• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito my máme druhej balík active baby...ale je tam i premium care :slight_smile: ale já chci mít i ty i ty :slight_smile: přeci jen přes den už bude aktivnější a v noci ne...:slight_smile:) takže to budeme střídat :slight_smile:
21. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Mě to teda nepřišlo. Škoda, že nejsi taky z Brna, bych ti ty druhý než budete mít půjčila na vyzkoušení.
21. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse To je to taková herečka? :grinning: Že ani na chviličku se pořádně neukázalo? :grinning:
21. led 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nekoupila :-/ líbilo se nám jedno tričenko, ale už bylo jen 0-3 a já už toho 0-3 moc nechci...přeci jen mimčo bude často v dupkách a těch mám hafo a ještě hafo dostanu a na ty větší už toho tolik nebylo :-/ ale jako v jiným tescu by třeba měli, ale tady ne :-/
21. led 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse no šuuup ne až jak bude čas, my jsme závislý na mimi fotečkách :slight_smile:)))))))) (ber to prosím opravdu jako legraci :grinning:)
21. led 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jo a tak se přihlaš do toho mimi klubu :slight_smile:) zeptej se prodavačky ona ti poradí :slight_smile:
21. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Mimi klub :grinning: To zní tak hezky :grinning: Hlavně, že jsem šla dneska okolo. Vím, že hodně maminky nakupují v akcích v dm..Se bude určitě hodit
21. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jojo a hlavně hodně maminek používá to baby love....takže jsem koukala co všechno mají v té kolekci baby love a bylo toho dost :slight_smile: jen jsem nechtěla moc utrácet kvůli tomu nábytku, pro který jedeme v pátek :slight_smile:
21. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Jedete tedy už v pátek? Těšíš se? :slight_smile: A co všechno budete mít?
21. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cms/servlet/segment/cz_homepage/active_beauty/dm_babybonus/;jsessionid=FCDA2E7F5F25CA9865F5368A471A5FD7.hpworker3

budeme mít tu skříň a komodu :slight_smile: přemýšleli jsme rovnou i o té posteli, ale já se do ní nevlezu a aby byla doma už teď je zbytečné :-/ časem dokoupíme postýlku a tu regálovou polici :slight_smile:
21. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jdu žehlit...já vím, že u mě to není normální, ale ano já jdu žehlit :grinning:
21. led 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d bezva! a postýlku pak tu růžovou? To bude parádní :slight_smile:
21. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Už jsme v babybonusu :grinning:
21. led 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vidim, ze resite kolecka...muj manzel jezdi dost na kole,tak ma vsechno i na opravy..a kdyz jsem byla jeste v praci,tak mi donesl na lepeni kolecka nafukovaci od Maxi cosy. Kdyz je pichnul behem mesice petkrat,tak se vytocil a jel koupit cely kola. Prej u nich rostou akaty, a tak si to vyzrali..my sli kvuli tomu do nenafukovacichl resp. nase znacka ani jiny nenabizi, jen tvar a vyplet.
A k plenam..hlavne nepodlehnete akcim na Pampers sleep and play..to je to nejhorsi co mohli vymyslet a taky jsou nejlevnejsi. Na treba po case zacli vic vyhovovat pleny z dm Babylove, brala jsem na toho jejich zolika, tak vysly dobre i cenove. A nejsou tak parfemovany.
21. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij o těch Pampers sleep and play mi říkala i švica.Že jsou totálně na prd
21. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlavně nelekněte, tohle je náš kostliveček :grinning:
21. led 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mercedesse jůůů ta horní fotka v pravo je trošičku strašidelná, ale je to krááása.Mrskal se mrňousek hodně?
21. led 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse nááádhera :slight_smile: já už chci taky fotečkůůůů :slight_smile: se toho příštího pátku asi nedočkám :-/
@kotito jj tu růžovku :slight_smile:) to bude super, už se těším :slight_smile:))
@xmalij jj taky jsem slyšela že jsou na houby :slight_smile:) ani by mě to nenapadlo je kupovat :slight_smile:))
21. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito strašně, převracel se z prava do leva a naopak, pořád strkal všude ručičky, pak na nás ukazoval paleček, jako že jsme jedničky, byl to fakt krásnej zážitek. Možná bych šla klidně ještě jednou tak v 26tt
21. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dneska vysledky tripl testu NEGATIVNI JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
21. led 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mercedesse :slight_smile: muselo to být úžasný
21. led 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 gratuluju!!!!!
21. led 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse jéé, to je srandovní :grinning: Jak u nás :grinning: Taky máme jednu strašidelnou.. :grinning:
21. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu pokračovat, vyžehlila jsem 3 košile a nadšení mě opustilo, ale já se nedám :grinning:
21. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito děkuji a všem tady těm těhulkam
21. led 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3D nic moc, ale ta 2D, jak ten panák ze sav a má na hlavě i kapucku :grinning:
škoda, že sem nejdou dát videjka, aby Vám Lilinka taky zamávala :grinning:
21. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrin11 Super!
@mercedesse Máš i videjka,
21. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
potřebuju další dávku ! Nejaká další fotečka bříška nebo minouška by nebyla?
21. led 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 gratuluju, to je fajn :wink:
21. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse @kaijko My na 3D napůjdeme. Manželovi ani mně se to moc nelíbí, máme raději klasické 2D fotky :slight_smile: Ale jsou to pěkní mimozemšťánci :slight_smile:
21. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek