Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
m_d
21. led 2013
@kotito my máme druhej balík active baby...ale je tam i premium care 🙂 ale já chci mít i ty i ty 🙂 přeci jen přes den už bude aktivnější a v noci ne...🙂) takže to budeme střídat 🙂
jankaj
21. led 2013
@kaijko Mě to teda nepřišlo. Škoda, že nejsi taky z Brna, bych ti ty druhý než budete mít půjčila na vyzkoušení.
kaijko
21. led 2013
@mercedesse To je to taková herečka? 😃 Že ani na chviličku se pořádně neukázalo? 😃
m_d
21. led 2013
@kaijko nekoupila 😕 líbilo se nám jedno tričenko, ale už bylo jen 0-3 a já už toho 0-3 moc nechci...přeci jen mimčo bude často v dupkách a těch mám hafo a ještě hafo dostanu a na ty větší už toho tolik nebylo 😕 ale jako v jiným tescu by třeba měli, ale tady ne 😕
m_d
21. led 2013
@mercedesse no šuuup ne až jak bude čas, my jsme závislý na mimi fotečkách 🙂)))))))) (ber to prosím opravdu jako legraci 😃)
m_d
21. led 2013
@kaijko jo a tak se přihlaš do toho mimi klubu 🙂) zeptej se prodavačky ona ti poradí 🙂
kaijko
21. led 2013
@m_d Mimi klub 😃 To zní tak hezky 😃 Hlavně, že jsem šla dneska okolo. Vím, že hodně maminky nakupují v akcích v dm..Se bude určitě hodit
m_d
21. led 2013
@kaijko jojo a hlavně hodně maminek používá to baby love....takže jsem koukala co všechno mají v té kolekci baby love a bylo toho dost 🙂 jen jsem nechtěla moc utrácet kvůli tomu nábytku, pro který jedeme v pátek 🙂
kaijko
21. led 2013
@m_d Jedete tedy už v pátek? Těšíš se? 🙂 A co všechno budete mít?
m_d
21. led 2013
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cms/servlet/segm...

budeme mít tu skříň a komodu 🙂 přemýšleli jsme rovnou i o té posteli, ale já se do ní nevlezu a aby byla doma už teď je zbytečné 😕 časem dokoupíme postýlku a tu regálovou polici 🙂
m_d
21. led 2013
holky jdu žehlit...já vím, že u mě to není normální, ale ano já jdu žehlit 😃
kotito
21. led 2013
@m_d bezva! a postýlku pak tu růžovou? To bude parádní 🙂
kaijko
21. led 2013
@m_d Už jsme v babybonusu 😃
xmalij
21. led 2013
vidim, ze resite kolecka...muj manzel jezdi dost na kole,tak ma vsechno i na opravy..a kdyz jsem byla jeste v praci,tak mi donesl na lepeni kolecka nafukovaci od Maxi cosy. Kdyz je pichnul behem mesice petkrat,tak se vytocil a jel koupit cely kola. Prej u nich rostou akaty, a tak si to vyzrali..my sli kvuli tomu do nenafukovacichl resp. nase znacka ani jiny nenabizi, jen tvar a vyplet.
A k plenam..hlavne nepodlehnete akcim na Pampers sleep and play..to je to nejhorsi co mohli vymyslet a taky jsou nejlevnejsi. Na treba po case zacli vic vyhovovat pleny z dm Babylove, brala jsem na toho jejich zolika, tak vysly dobre i cenove. A nejsou tak parfemovany.
kotito
21. led 2013
@xmalij o těch Pampers sleep and play mi říkala i švica.Že jsou totálně na prd
mercedesse
21. led 2013
Tak se hlavně nelekněte, tohle je náš kostliveček 😃
kotito
21. led 2013
@mercedesse jůůů ta horní fotka v pravo je trošičku strašidelná, ale je to krááása.Mrskal se mrňousek hodně?
m_d
21. led 2013
@mercedesse nááádhera 🙂 já už chci taky fotečkůůůů 🙂 se toho příštího pátku asi nedočkám 😕
@kotito jj tu růžovku 🙂) to bude super, už se těším 🙂))
@xmalij jj taky jsem slyšela že jsou na houby 🙂) ani by mě to nenapadlo je kupovat 🙂))
mercedesse
21. led 2013
@kotito strašně, převracel se z prava do leva a naopak, pořád strkal všude ručičky, pak na nás ukazoval paleček, jako že jsme jedničky, byl to fakt krásnej zážitek. Možná bych šla klidně ještě jednou tak v 26tt
petrin11
21. led 2013
dneska vysledky tripl testu NEGATIVNI JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
kotito
21. led 2013
@mercedesse 🙂 muselo to být úžasný
kotito
21. led 2013
@petrin11 gratuluju!!!!!
kaijko
21. led 2013
@mercedesse jéé, to je srandovní 😃 Jak u nás 😃 Taky máme jednu strašidelnou.. 😃
m_d
21. led 2013
holky jdu pokračovat, vyžehlila jsem 3 košile a nadšení mě opustilo, ale já se nedám 😃
petrin11
21. led 2013
@kotito děkuji a všem tady těm těhulkam
kaijko
21. led 2013
3D nic moc, ale ta 2D, jak ten panák ze sav a má na hlavě i kapucku 😃
škoda, že sem nejdou dát videjka, aby Vám Lilinka taky zamávala 😃
kaijko
21. led 2013
@petrin11 Super!
@mercedesse Máš i videjka,
kotito
21. led 2013
potřebuju další dávku ! Nejaká další fotečka bříška nebo minouška by nebyla?
mercedesse
21. led 2013
@petrin11 gratuluju, to je fajn 😉
eliska_z
21. led 2013
@mercedesse @kaijko My na 3D napůjdeme. Manželovi ani mně se to moc nelíbí, máme raději klasické 2D fotky 🙂 Ale jsou to pěkní mimozemšťánci 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli