chce koupit až usoudíme, že jsou nafukovačky na prd :slight_smile:
21. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata už jsme s Davčou zpátky :slight_smile: byli jsme v Tescu a v Hypernově....pokud chcete plíny do zásoby kupujte je v Hypernově... tam je mají za 349 a v Tescu za 389 :slight_smile: a mám flaštičku na pití tu mam anti-colik samosterilizační z DM za 149,- :slight_smile: joo a taky jsem konečně vyřešila, proč jsem ještě nedostala plastovou kartičku z DM...já sice vyplňovala nějaký formulář, ale asi to nebyl registrační...takže jsem se dnes zaregistrovala i s tím, že čekám miminko a dostala jsem takovou obálku, která je plná slevových kupónků :slight_smile: holky doporučuji, jsou tam akce na lovely atd :slight_smile:) různý prsní vložky, kalhotky atak...za těch 5 minut to stojí :slight_smile:)
21. led 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj Takže v tom není takový rozdíl jako píšou na netu? Tam sjou ty recenze vždy buď nafukovací super a nebo ne..A naopak...
21. led 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jééé tak to se zaregistruju. A plíny pampers premium care?
21. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem zpátky, utz nádhernej trvalo to přes 45minut, bříško už mě pak docela i bolelo jak bylo od tý sondy otlačený. Ale zase nevíme co to bude. Prostě se maskovalo, dr. něco naznačovala o klukovi, ale uvidí se až na tom velkým utz ve 20tt, takže si ještě 3 týdny počkám. Ale prtě sebou neuvěřitelně házalo a pořád si strkalo ručičky před obličej, mám dvě fotečky, až bude chvilka přidám do albíčka, ale bylo to fakt moc hezký. :grinning:
21. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@m_d Hoiky :slight_smile: Já už tu kartu mám...Ale dlouho..
Koupilas nějaký hadřík?
21. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek